Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie oprócz małego ruchu w mieście, zaniepokoiła mimika postaci, trochę to wszystko sztywne, z drugiej strony to RPG, a nie kolejna gra Naughty Dog czy Quantic Dreams. Reszta jak dla mnie zapowiada się na świetną produkcję, nie mesjasza, bo nic nowego tutaj nie uświadczy, co najwyżej najlepsze elementy z innych gier.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, estel napisał:

Zerknij na gameplay z 2018 roku jak wychodzą z apartamentu - ile ludzi się kręci, widać że miasto żyje.

A potem przyszła optymalizacja na obecne konsole i miasto musiało zostać puste jak w Batmanach. :kaz: 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, suteq napisał:

A potem przyszła optymalizacja na obecne konsole i miasto musiało zostać puste jak w Batmanach. 

Hehs w wielu grach na current geny jest dużo npc ale broń bezbekow xd :)

I nie, nie ma niczego w graficzce przełomowego, żeby to uzasadniać xd. ;)

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Daddy napisał:

Mi się podoba, jest to czego się spodziewałem a z tym marudzeniem jakiegoś pajaca z GOLa dajcie spokój.

Nie tylko ten pajac z gola jak to nazywasz narzeka na niektóre elementy. Zresztą, wystarczy pooglądać filmiki i od razu widać, że strzelanie nie wygląda zbyt okazale. Model jazdy to wiadomo, że tylko @eX4cT_PL potrafi oceniać po filmikach. :kaz: 

Odnośnik do komentarza

Widziałem kilka opinii o grze grających osób i jest od takiego 8/10 do super gierki, mam wrażenie że niektórzy chyba oczekiwali podłączenia do matrixa lub cdp za mocno napompowało balonik. 

 

W3 na krótko przed premierą też nie było takie jak zapowiadali i nie wyglądało jak na pierwszych zapowiedziach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jakim napisał:

Niektorzy chyba spodziewali sie nowej generacji pod katem oprawy/ gameplayu. A to bedzie tylko i aż po prostu za(pipi)ista gierka.

 

No to chyba wina samego CDP i dziennikarzy, których zaprosili na zamknięty pokaz na E3 bo po tym się zaczęło pompowanie balonika, że gra jest czymś czego jeszcze nigdy w życiu nie widzieli. 

Godzinę temu, Il Brutto napisał:

Co do pustego miasta, to po co wam npc z ktorymi nie ma zadnej interakcji? To jest rpg nastawiony na fabule a nie GTA w ktorym fajnie sobie porozjezdzac ludzi. 

 

A kto powiedział, że nie można zrobić NPC z którymi będzie jakaś interakcja? No ale generalnie okej, można na to przymknąć oko momentami, ale serio? Gra dzieje się w wielkiej metropolii i nie ma ludzi na ulicach albo jest ich garstka? Trochę się to nie klei własnie z grą RPG, która polega na tym, że właśnie jesteś wciągnięty w świat, immersje buduje się własnie realistyczną wizją miasta z przyszłości chociażby, rozumiem, że na pustkowiach jest mało ludzi ale nie w mieście. Zresztą porównaj sobie trailer z e3 2018 

 

 

I porównaj to z gameplayem z Night City Wire

Odnośnik do komentarza

Gameplay bym porównywał do gameplayu, a nie do trailera, który wygląda na rzecz, którą chcieliby osiągnąć twórcy. Tutaj render goni render, a nie fragmenty rzeczywistego gameplay’u.

 

 

W tym filmiki, około 14 minuty widać, że troszkę więcej tej ludności wokół.

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MYSZa7 napisał:

a nie do trailera, który wygląda na rzecz, którą chcieliby osiągnąć twórcy.

 

Pytanie co mnie jako odbiorce gry ma to obchodzić? Obejrzyj sobie gameplay i raczej świat wyglada na pusty, to samo mój ziomek, który miał okazje gre zobaczyć na żywo mówił, że graficznie i designersko gra wyglada super (co zresztą widać na gameplay'u) ale po prostu jest pusto.

 

 

Odnośnik do komentarza

@bluber przeczytaj mój post stronę wcześniej, bo chyba nie zrozumiałeś, zdążyłem zauważyć, że świat jest pusty i napisałem, że jest to dla mnie wada.

 

Ja Redów nie tłumacze, po prostu porównywałbym materiały, które prezentują podobną treść i są bardziej reprezentatywne. Jak widać, starszy gameplay tych NPCów miał więcej i nie wiem co jest konkretną przyczyną tego stanu rzeczy w przypadku nowego pokazu, pomimo że gra była prezentowana na mocarnych pecetach. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sebas napisał:

Wyobraźcie sobie, że do kin wchodzi film z niedokończonymi efektami specjalnymi po zaj.ebistych trailerach i typy tłumaczą się, że trailery to poziom jaki chcieli osiągnąć.

Te pustki w mieście to duży minus.

 

Jesli poczas tego traileru caly czas mamy przed oczami napis:

WORK IN PROGRESS - DOES NOT REPRESENT THE FINAL LOOK OF THE GAME

A przed premiera filmu faktycznie dostajemy trailery, urywki etc. z tego jak to wyglada to imo OK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...