Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bigby napisał:

Windows Central - 10/10

 

Cyberpunk 2077 review: Joining industry legend as a contender for best game ever made

 

cyberpunk_2077_c_2020_by_cd_projekt_red_

 

  • Absolutely jaw-dropping visuals
  • Great performance and stability
  • A truly insane level of immersive sim gameplay freedom
  • Every scene choreographed, with narrative choice at the center
  • Top-shelf voice acting and character performances
  • A gargantuan open world full of unique interior locations, free of loading screens
  • Immense amount of small bugs leech the immersion

Jak jedni recenzenci mogą pisać o niesamowitych bugach uniemożliwiających grę, a inni o "great performance and stability". Nie czaję.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, estel napisał:

Jak jedni recenzenci mogą pisać o niesamowitych bugach uniemożliwiających grę, a inni o "great performance and stability". Nie czaję.

 

Tak samo jak ja mogę napisać, że podczas mojej rozgrywki np. w Jedi Fallen Order napotkałem może 1 buga, podczas gdy inni wyrywali włosy borykając się z problemami. ;) 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam mieszane uczucia i chyba też to przestanę oglądać. Z jednej strony dużo jest tego "amazing" i "cool", a z drugiej, hmm... Nie wiem, czy nie jest tak, że kody recenzenckie były oddawane "wg zasług", to znaczy dostały je redakcje, które już hajpowały CP2077 i teraz mogą postawić kropkę nad "i". Zagraniczne recenzje coraz słabsze. 

 

Obawiam się, że to jednak Watch Dogs.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Mam mieszane uczucia i chyba też to przestanę oglądać. Z jednej strony dużo jest tego "amazing" i "cool", a z drugiej, hmm... Nie wiem, czy nie jest tak, że kody recenzenckie były oddawane "wg zasług", to znaczy dostały je redakcje, które już hajpowały CP2077 i teraz mogą postawić kropkę nad "i". Zagraniczne recenzje coraz słabsze. 

 

Obawiam się, że to jednak Watch Dogs.

Watch Dogsy to miały 74 na openciritic, Cyberek bez patchy 91 xDD, zresztą nie ma co porównywać. Nie spodziewałem się takich wysokich recek. Z tego co widzę, średnia rośnie, a małe portale, które wystawią ocenę bez rushowania gry pewnie nie mogą zejść niżej. Zapowiada się super zabawa na setki godzin, replaybility z jedynej recki, którą przeglądałem wyglada na poziom Fallout New Vegas, więc do czasu dlckow pewnie dużo ludzi skusi się na drugie przejście :). Nie zapominajmy, że ta gra będzie oczkiem w głowie Redów i masa dlc i patchy przed nami. To nie bedzie gra na "raz".

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jest to: 

 It feels like a game built by people looking around to see what works — like Grand Theft Auto’s open world, Watch Dogs’ hacking, Assassin’s Creed’s quest-filled maps, Fallout’s combat and character progression, Mass Effect’s dialogue system, Batman: Arkham Knight’s crime scene investigations, and every games’ skill trees.

 

https://venturebeat.com/2020/12/07/cyberpunk-2077-review-a-look-at-the-present-not-the-future/

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Labtec napisał:

image.thumb.png.f7fd2cba97554a398816ea853d2349d8.png

 

:obama:

 

Szykuj się Labtec

 

Cytat

Unfortunately, the amount of bugs I’ve experienced really does need to be mentioned. I’ve only been able to play Cyberpunk 2077 on a PC with a GeForce RTX 3080 GPU, and as of writing this I have yet to lay hands on either the PlayStation or Xbox versions, but the issues I’ve encountered were extremely frequent and distracting. Performance on Ultra settings at 1080p with ray tracing off was largely okay for me, as you’d hope would be the absolute bare minimum on a brand-new and still-hard-to-get graphics card, generally only noticeably dropping in framerate while driving around busy areas or in certain weather conditions – but it was the routinely messed up animations, missing models, and glitchy dialogue that really got to me.

 

:kaz:

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bigby napisał:

Z prawie 40 recenzji gra otrzymała średnią 91. 

 

Widać zwyczajnie, że jest to świetna gra której przyda się kilka patchów żeby ogarnąć bugi. Nie ma w tym żadnej filozofii.

 

edit:

 

e9P29R5.png

 

:dynia:

 

Jakie to są jebane dzieci ci lewicowcy, wszystko musi być o nich, zawsze muszą być w centrum atencji. To już trzeba być figaro żeby pół recenzji gry poświęcić swojej preferencji seksualnej i tego że gra ją za mało chwali.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wszędzie piszą, że gra jest naprawdę wyjątkowo spierdolona jeśli chodzi o bugi i glitche, tak że trzeba czasem ją wyłączać albo modlić się by wcześniejszy save gdzie coś działało był niedawno.

 

Moim zdaniem trochę beka z tych ocen w tym świetle, bo to jakby recenzować auto które jest fantastycznie jak jeździ, ale pierdoli się co 100km i pisać, że to najlepsze auto ever.

IMO popelina techniczna nie powinna dostawać więcej jak 8, nie ważne jak super by była. Trochę obiektywności w reckach by się przydało, szczególnie, że aspekt techniczny da się ocenić obiektywnie w grach.

Edytowane przez Soban
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...