Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Bigby napisał:

 

Zayebane jak w AC Unity. :D

 

No ale od czego macie filtry? Plus miasto jest wertykalne więc pierdoły/znajdźki się  nakładają.

 

A jak z życiem w mieście? jest, ni ma, umar? Były głosy o trzech identycznych npctach obok siebie, itd.

I jak z populacją? Da się zrobić strajk czy tylko niewinne zbiegowisko? Piszą coś w reckach?

Odnośnik do komentarza

Pojawilo się tu określenie "patch pod ps5"

 

Ja to rozumiem tak, że docelowo na PS5 to będzie osobna wersja, tak jak spajdi czy valhalla. Konsola rozpozna ją jako build pod PS5 (w tym sejwy zapisywac się będą w katalogu 'ps5'), dojdą adaptacyjne triggery itp. Bo teraz wkładając płytkę z wersją ps4 to pogramy co najwyżej w kompatybilność z PS4 Pro (tj. lepszy framerate, ale trofiki i opcje dedykowane dla ps4), dobrze to kumam?

1 minutę temu, Voytec napisał:

To ta sama laska? xD

Ano xd

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Red_ napisał:

Pojawilo się tu określenie "patch pod ps5"

 

Ja to rozumiem tak, że docelowo na PS5 to będzie osobna wersja, tak jak spajdi czy valhalla. Konsola rozpozna ją jako build pod PS5 (w tym sejwy zapisywac się będą w katalogu 'ps5'), dojdą adaptacyjne triggery itp. Bo teraz wkładając płytkę z wersją ps4 to pogramy co najwyżej w kompatybilność z PS4 Pro (tj. lepszy framerate, ale trofiki i opcje dedykowane dla ps4), dobrze to kumam?

Ano xd

Tak i Tak :)

 

Teraz zagrasz w wersje na ps4, tylko w lepszej płynności. Ficzery z PC + obsługa Dualsense w 2021.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Boomcio napisał:

Póki co jedna wielka niewiadoma, czy brać na premierę.

Chociaż elexa się wzięło / i ograło w 20 klatkach/ to pewnie i cp się weźmie. Zobaczy się zapewnd pierwsze relacje na forumku i człowiek kupiony. Póki co internet milczy. 


K#rwa, @Boomcio, nie rozśmieszaj mnie - brałeś tyle szrotów na premierę, a tu jakąś cnotkę zgrywasz :yao:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy piejący zachwyty rozumiem będą ogrywać cp na dobrym blaszaku, bo embargo na wersje konsolowe trwa nadal i trwaćma :)

Tylko  dlaczego ???

 

Teraz, Wredny napisał:


K#rwa, @Boomcio, nie rozśmieszaj mnie - brałeś tyle szrotów na premierę, a tu jakąś cnotkę zgrywasz :yao:

Ale tu skarbeńku kochanieńki spodziewam się gry życia :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Recenzje mimo wszystko cieszą. Mamy hit. Spodziewałem się bugfestynu, ale wierzę, że te 50GB day1 choć trochę je zniweluje. 

 

Pierdole. Co by nie było biorę day1 na ps4. Zbyt długo czekałem. Ten świat wydaje się zbyt zajebisty. To Redzi - Adam Małysz gier video :rayos: Hype pociąg mnie już nie wypuści, nie ma opcji. Biedę graficzną przetrawię, bo nie wyobrażam sobie czekać do przyszłego roku jak kupię next gena.

 

Ehh gdzie ten czwartek!?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...