Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ostatni raz.

Polecam dyskusję pod tym artykułem https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=14004, jest ten, który dał niesławne 8,5 na 10 "Wiedźminowi 3". 

 

Wnioski ogólne:

 

- po tej prezentacji CD Projekt RED z kategorii mistrzów spadli do kategorii uczniów

- w objawienie Cyberpunk 2077 nikt już nie wierzy

- wszyscy są zgodni, że hype był przesadzony

- nagle wszyscy mówią głośno o wadach "Wiedźmina 3"

- co będzie z akcjami, ja się pytam, jeśli sukces na miarę RDR2 jest wpisany w obecną wycenę?

- czy fabuła naprawdę się obroni (jednak język Sapkowskiego pozwalał dużo nadrobić)

- czy koleś z Krytyki Politycznej, którego kiedyś wynalazłem, nie miał przypadkiem racji, że w ostatnich latach powstało zbyt dużo nowatorskich tytułów, by Cyberpunk 2077 mógł tu coś namieszać? (https://krytykapolityczna.pl/kultura/cyberpunk-2077-konrad-janczura/)

- ogólnie to spory żal, że, możliwe, właśnie zaczynamy tracić jeden z najbardziej medialnych elementów polskiego gamedevu.

 

Zróbcie z tym, co chcecie. Ja idę spać. Choć, nie ukrywam, dziwna to będzie noc. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się tam nawet podobało. Tylko ja tam oczekuję po prostu kolejnego deus ex'a, a nie jakiegoś mesjasza. W ogóle oczekiwać od redów rewolucyjnego gameplayu xD (tym bardziej jak to jest ich pierwszy fps) A prawda jest taka, że to i tak pewnie będzie najlepsza rzecz w tym roku do ogrania na next-genach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

W jednym filmie gość mówi, że nie widział 2 takich samych npc, włączam terez film komputer Świat i koleś z tekstem, że npc się powtarzają co chwilę. No ku rwa, serio? Oni nayebani w to grali, że każdy co innego mówi? Chyba nie trzeba być geniuszem gamingu aby ogarnąć czy npc się powtarzają emoji2357.pngemoji2357.pngemoji2357.png

 

 

Przecie wszystkie murzyny wyglądajo tak samo:nosacz3:

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Dobra, ostatni raz.

Polecam dyskusję pod tym artykułem https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=14004, jest ten, który dał niesławne 8,5 na 10 "Wiedźminowi 3". 

 

Wnioski ogólne:

 

- po tej prezentacji CD Projekt RED z kategorii mistrzów spadli do kategorii uczniów

- w objawienie Cyberpunk 2077 nikt już nie wierzy

- wszyscy są zgodni, że hype był przesadzony

- nagle wszyscy mówią głośno o wadach "Wiedźmina 3"

- co będzie z akcjami, ja się pytam, jeśli sukces na miarę RDR2 jest wpisany w obecną wycenę?

- czy fabuła naprawdę się obroni (jednak język Sapkowskiego pozwalał dużo nadrobić)

- czy koleś z Krytyki Politycznej, którego kiedyś wynalazłem, nie miał przypadkiem racji, że w ostatnich latach powstało zbyt dużo nowatorskich tytułów, by Cyberpunk 2077 mógł tu coś namieszać? (https://krytykapolityczna.pl/kultura/cyberpunk-2077-konrad-janczura/)

- ogólnie to spory żal, że, możliwe, właśnie zaczynamy tracić jeden z najbardziej medialnych elementów polskiego gamedevu.

 

Zróbcie z tym, co chcecie. Ja idę spać. Choć, nie ukrywam, dziwna to będzie noc. 

 

Za co pokochałem W3:

- fabuła, czy to główny wątek czy zlecenie/zadanie poboczne. Ich dialogi i narracja

- wspaniałe postacie

- wyśmienity świat

- genialna muzyka, którą słucham do dziś.

- klimat

- no i te DLC <3

Nie pokochałem gameplayu bo był po prostu średni :D Ale to nie wpływa na moją ocene - GOTG

 

Czego sie spodziewam po Cyberpunku? Tego samego za co pałam miłością do W3. Niczego innego. sądząc po tym co nam serwują, wierzę, że dorównają Wiedźminowi przynajmniej w tych aspektach. A że ludzie doyebali tyle węgla do parowozu z hajpem, że ten pociąg może sie wykoleić? No życie. Ludzie sami nie wiedzą, co chcieli zobaczyć.

 

Preorder złożony i koń zwalony :) 

Odnośnik do komentarza

Może za dużo już życia w gierkach człowiek siedzi, ale takie wrażenie mam jako mocno średni fan rpg (Aczkolwiek Deus Ex 1 to top10 gier ever dla mnie), że w zasadzie żaden trailer, gameplay (łącznie z Wieśkiem Czecim) zaprezentowany przed premierą jakiś wielkich erpegów michałka mi nie podrywał. Trailery W3 też mi nie robiły jakoś mega, a grę przeszedłem bez zająknięcia. Imho ciężko uchwycić esencję erpega z wielkim światem o wielu zależnościach na tych 20 czy 30 minutach gameplayu, tymbardziej, że dla każdego z nas gra bedzie wyglądać trochę inaczej (wygląd postaci, skille, bronie, sposób grania). Także śledzę temat jako fan uniwersum i papierowego cyberpunka, ale ocenię sam jak zagram.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem zarzutów, że przeciwnicy sa gąbkami na pociski. Czego sie spodziewacie po RPG-u? To nie jest strzelanka. Jak gracie w Diablo to narzekacie, że mobki trzeba napierdalać mieczykiem po kilkanaście razy?

Jedyne co mi sie nie podoba, to puste miasto, robiące wrażenie sztucznego i wymarłego. Przecież GTA V z PS3 zjada pod tym względem CP na sniadanie. Reszta całkiem OK, nie spodziewałem się mesjasza gejmingu, i chetnie zagram w to co wysmażyli, solidnego RPG-a na kilkadziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...