Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Koniec jest bliski, 50% recenzentów to transi :D. To miała być mniejszość xD.

 

Nie rozumiem o co im chodzi, w jakiejkolwiek grze można było grać transem, że nagle się CP2077 uczepili? Jak chcą praw to niech idą na wiec wyborczy...

 

Temat jak rzeka. Polecam poczytać odpowiedni temat na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Śmieszkujecie z bazowych konsol ps4 i one s ale wiedzcie, że masa ludzi będzie tak grała i świetnie się przy tym bawiła. Pewnie lepiej niż jeden master race płaczący nad ustawieniami.

Granie na PC tez ma swoje wady, właśnie jeden doskonale opisałeś :). Chodzi bardziej o to, że jest dziwne embargo na wersje konsolowe i nie ma nigdzie info o perf na tychże. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, devilbot napisał:

Śmieszkujecie z bazowych konsol ps4 i one s ale wiedzcie, że masa ludzi będzie tak grała i świetnie się przy tym bawiła. Pewnie lepiej niż jeden master race płaczący nad ustawieniami.

 

Osobiście tego im życzę, bo jednak większość ludzi na tych platformach będzie grała.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Pecetowcy, Tom's Hardware przygotował zestawienie jak gra działa na poszczególnych ustawieniach i konfiguracjach.

 

https://www.tomshardware.com/news/cyberpunk-2077-performance-preview

 

O kurcze, ale jak w rekomendowanych był GTX 1060 (ustawienia high) to się nie spodziewałem się, że na średnich detalach będzie tam 30-40 klatek. :( 

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, devilbot said:

Śmieszkujecie z bazowych konsol ps4 i one s ale wiedzcie, że masa ludzi będzie tak grała i świetnie się przy tym bawiła. Pewnie lepiej niż jeden master race płaczący nad ustawieniami.

 

Ja ograłem GTA V na PS3 i świetnie się bawiłem, co tam było 720p i spadki poniżej 20fps, ale story mode w 2013 był swietny

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

O kurcze, ale jak w rekomendowanych był GTX 1060 (ustawienia high) to się nie spodziewałem się, że na średnich detalach będzie tam 30-40 klatek. :( 

 

Około 40 na medium i 25 na Ultra, czyli pewnie 30 na High. Weź jeszcze pod uwagę, że gra dostanie nowe sterowniki od Nvidii, będzie bez zabezpieczenia Denuvo (obecne w kopiach recenzenckich), do tego otrzyma update na premierę (Tom's Hardware robiło benchmark bez tego Day 0 patcha).

 

Trzeba się chwilę wstrzymać, ale też jak to zwykle w przypadku wersji pecetowych bywa, czasami odpowiednio kombinując można uzyskać fajne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie rozumiem o co im chodzi, w jakiejkolwiek grze można było grać transem, że nagle się CP2077 uczepili? Jak chcą praw to niech idą na wiec wyborczy...

To samo z wciskaniem do rpgow gay marrige. Nie chce w gierkach nawet hetero marrige bo na ch.uj to komu gdzie indziej niz w simsach ale nie, musi byc gay marrige bo wtedy nie jestes woke.

 

Banda zje.bow.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, MYSZa7 said:

Ogrywałem Skyrima i RDR’a na PS3 i dla mnie jedne z gier życia, pomimo najgorszych portów :potter: Człowiek nie zwracał na to uwagi, gdy pochłonęła go rozgrywka.

Miałem tak z Fallout 3 na PS3, gra się wieszała im więcej grałem im większy był savegame, który zawierał informacje o tym ile rzeczy nagromadziłem w grze i misjach ukończonych. Koszmar, gra wieszała się co 3 - 5 minut ale resetowałem konsolę i grałem dalej aby dalej. :banderas:

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wiolku napisał:

To Redzi - Adam Małysz gier video :rayos: 

Raczej Żyła.

No wiatr ok, narty nasmarowane, eleganckie wyjście z progu (nakręcanie hype'u), długi lot (promocje, pierwszy trailerek), lekki podmuch z boku (przesunięcie premiery) i wszyscy czekają na lądowanie. Pewnie wypierdoli się albo narty mu odpadną ale będzie rekord skoczni. Przyjdą medycy, dadzą wódkę i miękkie dragi Day 0 (Day 1), zaśmieje się, postawią na nogi i za parę tygodni będzie skakał jak nowy i koniec końców zgarnie kryształową maczugę jak Wiedźmin Małysz przed nim. 

Telemarku jeszcze nie ma ale wysokie noty za styl już są.

 

Jest hype, nie mówię, że nie ale jednak poczekam na gameplay'e z ps4. Do Wieśka też podchodziłem jak Yakubu do przedszkolaków, a ostatecznie okazał się jedną z gier życia (a ja nawet nie lubię erpegów). Nawet Płotka na dachu nie wadziła tak bardzo. Mimo wszystko grałem już w połataną wersję (a łaty wielkie i ciężkie) i okazjonalne gliche wyskakiwały jak zbójcy zza winkla więc poczekam jak to będzie wyglądać na odrzutowcach.

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, qraq_pk napisał:

https://kotaku.com/30-hours-with-cyberpunk-2077-brings-mixed-feelings-1845824151

Tą reckę z kotaku można sobie odpuścić. Kolej ewidentnie nie kuma settingu cyberpunk, fabułę i mechanike ma w sumie gdzieś a skupia się na tym czy jego trans postać jest odpowiednio reprezentowana

Za takie wysrywy to im prawa dziennikarskie powinni zabierać :

 

Cytat

Your appearance can be customized with a range of skin colors, hairstyles, and features. Rather than picking between “male” and “female,” you choose a traditionally male or female body type and choose between two penis types or one vagina. The pronoun characters use for you is either “he” or “she” based on your voice. While there’s more flexibility to this than we’ve seen in other games, tying binary pronouns to voice feels simplistic and retrograde. My V has a vagina and goes by “he,” but the game doesn’t seem to acknowledge that he’s a trans man; characters occasionally make reference to his dick or balls, though this could just as easily be metaphorical. In some scenes with hireable sex workers of different genders, I appeared to penetrate them—certainly possible, but with no indication that my character doesn’t have a biological dick. At one point a character made mention of the “mess” that is my V’s hormones, but I’m not sure if this is a reference to his body or something that would be said anyway

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, YETI said:

Redzie w następnej grze powinni zrezygnować z kreatora postaci. Z góry dać chłopa, którego wygląd jasno wskazuję, że idealnie nadaje się na wyjebanie drzwi z buta i posłania kilku kulek w łeb. Tak mamy płacz chorych psychicznie ludzi, że do baby nie można przykleić siurka. 

+1 :)

Poza tym przeważnie lepiej się gra w gry, gdzie główna postać ma ustalony wygląd, charakter, twarz i głos. 

Jak się tworzy własną, to przeważnie jest ci.pą bez głosu.

 

Wiem, że CDPR zrobił głos męski i żeński, ale nie każda firma ma czas, fundusze i zaufanie klientów na 10 opóźnień by takie rzeczy tworzyć.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wiolku napisał:

Pierdole. Co by nie było biorę day1 na ps4. Zbyt długo czekałem.

Biedę graficzną przetrawię, bo nie wyobrażam sobie czekać do przyszłego roku jak kupię next gena.


Ja chyba też, choć nie ukrywam, że przydałby się jakiś test od DF.
XSX pewnie już w tym roku nie zobaczę, więc trzeba będzie sprawdzić, jak to działa na podstawowym PS4 :dafuq:
 

1 godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Ogrywałem Skyrima i RDR’a na PS3 i dla mnie jedne z gier życia, pomimo najgorszych portów :potter: Człowiek nie zwracał na to uwagi, gdy pochłonęła go rozgrywka.


I tak sobie właśnie będę tłumaczył - dzięki ziom :hi:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bigby napisał:

 

Około 40 na medium i 25 na Ultra, czyli pewnie 30 na High. Weź jeszcze pod uwagę, że gra dostanie nowe sterowniki od Nvidii, będzie bez zabezpieczenia Denuvo (obecne w kopiach recenzenckich), do tego otrzyma update na premierę (Tom's Hardware robiło benchmark bez tego Day 0 patcha).

 

Trzeba się chwilę wstrzymać, ale też jak to zwykle w przypadku wersji pecetowych bywa, czasami odpowiednio kombinując można uzyskać fajne rezultaty.

 

Jednak to też gra która ma przechnąć mocniejsze grafiki - GTX 1060 to obecnie jedna z najpopularniejszych kart (a i sporo równie popularnych jest od niej słabszych) i to nie są zadowalające wyniki. Może uda mi się tu i ówdzie obciąć nieco grafikę, ale liczyłem na surowe medium w 1080p60.

 

Widzę, że będę potrzebował upgrade'u znacznie szybciej niż mi się wydawało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...