Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Prawie tydzień jak skończyłem, a złapałem się na tym, że grając w Crasha myślami jestem w Night City - co mogłem zrobić lepiej, dlaczego historia skończyła się tak, a nie inaczej. Pomysły, że następny playthrough robię ramboida na rozpierdolkę i powalczę o inne zakończenie. To było piękne.

 

W ogóle samo uniwersum Cyberpunka - gdzie można je nieco bardziej zgłębić? Pomijając RPG-owy pierwowzór.

Odnośnik do komentarza

No to obejrzałem sobie napisy końcowe ;)

Moje główne zakończenie to 

Spoiler

To z Panam :wub:

Mam w planach wbicie calaczka, ale nie wiem, czy nie będę musiał odpalać gry od nowa przez tego buga z jednym z kontaktów, o którym pisałem wcześniej :facepalm: 

Pomijając ten fakt, grało się świetnie, dawno w żadnej grze nie słuchałem z wypiekami ma twarzy wszystkich dialogów. To dla mnie absolutny top. Ciekawe, jak będzie z DLC :lapka:

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że troszkę przesadzona jest ilość tych bardzo powtarzalnych zleceń. Z drugiej strony robi się je bardzo szybko i można pozyskać sporo lootu, aby go rozłożyć (pozyskując komponenty) albo sprzedać. Chociaż szczerze mówiąc, wolałbym, aby więcej było misji w stylu

Spoiler

Linii fabularnych Panam, Judy, Rivera czy Kerry'ego

:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Ech jestem po tej misji z Takemurą gdzie po załatwieniu tych snajperów uprowadził tą Azjatkę i nie ogarnąłem w którym momencie mam możliwość uratowania go po włamaniu tych komandosów, obejrzałem na youtubie, że w tym zamieszaniu trzeba przelezc przez tą dziurę na początku i potem na górę a ja cały czas myślalem, że gdzieś tam dalej będzie przejście, za daleko poszedłem i było za późno. Trochę mnie to wkurzyło no ale trudno, wiecie ile mi zostało jeszcze głównej fabuły do ukończenia  po tej akcji?

 

Odnośnik do komentarza

W ten weekend właśnie ukończyłem grę, całość z główną fabułą + wątki poboczne zeszły mi 35h. W ogóle nie czuję znużenia tą grą, strasznie mi się spodobał klimat Night City i historia tych wszystkich postaci, nie mogłem się oderwać a po napisach końcowych odczułem pustkę taką samą, jak przeczytam dobrą serię książek albo obejrzę jakiś dobry serial. :usmiech: Sam gameplay nie jest jakiś wybitny, dziwne drzewko rozwoju na samym początku mnie odrzuciło, ale potem fabuła zaczyna się coraz bardziej rozkręcać i się przyzwyczaiłem. Bugi zdarzały się często też, ale zacząłem je już ignorować bo nie wpływały jakoś drastycznie na odbiór gry. Także dla samej fabuły warto kupić tą grę, Redzi w tym temacie nie zawiedli :sonkassie:.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Punkt bez powrotu to już ostatni ciąg wydarzeń bez opcji na freeroaming, więc wszystko co zostało w backlogu zostanie nieukończone. Dodatkowo robi się przed nim osobny save, do którego wracasz po skończeniu gry.

 

Także tak naprawdę nic nie znika, skończysz grę i lądujesz znowu pod budynkiem.

 

A zmiana fabuły to zależy czy zrobiłeś te opcjonalne osie Panam, Kijanu, Rogue, bo wtedy masz różne ścieżki ostatniej misji. Ewentualnie mogłeś skopać dialog z Keanu przy jego "grobie", a to odblokowuje ukrytą ścieżkę solo w Arasace.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się skończyć kontrakt Trevor's last ride, o którym pisałem wcześniej. Wczytałem jeden z wcześniejszych sejwów, pojechałem na miejsce, zignorowałem połączenie od Dakoty. Dostałem się po cichu na wrogi teren i podsłuchałem rozmowy dwóch typków, jak mówili, że nie włożyli ciała do zamrażarki, bo trzymają tam żarcie :D

Dostałem się do tego pomieszczenia i ciało było na swoim miejscu. 

Jakby ktoś miał też z tym problem (wersja PS5), polecam taki scenariusz wypróbować ;)

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, number_nine said:

Po coraz bardziej pozytywnych opiniach w necie i rekomendacji kumpla (wbił prawie 100h) zdecydowałem się na zakup cp i ogram go w weekend na XSX. Oczekiwania mam wyjątkowo niskie, więc mam nadzieje, że nie będzie aż tak źle XD

 

Jak masz zerowy hype to zakładam będziesz bardzo zadowolony ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...