Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, qraq_pk napisał:

Jak my wszyscy ziomuś. 

Spoko luz, byle sobie nie dać wmówić że tylko 4k/60/RTon się liczy. Jak gra jest dobra to i w 20 klatkach będzie GOTY, a jak ujowa to żadne wodotryski nie pomogą

Dokładnie, performance to zawsze tylko performance, ale 30 fps na zwykłej ps4 by się przydało. Poczekajcie na analizę DF. 

Odnośnik do komentarza

Pecetowcy, Tom's Hardware przygotował zestawienie jak gra działa na poszczególnych ustawieniach i konfiguracjach.

 

https://www.tomshardware.com/news/cyberpunk-2077-performance-preview

 

uP6tZYGcGvQkw76YLjqoji-970-80.png

 

PxcCTR2D7VuUy2ZbwxJYPf-970-80.png

 

RT na Ultra.

 

Cytat

We'll get to the DLSS results in a moment, but it's worth mentioning that you don't have to have RT enabled to use DLSS. For example, the RTX 2060 managed a respectable 55 fps average at 4K medium with DLSS Performance mode (23 fps bez DLSS). Sure, that's upscaling 1080p to 4K using an AI algorithm, but the end result is actually quite good—better than native 1080p, probably comparable to 1440p. A 130 percent bump in performance while keeping the crisp UI elements is certainly worth a thought. (You can use non-DLSS upscaling as well, if you want, though the results definitely lose some detail.)

 

 

Odnośnik do komentarza

ta generacja to dynamiczna rezolucja zamiast spadania klatek, DLSS ładnie działa, nie wiem czy konsole ogarną takie rzeczy, taki Vallhalla na XSX spada z 2160p do 1188p żeby utrzymać klatki, na PC tak tragicznie nie ma bo mamy większe opcje i znalezienie sweet spot-a będzie łatwiej, czy to z DLSS czy w natywnej rezolucji, miedzy 1440p a 4K nie ma aż takiego dużego WOW effektu wiec na pewno cos się da znaleźć, ciekawe czy Ultra preset to jakieś hairworks pierdoly co zjadają fps a nic tak naprawdę nie dodają w normalnej grze 

Odnośnik do komentarza

Jednak sie nie pcham na premiere mimo ze przyznam troszke sie podhajpowalem. Podziwiam tych myslacych ze day one patch odmieni techniczne oblicze gry jak za dotykiem magicznej rozdzki majac na uwadze to ze do w3 przez miesiac dzien dnia wychodzily patche. Kazdy glupi wie ze redzi juz nie mogli przelozyc premiery chocby nie wiem co bo ludzie by ich zjedli. Chyba zapomnieliscie jaki byl placz po ostatniej przesuwie. 

 

Ja poczekam z tydzien na OBIEKTYWNE opinie naszej braci forumowej. Bo te recenzje z serwisow o kant dupy rozbic aktualnie. 

No i kwestia najwazniejsza czy to bugi uniemozliwiajace wykonywanie misji czy jakies pier.doly typu karzel na niewidzialnym taborecie jak w wiesku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

 

 

Ja poczekam z tydzien na OBIEKTYWNE opinie naszej braci forumowej. Bo te recenzje z serwisow o kant dupy rozbic aktualnie. 

No i kwestia najwazniejsza czy to bugi uniemozliwiajace wykonywanie misji czy jakies pier.doly typu karzel na niewidzialnym taborecie jak w wiesku

Yong w filmiku jaki zalinkowałem jako pierwsze narzekał na lewitujące bronie, które powinny leżeć na ziemi oczywiście. 

Jak to jest taki mega bug to spoko luz. Albo "Female V getting naked randomly" ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

 

To jakie Ty recenzje czytasz i jakiej średniej ocen się spodziewałeś? :D 

Nawet puszki ze sprajtem i serki w biedronce sa z reklama cyberpunka. Kazda srednia ponizej 97/100 to klęska

1 minutę temu, qraq_pk napisał:

Yong w filmiku jaki zalinkowałem jako pierwsze narzekał na lewitujące bronie, które powinny leżeć na ziemi oczywiście. 

Jak to jest taki mega bug to spoko luz. Albo "Female V getting naked randomly" ;)

A moze to wcale nie bugi :problem:

Odnośnik do komentarza

Luzować majty,  macie co najmniej 20-30 lat. to tylko kolejna gra.

Teraz, estel napisał:

Ciekawy jestem tylko tych czynników, które zadecydowały żeby wypuścić grę jeszcze w tym roku kalendarzowym, a nie opóźnić premierę z listopada do marca np. Chyba, że chodzi o zaliczenie wydatków/zysków w tym roku podatkowym? @Hendrix może ty coś wiesz?

Taki że CDPR to spółka akcyjna a akcjonariusze chcą widzieć maksymalne zyski, a te się osiąga wydając grę po wakacjach lub na święta, nie w styczniu/lutym, a na pewno nie kolejne pół roku póżniej gdy robi się tą grę już 8 lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, qraq_pk napisał:

Luzować majty,  macie co najmniej 20-30 lat. to tylko kolejna gra.

Taki że CDPR to spółka akcyjna a akcjonariusze chcą widzieć maksymalne zyski, a te się osiąga wydając grę po wakacjach lub na święta, nie w styczniu/lutym, a na pewno nie kolejne pół roku póżniej gdy robi się tą grę już 8 lat.

Tak, ale zyski zalicza się do konkretnych kwartałów/roków podatkowych. Pamiętaj też, że zysk to podatek, a podatek to stracone hajsy, które mogłyby iść na inwestycje. Nie wiem jak jest z prawem podatkowym w Polsce. W US dużo firm rozlicza się do marca - stąd często wysyp premier w marcu.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, XM. napisał:

Co do recek - czemu na zjeberze nie ma żadnego tematu o reckach, OT itp? Zabronili? XD

OT gry i normalnego OT z review nie ma i pobanowali połowę forum za pozytywne wypowiedzi o grze :D. To jednak nie jest forum growe, to jest "xD". 

14 minut temu, Bigby napisał:

Jest. Ale dotyczy on tylko recek, które wypominają transfobię CDP.

 

 

edit:

 

6b00d39f-5f5d-5ecc-a289-9bc3effb946d

 

a0e14709-5d8d-5071-b97a-a5141c831adf

 

59f1df34-7bd8-5274-974f-23ca74c262ba

 

52d61f13-fc31-5e21-892a-85d059390f68

 

4de928bf-e64a-547e-aba0-e7ed6aeda058

 

8cbebf7f-4d5b-5f74-bb3f-ab80bbe26429

 

6fe54688-149b-52f9-a91a-75351e9e846f

 

536a8b1d-f69c-578f-aa71-95000d2f82e1

 

c6ff464a-cf2a-5dce-989b-2244ce3e0071

 

70419b32-601a-512a-b320-29401aaf341f

 

069cd8bc-58f8-5201-bba3-e709e7b98a60

Screeny miażdżą. 

17 minut temu, qraq_pk napisał:

No tu masz jasno powiedziane że są transy:P i walczysz co najmniej raz z umięśnioną babą, więc nie wiem OCB:lapka:

nie można mieć główniej postaci trans i o to są dymy xD. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, qraq_pk napisał:

https://kotaku.com/30-hours-with-cyberpunk-2077-brings-mixed-feelings-1845824151

Tą reckę z kotaku można sobie odpuścić. Kolej ewidentnie nie kuma settingu cyberpunk, fabułę i mechanike ma w sumie gdzieś a skupia się na tym czy jego trans postać jest odpowiednio reprezentowana

Wygooglowałem kim jest Riley McLeod:

Trans/He.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Wygooglowałem kim jest Riley McLeod:

Trans/He.

Koniec jest bliski, 50% recenzentów to transi :D. To miała być mniejszość xD.

 

Nie rozumiem o co im chodzi, w jakiejkolwiek grze można było grać transem, że nagle się CP2077 uczepili? Jak chcą praw to niech idą na wiec wyborczy...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...