Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak to jest z tym end gamem? Mam za zadanie

 

Spoiler

spotkać się z Hanako Arasaką w Embers

 

i gra mówi, że to punkt bez powrotu. Czy faktycznie zablokuję sobie wszystkie misje poboczne jeśli ją przejdę? :(

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2022 o 10:52, Sedrak napisał:

A prócz tego jest jakieś trofeum, które można ominąć? I czy jest za przejście na najwyższym poziomie trudności? Może pokusze się o pierwszego calaka w życiu 

 

Spoiler

Jest jeden pucharek który pominąłem i musial bym robić new game żeby go zdobyć. Zwie się "Diabeł ". W którejś misji trzeba pomóc Takamurze. Ja tego nie zrobiłem, a uświadomiłem se zbyt późno. Najgorsze jest to że po zaliczeniu prawidłowo tej misji, musisz jeszcze uzyskać dodatkowe zakończenie z Takamura, czyli pucharek wejdzie dopiero po przejściu gry. Mi tylko ten pucharek brakuje. Może wrócę do gry jak zrobią sensowny new game plus. 

 

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej - spoiler z linii fabularnej Judy

 

Spoiler

misja pod wodą

 

O M F G. Nie tylko genialnie napisana, ale i audiowizualnie obłędna. Eh, dzisiaj trzeba skończyć, odłożyć na półkę i żyć fenomenalnymi wspomnieniami. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E no ciekawsze rzeczy się działy w domku po xd

Ja wczoraj te misje miałem. 

21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak czy inaczej - spoiler z linii fabularnej Judy

 

  Pokaż ukrytą zawartość

misja pod wodą

 

O M F G. Nie tylko genialnie napisana, ale i audiowizualnie obłędna. Eh, dzisiaj trzeba skończyć, odłożyć na półkę i żyć fenomenalnymi wspomnieniami. :) 

No ja główna fabuła dopiero przed paradą jestem bezpośrednio. Z tego co sobie zobaczyłem to jeszcze trochę grania jest. W 50h się zamknę raczej.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, ale tam chodzi o i n t y m n o ś ć i zaufanie jakim Judy nas obdarza zabierając nas tam. Eh, wspaniała kobieta. 

 

Teraz, Donatello1991 napisał:

E no ciekawsze rzeczy się działy w domku po xd

 

V kobieta czy mężczyzna? :) 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak czy inaczej - spoiler z linii fabularnej Judy

 

  Pokaż ukrytą zawartość

misja pod wodą

 

O M F G. Nie tylko genialnie napisana, ale i audiowizualnie obłędna. Eh, dzisiaj trzeba skończyć, odłożyć na półkę i żyć fenomenalnymi wspomnieniami. :) 

Podobnie pomyślałem, jakby to mogło wspaniale wyglądać. Niestety w tej misji miałem kilka glitchy i zepsuło cały urok. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Właśnie wykonałem zadanie które zaczęła Wakako (ta z Jabłońskim) i

 

  Pokaż ukrytą zawartość

właśnie ukrzyżowałem więźnia.

 

Żałuję, że nie wczytałem poprzedniego save'a i po prostu nie odyebałem celu. :[

 

Jest taki moment w tym queście, że gadamy w knajpce z Johnnym, po rozmowie odwracasz się i wychodzisz, ale jak się obejrzysz:

Spoiler

sCnxreL.jpeg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...