Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie wejdę w jakiś temat zaje.bistej gierki, to jest CZEKAM NA SWICZA, CZEKAM NA VITĘ XD Weźcie się ogarnijcie bydlaki i kupujcie już teraz.

Polecam brać po prostu na każdą możliwą platformę. Ja czekam na kolejne wydania tylko po to, by przelać autorowi jeszcze więcej pieniążków na konto.

Vita raczej się nie doczeka, ale Switch IMO to dość pewna sprawa, pytanie jak szybko.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Huh, to cholernie interesujące. Dla mnie to day 1 i najbardziej wyczekiwana gierka na Vitę, ale w myślach ją już skreśliłem ze względu na wiele miesięcy ciszy w tej sprawie. Cudownie by było, gdyby jednak udało im się coś wyczarować.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Włączyłem dziś na chwilę i przesiedziałem 3 godziny XD Ale udało mi się w końcu złapać ośmiornicę i mam wszystkie ryby już. Następnym celem jest polowanie na Prismatic Shard, bo do tej pory nie mam :/ I chyba zburzę kurnik i oborę, a zwierzęta posprzedaję, bo marny z nich pieniądz, a trzeba się nimi zajmować.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Właśnie brakuje takiej opcji zatrudnienia kogoś z miasteczka np. Płaciłoby się ileś tam miesięcznie, czy tygodniowo golda i ten ktoś podlewałby Ci rośliny, opiekował zwierzętami. No ale to może w drugiej części. 

 

I posprzedawałem zwierzaczki, ale budynki zostawiłem. Platyny raczej nie zrobię, jednak chcę wycisnąć co się da z gry. Teraz cel - 10 milionów golda.

Odnośnik do komentarza

W harvest moon back to te natur krasnali sie zatrudnialo do podlewania. Eh jakid to byly piekne czasy, niby gra byla schematyczna kazdy dzien podobny ale tluklem jak dziki. No i te festyny/swieta budowanie relacji z ludzmi z miastecza. Brakuje mi takiej czilaltowej gierki.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mam Prismatic Shard! :obama: W Skull Cavern na 23 poziomie miałem jeden Mystic Stone i wypadło dziadostwo :3 Tylko teraz znaleźć drugiego, żeby dać Guntherowi do muzeum XDDD

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stardew Valley zniknęło jakiś czas temu z sekcji "Coming Soon" na stronie Switcha, więc obecnie nie wiem czy pewniejsza nie jest wersja na Vitę :usmiech:. Nintento może przy tym grzebać, bo się boi, że gra zagrozi ich Harvest Moonowi.

Odnośnik do komentarza

Stardew Valley zniknęło jakiś czas temu z sekcji "Coming Soon" na stronie Switcha, więc obecnie nie wiem czy pewniejsza nie jest wersja na Vitę :usmiech:. Nintento może przy tym grzebać, bo się boi, że gra zagrozi ich Harvest Moonowi.

 

Coz mysle, ze losy HM w walce z SV sa przesadzone, chociaz oczywiscie chcialbym, zeby mnie milo zszokowali.

Gra podniosla poprzeczke niesamowicie wysoko w tym temacie i biorac pod uwage, ze autor wciaz rozwija ten projekt spokojnie mozna nacieszyc sie samym SV

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...