Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

42h

Już miałem pisać, że szybko ale właśnie mi wyskoczyło przed główna misja, żeby pozałatwiać sprawy więc to chyba ostatnia? Jak tak to wątek Główny bardzo krótki, bo mam obecnie 33h w tym większość jadę poboczne, kontrakty, psychole. No, ale jeszcze wycisnę ile się da i pewnie też koło 40h się zakonczy przygodę. 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Donatello1991 napisał:

Już miałem pisać, że szybko ale właśnie mi wyskoczyło przed główna misja, żeby pozałatwiać sprawy więc to chyba ostatnia? Jak tak to wątek Główny bardzo krótki, bo mam obecnie 33h w tym większość jadę poboczne, kontrakty, psychole. No, ale jeszcze wycisnę ile się da i pewnie też koło 40h się zakonczy przygodę. 

 

IMO ideolo czas - ja też skończylbym w 30h około, ale zacząłem zgłębiać wątki poboczne. Długo, ale nie za długo.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie robiłem tych mini zadanek, aktywności na mieście, ani gigów, a jedynie co gra określa jako side questy.

A, no i tu jest pies pogrzebany. Historię główną znam z grania na premierę, więc na konsoli jak mam nastrój odpalam gierkę i pomału lecę z czyszczeniem mapy, jedynie te rozboje NCPD nie wszystkie chce mi się robić. Nie jestem jakimś pomagierem dla psiarskich tylko maderfaking V najemnik, niech sobie za dużo nie myślą

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bzduras napisał:

A, no i tu jest pies pogrzebany. Historię główną znam z grania na premierę, więc na konsoli jak mam nastrój odpalam gierkę i pomału lecę z czyszczeniem mapy, jedynie te rozboje NCPD nie wszystkie chce mi się robić. Nie jestem jakimś pomagierem dla psiarskich tylko maderfaking V najemnik, niech sobie za dużo nie myślą

 

Ja zaś poczekam na DLC i ogram tym razem na PC, bo czuję, że jakość może być miażdżąco na korzyść blachy. No i miałem coś co określiłbym jako bad ending więc potrzebuję chwilę aby te emocje się wysyciły. Nie tak miało to wyglądać. :((((

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Paolo de Vesir said:

 

Ja zaś poczekam na DLC i ogram tym razem na PC, bo czuję, że jakość może być miażdżąco na korzyść blachy. No i miałem coś co określiłbym jako bad ending więc potrzebuję chwilę aby te emocje się wysyciły. Nie tak miało to wyglądać. :((((

Bo akurat endingi są przeciętne przy całej reszcie fabuły i zajebistych questach pobocznych. Jeśli kilka ścieżek wydaje się interesujących, ale jedna jest uznawana za zdecydowanie najlepszy ending, to coś nie halo.

 

Polecam bardzo ten gig btw jeśli nie robiłeś żadnych

Map_Dirty_Biz_Watson_Gigs_Cyberpunk_2077

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Mustang napisał:

Bo akurat endingi są przeciętne przy całej reszcie fabuły i zajebistych questach pobocznych.

 

Mi się moja końcówka podobała, pod względem wykonania, ale 

 

Spoiler

przykro było patrzeć jak na końcu V jednak oddał swoje ciało, a Panam pragnie zemsty za złamane serce

 

stąd smutek, nie z powodu poziomu zakończenia które IMO pięknie, acz smutno spięło tę historię.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Ja zaś poczekam na DLC i ogram tym razem na PC, bo czuję, że jakość może być miażdżąco na korzyść blachy. No i miałem coś co określiłbym jako bad ending więc potrzebuję chwilę aby te emocje się wysyciły. Nie tak miało to wyglądać. :((((

Potwierdzam, po ograniu na PC nie mogłem patrzeć na te wersje na PS5/XSX..Sytuacja podobna jak z Wiedźminem 3.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2022 o 00:03, izon napisał:

Potwierdzam, po ograniu na PC nie mogłem patrzeć na te wersje na PS5/XSX..Sytuacja podobna jak z Wiedźminem 3.

 

W jakim sensie? Lepsza grafika, RT, więcej NPC, stabilniej, więcej klatek? No i na jakim komputerze będzie lepiej niż na XSX? edit: już chyba widzę, że mój komputer jest w stanie obsłużyć tylko rekomendowane więc póki co zostaję przy XSX...

Ja grałem na XSX jeszcze w wersję na past geny po wydaniu pierwszego albo drugiego patcha, po którym gra miała być już grywalna. Miałem zagrać jeszcze raz już w wersję na nextgeny ale czekam na DLC. Są jakieś informacje kiedy mają je wydać?

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Elitesse napisał:

 

W jakim sensie? Lepsza grafika, RT, więcej NPC, stabilniej, więcej klatek? No i na jakim komputerze będzie lepiej niż na XSX? edit: już chyba widzę, że mój komputer jest w stanie obsłużyć tylko rekomendowane więc póki co zostaję przy XSX...

 

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś:) No dobra na moim lapku nie ma RT, co nie zmienia faktu, że efekty oświetlenia wyglądają i tak lepiej niż na konsoli z pseudo RT :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem, świetna gierka fabularnie, postacie, dialogi ale gameplay to jednak nadal lekkie drewno, poszedłem w hackowanie i tak starałem się eliminować przeciwników bo strzelanie słabe. Poboczne misje i wątki świetne zwłaszcza te które tu już zostały wymieniane, ja sam wybrałem zakończenie 

Spoiler

Z Panam

 

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Chyba przytrafił mi się pierwszy bug, który uniemożliwia zakończenie zadania. Czy ktoś z was, kto ma wersję PS5, miał problem z jednym z kontraktów na Badlandach "Trevor's last ride"? W momencie, gdy wchodzę do pomieszczenia, gdzie mam przeskanować ciała leżące w zamrażarkach, nie ma ciała poszukiwanego delikwenta. Udało się wam jakoś rozwiązać ten problem? Widziałem na youtubie kilka sposobów, ale u mnie żaden nie działa. 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...