Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że po opadnięciu kurzu i porzuceniu nierealistycznych oczekiwań wiele osób dostrzega to co dobre w CP2077. Pomimo wszystkich niedoskonałości spędziłem z grą ponad 80 godzin i do dziś pamiętam większość jeśli nie wszystkie ważne postaci i wątki. Akurat w tym CDP nie straciło swojej jakości. :thumbsup:

 

iU05iyU.png

 

Dsb0evM.png

 

5kaOwIo.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak zrobiłem za pierwszym razem w wersji ps4, ale w pełni świadomy, ze pełen content odblokuje sobie na ps5.  Poboczne zadania Panam, Rogue/Keanu mogłyby być obligatoryjne i juz by 2x tyle main story zajęło. W końcu są dość mocno związane z tym, kto z nami pójdzie na końcową rozpierduche.

 

River, Kerry, Peralez to są bardziej side questy - świetne dla odskoczni i lore, ale niekoniecznie potrzebne w naszej misji naprawienia bioczipa.

Odnośnik do komentarza

Fajna ta aktywność z robieniem porządków z gangami, sporo lootu można pozyskać i nie trzeba przejmować się policją :shotgun:

Ciekawe wydają się też kontrakty, na razie zrobiłem jeden w pierwszym rejonie.

Po tym, jak awansowałem do 2 aktu, to chyba skupię się trochę na tych pobocznych aktywnościach, aby rozwinąć postać :D

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Faka said:

Tylko z jednym, którego jest bardzo łatwo przegapić i jest wrednym aczikiem, bo nie daje w ogóle znać. 

Tak, też nie kumam po co zastawiali taką pułapkę na graczy, skoro cała reszta teoretycznie nie jest pomijalna (chociaż niektóre chyba można zablokować albo przynajmniej utrudnić sobie rozwijając postać w inny sposób).

 

6 hours ago, Paolo1986 said:

Fajna ta aktywność z robieniem porządków z gangami, sporo lootu można pozyskać i nie trzeba przejmować się policją :shotgun:

Ciekawe wydają się też kontrakty, na razie zrobiłem jeden w pierwszym rejonie.

Po tym, jak awansowałem do 2 aktu, to chyba skupię się trochę na tych pobocznych aktywnościach, aby rozwinąć postać :D

To rób póki masz ochotę i chęć do rozwijania postaci. Bardziej wciągnie granie w ten sposób, niż skończenie fabuły i potem już czyszczenie mapy bez motywacji.

Odnośnik do komentarza

Achievement o nazwie The Devil za jedno z zakończeń. Uwaga z opisem, bo sam w sobie jest spoilerem zakończenia i nie pomaga wcale w zrozumieniu co jest pomijalne. A żeby zrobić dokładnie to zakończenie, trzeba odpowiednio przejść misję Search and Destory.

 

spoiler ze szczegółami odnośnie tenże misji

Spoiler

Podczas nalotu na kryjówkę, zamiast uciekać jak sugerują zresztą Johnny i znaczniki gry, trzeba się cofnąć i uratować Takemurę. Trochę chamskie zagranie, sam pominąłem, bo byłem pewien, że on jakoś sam sobie poradził. 

 

Oprócz tego z V for Vendetta można mieć problem do calaka, jeśli komuś nie klei się na koniec gry postać z poziomem 16 atrybutu Body.

 

Z resztą osiągnięć nie powinno być problemów. Oczywiście prościej porobić te w stylu x czy y killsów jakąś metodą, zanim skończy się czyścić mapę.

Odnośnik do komentarza

Przecież to wkładasz płytę i instalujesz wersję ps5 cyfrę.
Płyta tylko jako key do odpalenia.
Oczywiście że działa.
Sam kupiłem używkę PS4 i pobrałem ver ps5.
Mam już 30h i dziś miałem jednak sporo bugów i błędów.
Jakieś cuda z npc w powietrzu i inne cuda nieraz smiechowe.
No ale jednak sporo tego było jak na 2h gry.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mustang napisał:

Oprócz tego z V for Vendetta można mieć problem do calaka, jeśli komuś nie klei się na koniec gry postać z poziomem 16 atrybutu Body.

 

No ale to wystarczy respec zrobić i już. A z Takemurą grubo, nie wiedziałem że tam jest taka opcja w ogóle żeby się wrócić. 

Odnośnik do komentarza

Respec zeruje skillet a nie atrybuty (body itp.) więc wybór siła/inteligencja/reflex etc. jest permanentny. Polecam zawsze trzymać parę punktów na zapas.

 

Co do bugów to na szczęście tym razem na 130h najwyżej radio przestało grać, nadal można exploitowac exp za dismantle no i miałem kilka crashy do menu konsoli. Bez porównania do golasa z PS4 co na starcie gry NPC sobie siedzieli metr nad ziemią xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trafiłem ostatnio na taką akcję: idę sobie ulicą i odpala się aktywność 

Spoiler

Rozbój

Trafiłem na jakiegoś gościa z czaszką nad głową i próbowałem go załatwić po cichu. Ale natychmiast się wyswobodził. 2 strzały i po mnie.

Po załadowaniu sejwa, próbowałem go ostrzelać, ale okazało się, że jest jak gąbka na pociski, znowu 2 hity i leżę :ninja:

Odpuściłem sobie na razie więc :shotgun:

Aż taki może być poziom niektórych potyczek? Kiedy nad głowami przeciwników pojawiają się czaszki? Chodzi konkretnie o sam poziom bohatera, czy też statystyki broni/pancerza?

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Jakieś 20 godzin rozgrywki już za mną, a nadal nie ruszyłem fabuły po awansie do 2 aktu. Jeżdżę i biegam po pierwszym regionie, wciągnęły mnie kontrakty, zlecenia NCPD i inne poboczne.

Sporo można zyskać w kwestii rozwoju postaci ;)

Jak tak dalej pójdzie, to pewnie i 100 godzin zajmie cała gra :D

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...