Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Słabo się ta gierka zestarzała albo nie wiem. Trzy lata temu na premierę mi się w to lepiej grało :kekw: Nie chodzi o błędy tylko samą rozgrywkę, wszystko takie drętwe. Twarze i animacje NPC gorsze niż w Baldur's Gage 3 a to gra izometryczna. Strzelanko nawet fajne, nie jest to poziom FPSów ale jest przyjemnie. Odcięli się od poprzedniej generacji a dalej wszystko kartonowe, zero fizyki, interakcji. 

 

No nic zaczynam od DLC, robią wątek główny i nigdy więcej do tego już nie wracam. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ukukuki napisał:

Słabo się ta gierka zestarzała albo nie wiem. Trzy lata temu na premierę mi się w to lepiej grało :kekw: Nie chodzi o błędy tylko samą rozgrywkę, wszystko takie drętwe. Twarze i animacje NPC gorsze niż w Baldur's Gage 3 a to gra izometryczna. Strzelanko nawet fajne, nie jest to poziom FPSów ale jest przyjemnie. Odcięli się od poprzedniej generacji a dalej wszystko kartonowe, zero fizyki, interakcji. 

 

No nic zaczynam od DLC, robią wątek główny i nigdy więcej do tego już nie wracam. 

24h po ukończeniu BG3 jest ogólny problem z gierkowaniem xD. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Słabo się ta gierka zestarzała albo nie wiem. Trzy lata temu na premierę mi się w to lepiej grało :kekw: Nie chodzi o błędy tylko samą rozgrywkę, wszystko takie drętwe. Twarze i animacje NPC gorsze niż w Baldur's Gage 3 a to gra izometryczna. Strzelanko nawet fajne, nie jest to poziom FPSów ale jest przyjemnie. Odcięli się od poprzedniej generacji a dalej wszystko kartonowe, zero fizyki, interakcji. 

 

No nic zaczynam od DLC, robią wątek główny i nigdy więcej do tego już nie wracam. 

Bez kitu. 

5h za mną i szczerze mówiąc zmuszam się trochę do grania.

 

Chyba też odpalę dodatek solo i elo.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

Trzy lata temu na premierę mi się w to lepiej grało :kekw: Nie chodzi o błędy tylko samą rozgrywkę, wszystko takie drętwe. Twarze i animacje NPC gorsze niż w Baldur's Gage 3

Też grałem na premiere na PC i teraz kupiłem z dodatkiem na PS5 więc gram od początku, ale nie mam takich odczuć jak Ty. Gra wygląda bardzo dobrze i wogóle nie zestarzała się według mnie. Może dlatego że pograłem kilka godzin w Starfielda wcześniej a tam dialogi drętwe że człowiek przysypia, a animacje to czasy Skyrima. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lochu napisał:

Też grałem na premiere na PC i teraz kupiłem z dodatkiem na PS5 więc gram od początku, ale nie mam takich odczuć jak Ty. Gra wygląda bardzo dobrze i wogóle nie zestarzała się według mnie. Może dlatego że pograłem kilka godzin w Starfielda wcześniej a tam dialogi drętwe że człowiek przysypia, a animacje to czasy Skyrima. 

 

No graficznie wygląda bardzo dobrze ale co do samej rozgrywki to już mam takie meh. Wiadomo każdy ocenia z własnej perspektywy. Może fabularnie to się rozkręci. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ukukuki napisał:

Słabo się ta gierka zestarzała albo nie wiem. Trzy lata temu na premierę mi się w to lepiej grało :kekw: Nie chodzi o błędy tylko samą rozgrywkę, wszystko takie drętwe. Twarze i animacje NPC gorsze niż w Baldur's Gage 3 a to gra izometryczna. Strzelanko nawet fajne, nie jest to poziom FPSów ale jest przyjemnie. Odcięli się od poprzedniej generacji a dalej wszystko kartonowe, zero fizyki, interakcji.

 

Po tym co tu napisałeś, to się zastanawiam, czy czasem Starfielda zamiast CP nie odpaliłeś.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Sedrak napisał:

W dodatku jest moment gdzie fabuła się rozdziela, podobnie jak w W2. Czy to jest mocno nakreślone gdzie to jest? Chciałbym zrobić save, by zobaczyć drugą drogę. Jeśli nie jest to oznaczone to możecie powiedzieć jak wygląda ta sytuacja? Czy to będzie spoiler?

Jak będziesz miał zadanie ,,Komu bije dzwon,, rób sejwa

Edytowane przez BieŃ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

byłem naczelnym hesterem tej gry, która kupiłem jak były pierwsze zapowiedzi ze jest naprawiona (po 99 zika była, z tego co pamietam) i o jeżu jakie to było gowno.  Błędy, bugi, crashe a do tego gownianne mechaniki typu skradanie się które nic nie dawało bo wszyscy cię widzieli czy nudna walka wręcz która polegała na siekaniu w kółko tego samego guzika.

 

no I wyciagneli to. Ja zatrzymałem się pod sam koniec prologu, i rzuciłem te grę w diabły ale z patchem 2.0 to damn. Chce się w to grać. Błędów mało, naprawiano system questów ( tzn nie wieszają się) i dodano fajne perki. Mechaniki poprawione -chociaż chujowa jazda autem dalej jest xD- no i aż chciało mi się odkrywać to night City.

 

A jest co odkrywać bo historie w questach są naprawdę super. Szczególnie te które poświęcają więcej uwagi człowiekowi w mieście maszyn ( policjant z depresja, cyberpsychozy czy historii kumpla Silverhanda). Ja polecam mocno gierkę, może skuszę się na widmo wolności? Ile to dodatkowego contentu?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.10.2023 o 12:48, KOMARZYSKO napisał:

W dodatku nie ma misji Komu bije dzwon, to jest misja z podstawki. Jeśli chcesz mieć bezpieczny sejw w dlc przed krytycznym wyborem, to misja nazywa się Dzień Próby.

 

Okej, to cenna uwaga. Jedyny stary sejw, który mi się zachował to był już właśnie na etapie 'Komu bije dzwon'. Czyli pozamiatane i trzeba śmigać od nowa?

 

Swoją drogą, zacząłem grać od nowa, ale mam tak mało czasu, że w moim tempie przechodzenia, to za rok skończę drugie podejście z dodatkiem. Dlatego pomyślałem, żeby jednak cofnąć się do sejwa z pierwszego podejścia.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ginn napisał:

Okej, to cenna uwaga. Jedyny stary sejw, który mi się zachował to był już właśnie na etapie 'Komu bije dzwon'. Czyli pozamiatane i trzeba śmigać od nowa?

nie, możesz zacząć dodatek na tym zapisie tak jak np. ja to zrobiłem, nic nie tracisz, no może poza nowymi możliwościami dialogu w podstawce jak w jej trakcie zrobiłeś DLC

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem robić wszystkie zakończenia dla dodatku i jedno dla całej gry i ja pierdole jakie to jest dobre.

Spoiler

co mi się nie podobało to moment przy jednym z wyborów który zmienia grę w zabawę w alien isolation(nie jestem fanem survivali), dla innych to będzie zaletą.

ogólnie ta gra nie ma "dobrego" zakończenia czy to w 2020 czy teraz po wydaniu dodatku, są albo złe albo mocno gorzkie z lekko przebijającym się słodkim posmakiem

samo rozszerzenie i jego główny wątek jest dużo mocniej skondensowany, nie ma w historii które sporo dopowiadają, a które możesz pominąć jak w podstawce. Dzięki czemu jest ona lepsza, porównując do takiego W3 może nie jest to Serce z Kamienia, ale jest lepiej niż KiW.

 

Ogólnie ja kupuję ten świat, to jak on się prezentuje, ma nam do opowiedzenia i chcę go więcej. Niestety teraz najwcześniej film czy tam serial za jakieś minimum 3 lata, gra to już na 99% nextgenowy tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...