Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zacząłem grę po raz kolejny tym razem na PC, to jest po prostu przeskok pod każdym jednym względem! Ten tytuł w ogóle nie powinien pojawić sie na PS4 I Xboxie  One, ba nawet jak grałem na series X to nie wyglądało to za dobrze także tego.

Pytanie mam takie czy warto zakładać osobny temat jakich modów używacie i ewentualne porady. Jeśli nie to podzielcie się tu Ci co graja na PC ;)    

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi jeszcze co najmniej jednego auta do kupienia i zastanawiam się, w którym momencie się odblokowują. Wiem oczywiście, że muszę robić kontrakty od fixerów i oni potem wysyłają propozycje. Większość kontraktów we wszystkich rejonach mam już porobionych. Zastanawiam się, czy muszę akurat przebywać w danym rejonie, aby dostać wiadomość?:music:

Oczywiście street creed od dawna maksymalny mam :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2022 o 23:56, Kaczi napisał:

Hej, zacząłem grę po raz kolejny tym razem na PC, to jest po prostu przeskok pod każdym jednym względem! Ten tytuł w ogóle nie powinien pojawić sie na PS4 I Xboxie  One, ba nawet jak grałem na series X to nie wyglądało to za dobrze także tego.

Pytanie mam takie czy warto zakładać osobny temat jakich modów używacie i ewentualne porady. Jeśli nie to podzielcie się tu Ci co graja na PC ;)    

 

Najlepiej wejdź na Nexusa i ustaw wg ilości pobrań i sobie przejrzyj co Cię interesuje. Ja miałem moda zmieniającego cykle pogodowe (świetna rzecz, zupełnie zmienia klimat gry, bo normalnie w większości są dni słoneczne, a ten mod daje o wiele większe zróżnicowanie) moda na podróżowanie metrem, też super zrobiony, ze stacjami metra, możliwością podziwiana miasta w czasie jazdy i z oczu bohatera i z kamery TPP, mody na poprawę jazdy autami, moda pozwalającego swobodnie obracać głową w czasie chodzenia (w sensie idziesz prosto i zeby spojrzec w bok nie musisz się cały obracac w tamtym kierunku, tylko obracasz tam głowę idąc caly czas w tym samym kierunku), moda wyłączającego ten efekt winiety podczas skradania się. 

Instaluje się banalnie, kopiuj wklej.

Odnośnik do komentarza

Ja się wstrzymałem z ukończeniem gry. Jestem przed ostatnią misją. Czekam na dodatek, żeby nie mieć pustki gracza i lecieć dalej. 

 

Jednak uważam, że grafika na ps5 robi wrażenie tylko w nocy I mogłaby być dużo lepsza. Czasem sprawdzałem czy nie gram w wersję ps4. Tutaj powinien być jeszcze jakiś szlif. 

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie mogę się przyzwyczaić do sterowania. Przechodziłem grę na ps4, teraz gram w wersję na ps5 i mam problemy z jazdą samochodem ( wozem rzuca jak po pustym sklepie) i przy strzelaniu z przyłożeniem. Próbowałem różnych ustawień, zmniejszaniem czułość, ale i tak jest kijowo. Na starej konsoli nie przypominam sobie takich cyrków...

Odnośnik do komentarza

Nabiłem przez weekend dobre 15h+ i gra sie bardzo przyjemnie, tylko kurde jakoś ciężko mi się wkręcić w ten świat. Poza misjami fabularnymi nie widzę ciekawych aktywności, misje na ogół sa ok, ale chyba nie trafiłem jeszcze na jakąś postać, którą bardzo polubiłem. Nie czaje jeszcze craftingu i drzewka rozwoju - tych perków jest zdecydowanie zbyt dużo i większość totalnie zbędna, ale z tego co pamiętam to w W3 też było to kiepsko ogarnięte. W ogóle rozwój postaci jest dziwnie przemyślany i do teraz nie wiem za co ile expa wpada, dzieje sie to jakoś "szybko" i wygląda to trochę mało rpgowo. Na plus mała ilość glitchy i bugów, zdarzyły się może trzy jakieś mniejsze typu zacięty npc niezwiązany z misją. 

Ogólnie pozytywne zaskoczenie, ale fajnie jak miasto miałoby trochę więcej głębi, póki co robi tylko za szybkie dojazdy z punktu A do B i złapałem się pare razy na tym, że nie zdążyłem w trakcie jazdy wkręcić się w muzykę i klimat, więc jeździłem naokoło punktu docelowego :D 

Odnośnik do komentarza

Nareszcie wpadła mi upragniona :platinum::thumbsup:

Nabiłem prawie 100 godzin, jednak ostatnie kilkanaście musiałem spędzić na powtarzaniu tych samych aktywności pobocznych, głównie kontraktów i zleceń NCPD. To już zaczęło się w pewnym momencie robić męczące, ale czego się nie robi dla calaczka :music:

Teraz mogę spokojnie odłożyć płytkę do szafki i czekać na DLC :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2022 o 20:05, maciucha napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Kurde poczytałem w necie i te zakończenia z lotem w kosmosie na Crystal Palace i to z Hanako też wydają się mega :obama:

 

Wie ktoś czy Saburo Arasaka sobie tam będzie żył wiecznie dzieki relicowi? Któreś zakończenie to wyjaśnia?

 

 

Oj tak, sprawa się wyjaśni i to dosyć zaskakująco. W ogóle polecam te zakończenia w kosmosie, mają bardzo fajny klimat.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2022 o 23:32, Paolo1986 napisał:

Nareszcie wpadła mi upragniona :platinum::thumbsup:

Nabiłem prawie 100 godzin, jednak ostatnie kilkanaście musiałem spędzić na powtarzaniu tych samych aktywności pobocznych, głównie kontraktów i zleceń NCPD. To już zaczęło się w pewnym momencie robić męczące, ale czego się nie robi dla calaczka :music:

Teraz mogę spokojnie odłożyć płytkę do szafki i czekać na DLC :fsg:


Też ją zdobyłem jakiś czas temu. :platinum::good2:

Mm03DHi.jpg

W sumie to było moje drugie zaliczenie tej gry. Pierwsze miało miejsce na Serii X, gdy przygoda w Night City ujrzała światło dzienne. Ostatnio całość postanowiłem raz jeszcze ukończyć, tym razem na piątej PS. I tak jak napisałem w temacie o platynach. Bawiłem się kapitalnie. :good2:
A błędów na blisko sto godzin gry miałem może z 3-4. Zatem :lapka:

Na brak przechodniów nie narzekałem:

AOzUYzP.jpg

Pojazdów też nie brakowało:

5I0d6GB.jpg

A Judy chyba zmieniła orientacje po którejś z łatek :unknown::rayos:
wDWrHOS.jpg

 

 

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No u mnie największy błąd, jaki się pojawił to ten z kontraktem na badlandach, o którym pisałem. Żadne sposoby na rozwiązanie, o których się naczytałem w necie, nie zdawały egzaminu. Dopiero wczytanie wcześniejszego sejwa pomogło :thumbsup:

Trochę dziwne, że nadal taki błąd występuje, wygląda też na to, że jest on czysto randomowy. Tzn. pojawia się na którymś etapie gry i jest już do końca. Dlatego dobrze jest robić częste zapisy na różnych slotach. Plus dla Redów, że w ogóle jest taka możliwość niemal w dowolnym momencie :sonkassie:

Poza tym zauważyłem raptem kilka drobiazgów, które nie miały żadnego znaczenia ;)

Czekamy teraz spokojnie na DLC :drinks:

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Im dalej w las, tym gra bardziej sie wkręca. Głównie za sprawą naprawdę dobrych zadań pobocznych, większość z tych, które zdążyłem już zrobić były świetne fabularnie i bardzo rozbudowane. Na początku zrobiłem trochę błąd, bo odbiłem od fabuły i teraz są momenty, że nie pamiętam w jakich okolicznościach spotkałem jakąś postać po raz pierwszy :D 

 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2022 o 21:00, maciucha napisał:

Nie wszyscy zaglądają do graczpospolitej, więc pozwolę sobie napisać też tutaj.

 

CtlQhSZ.jpeg

ib6wDGO.jpeg

wHCKheK.jpeg

 

Cyberpunka kończyłem na raty, bo zacząłem jeszcze w zeszłym roku, ale na Xbox One X gra działała mocno średnio, w tym roku po wygładzającym wiele rzeczy patchu 1.5 kiedy już nabrałem rozpędu, wybuchła wojna na Ukrainie i na ponad miesiąc odechciało mi się grania w cokolwiek.

 

Nie przechodzę wielu gier rocznie, jeszcze mniej opisuje tutaj, a w pamięci na lata zostają na prawdę nieliczne. Technicznie to wciąż produkt z różnymi potknięciami, zarządzanie ekwipunkiem to w dalszym ciągu nie jest najmocniejsza strona Redów, a stan wersji konsolowej w okolicach premiery pozostawię bez komentarza.

 

Dwa dni po skończeniu gry (65h na liczniku) wciąż czuję się nieswojo, wciąż myśli zaprzątają mi wydarzenia z tych wielu godzin rozgrywki, jak ten palacz na odwyku wciąż mam ochotę zaciągnąć jeszcze chociaż jednego bucha tego narkotyzującego świata. On jest na prawdę uzależniający. Ale też brzydki, brutalny, piękny, zabawny, ciekawy, niebezpieczny. Może po prostu wiarygodny?

Gra świateł, muzyka, rozmowy, widoki, relacje, walka z wykorzystaniem hakowania, Johnny Silverhand  - na każdy z tych tematów można by napisać osobny pochlebny akapit.

 

To nie jest kolejna gra, dla mnie to było bardziej przeżycie. Czuć, że osoby odpowiedzialne za kreację Night City i jego bohaterów to nie są wyrobnicy, tylko artyści. Fantastycznie żyć w czasach, gdy gry mogą być nośnikiem sztuki. Mam nadzieję, że stworzenie tak wciągającego i przekonującego uniwersum nie pójdzie na marne i to dopiero pierwszy przystanek w tym świecie. Nie jest to pozycja idealna, ale jest to gra, którą każdy powinien przeżyć chociaż raz.

Wpis.

 

Byłem naczelnym hejterem tej gry, ale umówmy się, w takim stanie technicznym, ta gra nie powinna wyjść. Ale teraz? Jest pięknie, jest tak pięknie, że mnie popierdoliło i kupiłem kompendium o świecie i soundtrack na OLX. Soundtrack swoją drogą :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...