Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Dobra, ostatni raz.

 

- co będzie z akcjami, ja się pytam, jeśli sukces na miarę RDR2 jest wpisany w obecną wycenę?

-

 

A co mają wartość akcji do tego jak obecnie gra wygląda? Najważniejsza będzie sprzedaż gry a nie pyerdololo jak podczas wycieku Tlou2 i placz amerykanów bo lpg i od razu wszyscy sprzedają akcje NG? Give me a brejk

 

CDP spadek akcji przed premierą W3 równiez mieli potężny a po premierze znowu duży wzrost. Giełda tak nie działa jak Ci sie wydaje.

Edytowane przez oFi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, estel napisał:

Miasto wygląda przepięknie. WIdać, że dużo wysiłku w nie poszło. Szkoda tylko, że jest takie puste. 

 

Imho pasuje to do uniwersum, porównywanie tego do GTA V, że już na ps3 było pełno ludzi na ulicach :klapek: No ale tam plaża, słoneczko i high lige, a nie brudna wizja przyszłości, gdzie każdy na każdym kroku chce kogoś zabić. Zresztą jeśli dobrze pamiętam z czasów papierowego Cyberpunka tak ten świat wyglądał, każdy siedział w swoim kącie bo lepiej było się nie wychylać.

 

5na8cudnx5751.png?width=960&crop=smart&a

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Graficznie jest pięknie, jestem tylko ciekawy, czy taki poziom grafiki dostaniemy na next genach kupując wersję na obecne konsole, czy trzeba będzie czekać z rok czasu, na prawdziwą next genowa wersję, która jak wiadome wyjdzie. 

 

Oprócz mega klimatu, dobrej historii, liczę też na kapitalny soundtrack, w końcu to Cyberpunk. Gameplayowo, pewnie będzie dobrze, więc ogólnie 10 będą się spać na premierę. Jestem spokojny o grę, ale jak pisałem wcześniej, dopiero na premierę PS5. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, YETI napisał:

Jestem spokojny o grę, ale jak pisałem wcześniej, dopiero na premierę PS5

To nie będziesz musiał nic czekać, bo redzi niechcący się wygadali, że next-geny będą miały premierę przed cyberpunkiem. ;)

Cytat

“But in any case you will be able to play the game on the next-gen from November 19 when the game releases and it will look better than on current-gen from that moment as well.”

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem ten godzinny hands on z poprzedniej strony i wlasciwie jedyna obawa jak mam, to aspekty techniczne. Raczej zaczekam na dopieszczona wersje na next gena, nie mam cisnienia by grac na premiere, a jesli ma byc GOTY, to chce zagrac w najlepsza mozliwa wersje.

Troche narzekania na zaledwie poprawny gunplay i srednia jazde samochodem, ale... no wiedzmin tez gameplayowo daleki byl od idealu, ale jak sie czlowiek zatopi w tym swiecie i RPGowej i questowej glebi, to nawet tylko poprawny gameplay przeszkadzac specjalnie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dee napisał:

Nie rozumiem zarzutów, że przeciwnicy sa gąbkami na pociski. Czego sie spodziewacie po RPG-u? To nie jest strzelanka. 

 

W Deus Exach jakoś umieli to zrobić i rzeczywiście HS kładły typów na raz, no i ogólnie poza bossami to tam wszyscy dość szybko padali. Jakoś nie wyobrażam sobie stealthu z koniecznością załatwiania każdego melee od tyłu jeśli heady z cichacza (pipi) robią.

Odnośnik do komentarza

Póki co oglądałem tylko ich prezentację trybu detektywa i powiem tak: nic specjalnego, ale to będzie tylko jeden z elementów gry, tak jak śledztwo w batmanie lub u wiedźmina. Tylko temu miał służyć ten odcinek. Inne rozwiązania gameplayu zobaczymy w kolejnych odcinkach. 

Nowe Deus Exy od strony rozgrywki były słabiutkie, ale zwłaszcza Human Revolution,  pokazał, że liczy się klimat i ciekawa fabuła - to oraz interesujący bohaterowie robią robotę. Liczę, że CDP Red na tym polu nie zawiodą. Muszę jeszcze zobaczyć te filmy od tych co grali. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, MBeniek napisał:

To nie będziesz musiał nic czekać, bo redzi niechcący się wygadali, że next-geny będą miały premierę przed cyberpunkiem. ;)

 

No to super, pytanie czy uda się do tego czasu kupić konsole, bo pewnie będą takie same cyrki jak przy PS4. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ mi nie siedzi to strzelanie. No wydaje się tak drewniane że już sam nie wiem co o tym myśleć może jak się gra to jest inaczej ale póki co no bieda. Wiem że to RPG a nie CoD ale mimo wszystko wieje sandałem. W Deusie HR też było dosyć podobne i w sumie świetnie mi się grało no ale to bylo 9 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

 

Imho pasuje to do uniwersum, porównywanie tego do GTA V, że już na ps3 było pełno ludzi na ulicach :klapek: No ale tam plaża, słoneczko i high lige, a nie brudna wizja przyszłości, gdzie każdy na każdym kroku chce kogoś zabić. Zresztą jeśli dobrze pamiętam z czasów papierowego Cyberpunka tak ten świat wyglądał, każdy siedział w swoim kącie bo lepiej było się nie wychylać.

 

5na8cudnx5751.png?width=960&crop=smart&a

 

No ładny szlif poszedł. 

Odnośnik do komentarza

Trochę mi to rozczarowanie od wczoraj spadło. Obejrzałem jeszcze raz gameplay, doczytałem hands-ony i brzmi to wszystko obiecująco. Oby tylko udało im się usunąć chociażby połowę z tych bugów o których się wspomina i będzie ok.

 

Najważniejsze, że warstwa rpgowa (czyli najważniejszy dla mnie aspekt) robi wrażenie, a questy ponoć oferują wiele możliwości ich rozwiązania. Mimo narzekania i ogólnego pesymizmu - będzie grane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...