Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Noooo Rivier misja jest genialna. Sam wątek by się nadawał na oddzielna grę. I tak można z nimi romansować, ale nie wiem czy jako ciepły czy jako kobita.

Tak samo misja z tymi od kandydatów na burmistrza. Właśnie Ci Peralez. Końcówki oby dwóch wątków są rewelacyjne.

8 minutes ago, niunias101 said:

Ja też z miłą chęcią przeżyję tą historię jeszcze raz, mam teraz tymi zagwozdkę czy zaczynać już czy czekać na jakiegoś większego DLC (tylko czy i kiedy oni go wydadzą? )

 

 

Mam ten sam dylemat. Chciałem zagrać od nowa kobieta by po polsku pograć i mieć romans z Judy :)

Ale najchętniej to bym w NG+ pograł swoją postacią.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Blizniakow na starcie zrobiłem z Budową Ciała na 4, bez wszczepów i goryli :geek: Blok, naładowany cios, próba kontrowania (blok w trakcie przyjmowania ciosu). Było raczej łatwo, gorzej mi szło później z tym żołnierzem co daje snajperkę w nagrodę.

 

Ale później jak założyłem łapy goryla z jakimś upgrejdem, do tego przed walką odżywka (booster) regenerujaca zdrowie i wytrzymałość. Ostatni ringowy boss był na 5 klepnieć w ryj.

Odnośnik do komentarza
On 4/6/2022 at 1:41 PM, Sedrak said:

Noooo Rivier misja jest genialna. Sam wątek by się nadawał na oddzielna grę. I tak można z nimi romansować, ale nie wiem czy jako ciepły czy jako kobita.

Tak samo misja z tymi od kandydatów na burmistrza. Właśnie Ci Peralez. Końcówki oby dwóch wątków są rewelacyjne.

Mam ten sam dylemat. Chciałem zagrać od nowa kobieta by po polsku pograć i mieć romans z Judy :)

Ale najchętniej to bym w NG+ pograł swoją postacią.

 

 

No Peralezowie byli świetni, już nie pamiętam, którą opcję wybrałem, ale tam dość różne zakończenia tych wątków były. Ale chyba moja ulubiona poboczna historia to był Sinnerman, końcówka z 

 

Spoiler

ukrzyżowaniem Joshuy

 

Była mocna :obama:

Odnośnik do komentarza

Czasem nawet jak questlog wydaje się pusty, to warto zajrzeć na mapkę. Np wczoraj czekając na telefon od Rivera popatrzyłem czy jest coś  nowego, no i miałem nowy marker związany z:

Spoiler

porwaniem nas i zemstą kosiarzy z samego początku gry, gdy szukaliśmy z Jackiem ciała Sandry Dorset. Budzimy się obrabowani po utracie przytomności wskutek braindance'u. Quest można zupełnie pominąć na samym początku, odzyskując forsę od szemranego dealera. 
Gorzej jednak jak zapomnimy zabrać skradzionego ekwipunku i wylecimy nago z kryjówki xd Ja przez chwilę poleciałem tak na pałę bo miałem wyekwipowany jedyny przedmiot, który nie mógł być nam skradziony (questowy pistolet Skippy), i nawet nie zakumalem, że zostałem ogołocony, a potem wracałem po rzeczy.

 

Mozna tez zupelnie ominąć walke z kosiarzami i wyskoczyć przez balkon z ostatniego piętra xD Umiejetne hoverowanie i znalazłem się po jakims czasie na ulicy. 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.04.2022 o 07:52, Bartg napisał:

 

No Peralezowie byli świetni, już nie pamiętam, którą opcję wybrałem, ale tam dość różne zakończenia tych wątków były. Ale chyba moja ulubiona poboczna historia to był Sinnerman, końcówka z 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

ukrzyżowaniem Joshuy

 

Była mocna :obama:

No nie wiem

Spoiler

Myślałem, że po ukrzyżowaniu coś będzie. A nie ze baba powiedz fajrant i papa. Każdy na planie też wywalone. Tłumy też "end is near" i żadnej reakcji. Dla mnie po MOCNEJ scenie ukrzyżowania miał wywalone. Bardzo nierówny quest.

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem swoje pierwsze podejście do CP w piątek po południu i skończyło się na tym że cały weekend siedziałem przyklejony do TV. Ta gierka wciąga jak bagno. :banderas: Widoczki momentami takie że czuję się jakbym grał w BR2049. Postaci, dialogi - topka, nawet strzelanie jest niezłe. Za to model jazdy trochę liże jajka, bugi też się zdarzają ale raczej z gatunku niegroźnych / zabawnych. Rzadko się już zdarza żeby jakaś współczesna gra podeszła takiej starej marudzie jak ja, ale jak dla mnie Redzi znowu odjebali kawał solidnej roboty, gierka wypas, jebać malkontentów. :cool: Elden Ring może póki co poczekać. 

 

edit

No i muzyczka podczas napierdalanek. :fsg:

 

 

Edytowane przez japco
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No elo Cyber świry!

 

Jak gierka cudna, tak dalej mega irytuje mnie strzelenie, wiem że do końca gry to się nie zmieni. Jak muszę walić wymiany, to z shotguna i latam jak w Doom XD 

 

Proszę o radę. Chcę tak strzelać jak Johny (naprowadzanie) i mieć podobną broń (ofc nie z takim dmg narazie) z takim powerem.

Muszę mieć jakiś wszczep? Gdzie go kupię?

Odnośnik do komentarza

Byleby nie dalszy ciąg Peralezow zależny od wyboru z ich side questa, bo dziś będę kończył ich śledztwo i nie chciałbym popełnić "złej" decyzji w tym kontekście.

 

Chciałbym jakieś dalsze questy dla kompanów, albo chociaż wyjścia na "randki" jak w jakichs GTA czy Yakuzach. Co to ma byc, ze po całym romansie mam jedyne generyczne "co słychać" u Panam :[ No, chociaż wysłała mi raz zdjecie na telefon, co daje namiastkę i m m e r s j i, ale nasze e-uczucie wygasa <simp>

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...