Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie, ale szkoda, że tak późno :(. Mam już na PC, PS4 oraz X1. Wsparłem developera już wystarczająco, kolejny raz kupować nie chcę, a pudełeczko bym chętnie przytulił. Gdybym wcześniej wiedział, to nie kupowałbym cyfrowo na jedną z platform. No cóż, szkoda.

I tak kupisz, hehe.

Odnośnik do komentarza

I tak kupisz, hehe.

Kto wie, ale raczej nie jestem fanem kupowania tego samego dwa razy. Jak gierkę mam cyfrowo to nie kusi mnie już zazwyczaj, żeby jeszcze mieć pudełko. Dlatego w tym wypadku chciałbym mieć pudełko, ale nie widzę sensu kupować kolejny raz. No ale nic, fajnie, że ogólnie takie wydanie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ech... cały miesiąc w kopalni zeszło mi na farmieniu solar essence do pierścionka, a wystarczyło do Krobusa zajrzeć. No nic. Teraz tylko przygotować się na jakiś "szczęśliwy dzień", zrobić zapas kamieni i bomb, i robić raid na Skull Cavern. 

Kusi platynka ale trofiki za artefakty i automat z saloonu będą sporym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

Dałem sobie spokój z 'calakowaniem'. O ile praktycznie wszystkie achievementy są osiągalne dla każdego gracza, tak przejście gierki w salonie bez straty życia do wyczyn sam w sobie. Nie te czasy już, żeby strzępić sobie nerwy setkami nieudanych prób i podejść.

Odnośnik do komentarza

Legenda zasługuje na swoją nazwę. Dwa dni szmatę próbowałem wyciągnąć z wody. Bez 10 lvl z łowienia + Dish o' the Sea, wędki z iridium oraz trap bubber nie pochodzić. To, plus ogromne szczęście. Kilkanaście razy była na haczyku i zawsze się wymykała. Ostatnia walka z nią trwała prawie dwie minuty. Spociłem się cholernie ale wytargałem śledzia z wody. Jeszcze trzy summer fish i rybki będą wszystkie w kolekcji.

Tak to  zostały jeszcze 3 artefakty, 3 minerały, trochę gotowania, crafting, potworki z kopalni ( tu będzie trochę grindu na duszkach i digletach)... Nie wiem czy dam radę z automatami bo do 1 bossa ciężko dojść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Powoli już zbliżam się do momentu, w którym gra przestaje mieć przede mną tajemnice, gdy wiekszość rzeczy jest już odkryta, a życie na farmie kwitnie. Równocześnie mam coraz większego kaca - ogarnia mnie smutek, że tak wspaniała gra jest już prawie za mną. Nie czuje się tego przy każdej grze - tylko przy tych naprawdę wyjątkowych.

 

Ciekawi mnie, co przyniesie co-op. Przydałoby się jakieś zapraszanie graczy na swoją farmę i np. dawanie prezentów.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Rozi

To tylko z importu. I cholera spodziewałem się trochę lepszej jakości tej edycji, że ta instrukcja to będzie obszerna ilościowo książeczka, a tutaj ledwie kilkanaście kartek :/

 

Za taką kasę to już trzeba wziąć, kilkadziesiąt godzin zabawy i wspaniałego relaksu.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Co nie wejdę w jakiś temat zaje.bistej gierki, to jest CZEKAM NA SWICZA, CZEKAM NA VITĘ XD Weźcie się ogarnijcie bydlaki i kupujcie już teraz.

 

 

przecież na przenośniaku to wjedzie jak w masełko. też czekam <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...