Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam farmerzy? U mnie już zima roku drugiego, niedługo przyjdzie mnie ktoś ocenić i dostanę tę rzecz hehe. 

 

 

Miałem sporą przerwę, wczoraj włączyłem grę i dostałem w końcu Rabbit's Foot :obama: Community Center ukończone, czekam teraz na zrobienie dwójki dzieci. Haley nie jest chętna zbytnio :(

Odnośnik do komentarza

W tej grze jest tyle dobra, że nie jest grzechem zajrzeć od czasu do czasu do poradni zwłaszcza, że gra nie daje zbyt dużo czasu na samodzielne odkrywanie. Dzień tak szybko mija. No bo przecież nie warto siedzieć całe wiosenne dnie nad oceanem łowiąc rybkę do zadania lub potrawy kiedy rzeczona rybka występuje tylko jesienią i to w rzekach. 

Rybki to momentami zło nawet z pływakami i odpowiednią potrawą. Ale zgadzam się z Pawciem. Artefakty ciężko będzie zebrać. Tak jak ukończyć automaty bez zgona.

Ja chyba wracam na farmę skoro sony i tak nie pozwala grać online. 

Odnośnik do komentarza

W tej grze jest tyle dobra, że nie jest grzechem zajrzeć od czasu do czasu do poradni zwłaszcza, że gra nie daje zbyt dużo czasu na samodzielne odkrywanie. Dzień tak szybko mija. No bo przecież nie warto siedzieć całe wiosenne dnie nad oceanem łowiąc rybkę do zadania lub potrawy kiedy rzeczona rybka występuje tylko jesienią i to w rzekach. 

Rybki to momentami zło nawet z pływakami i odpowiednią potrawą. Ale zgadzam się z Pawciem. Artefakty ciężko będzie zebrać. Tak jak ukończyć automaty bez zgona.

Ja chyba wracam na farmę skoro sony i tak nie pozwala grać online. 

Jasna sprawa pytam dlatego że np. w takim Don't Starve odkrywanie wszystkich sekretów gry na własną rękę dawało bardzo dużo satysfakcji nieporównywalnie więcej niż granie z poradnikiem.

Odnośnik do komentarza

Zaczął mi się 3 rok, wszystkie wymagania do statuy dającej Irdium spełniłem. Trochę smutno mi się zrobiło, jak gościu od programu Livin' Off The Land powiedział, że przechodzi na emeryturę :( Ale i tak jest jeszcze duuużo do roboty.

Odnośnik do komentarza

Miałem dziś dziwnego bug`a. Gdy położyłem się do łóżka ekran zrobił się  czarny i na ułamek sekundy postać się obudziła by ponownie wskoczył ekran i nastąpiło podsumowanie dnia i zapis. Rano gdy wyszedłem na (dwór/pole/ zewnątrz) było ciemno jak w nocy a po 19 godzinie wieczorem zaczęło świtać. Nazajutrz wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

 

Today, we’re excited to announce that we’ve partnered with 505 Games and ConcernedApe to bring Stardew Valley to retail with a physical Collector’s Edition for Xbox One and PlayStation 4! Stardew Valley Collector’s Edition will hit store shelves on April 11th (US) and April 13th (EU).

The Collector’s Edition will include:

  • Mini-Guidebook: A miniature version of Kari Fry’s gorgeous Stardew Valley Guidebook, to aid you as you learn to run your own farm and charm your new neighbors.
  • Pelican Town Map: A fold-out poster of the Pelican Town map, also illustrated by Kari Fry, so that you’ll never get lost!
  • Stardew Valley OST: A copy of the Stardew Valley soundtrack, so you can create a playlist to listen to while you’re harvesting parsnips in real life!

 

 

Osrałem się.

Odnośnik do komentarza

No fajnie, ale szkoda, że tak późno :(. Mam już na PC, PS4 oraz X1. Wsparłem developera już wystarczająco, kolejny raz kupować nie chcę, a pudełeczko bym chętnie przytulił. Gdybym wcześniej wiedział, to nie kupowałbym cyfrowo na jedną z platform. No cóż, szkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...