Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi swietnie (nie liczac przerwy na siku, ktora mozna zrobic jak sie zapisuje) i od samego poczatku wciaga. Za to sterowanie, UI czy zmapowanie klawiszy sa do poprawy. Raz, ze nie ma prawie zadnych promptow/podpowiedzi mowiacych co, jak i czym odpalic (nie liczac ekranu loadingu).Dwa, ze podobno na schemacie sterowania padem kilka opcji jest niedostepnych:

 

 

The default Controller Mode setup does not let you

-Toss items on the ground instead of destroying them entirely

-"Mouse over" items on the bundle screen to see what they are

-This one has to be a bug; if you press + to open the menu you can access the community center icon to see your bundle progress, but only from the inventory tab; if you go to any other tab or access your inventory with the X button you can see the CC button in the menu but can't move over to it.

Odnośnik do komentarza

Jak tam, zaczęliście już miłosne podboje? U mnie ewidentnie coś iskrzy między mną a Penny, ale na razie gra ciężką do zdobycia. Dałem jej nawet kwiat i ziemniaka, a ona nie chciała ze mną zatańczyć.

 

 

a tak serio to wyłączcie w opcjach controller mode czy jakoś tak, pozwala to chociażby wyrzucać przedmioty na ziemię

 

Odnośnik do komentarza

Weźcie ode mnie te grę. To że powstała na konsole przenośna to zbrodnia na ludzkości, siadlem na chwile na kanapie i 2h ponad zleciało nawet nie wiem kiedy. Poszedłem na tron z konsola (nawet nie zauważyłem że mam ją w rękach!) i siedziałem godzinę na (pipi)zu :pawel: idę zjeść w końcu jakieś śniadanie bo nic jesxze nie jadłem, zapomniałem zjeść xD

 

Mistrzostwo świata, smale cholewki do Penny i Abby, ta pierwsza słodziak, druga udaje niedostępna, ale zmiekla kiedy dałem jej kwiatka na poprawę humoru. Chodzę do kopalni i walczę z glutami, zaprzyjaźniam się z magicznymi istotami i kładę ogromną lache na suoermarkecie, oby upadł, ani grosza ode mnie nie dostaną! Plony coraz obfitsze, ryby biorą aż miło, muzeum się wypełnia powoli... Weźcie to ode mnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od czwartku wbiłem prawie 15h, a syndrom jeszcze jednego dnia wjeżdżał często. Zaczynam grać z myślą, że fajnie by było zebrać na kurnik i nie ma hooia, żeby mnie coś oderwało od grania zanim ten kurnik postawię. 

 

Podoba mi się, że progres nie jest za szybki - dzięki temu każda rzecz to jakieś tam osiągnięcie. Generalnie prawie wszystko mi się podoba, nie licząc nie do końca dopracowanego pod konsolę UI i kilku mniejszych gó.wienek. 

 

 

i ten klimacik, kiedy wjeżdża pierwsza burza czy pierwsza letnia noc ze świetlikami :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Ok, no to nie biorę jak będę miał Switcha.

 

Nie chcę skończyć jak Rayos na kiblu. :pawel: Zadowolę się jak hydraulik Marian przeczyści mi rury. :pawel: :pawel: :pawel:

 

Wychodzi na to że ta konsola to tylko dla pedauów marzycieli. Na co mnie to było?

Odnośnik do komentarza

Jakby nie wyszło na Switcha, to byście nie zagrali?

 

Zgubiłeś się. Nie masz jakiegoś tematu jak Hollow Knight żeby tam sobie czekać?

Co do wersji vitowej to przez wiele miesięcy nie było żadnego update'u, aż do redditowego ama z producentem.

 

50wPTq8.png

 

Czyli wciąż "likely possibility", ale lepszy taki update niż nic.

 

Cholipa, niesamowite. Na ich miejscu miałbym już wysrane na Vitową wersję, ale kto wie, może to naprawdę powstanie :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...