Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MEVEK napisał:

Nie denerwuje was brak opcji synchronizacji w schowku?  Kurde, no.. nawet po podłączeniu do sieci nie mamy dostępu do rzeczy pozostawianych w innych bazach. Mała przesada. Tyle kilometrów dróg do wybudowania i brak surowców, kiedy wiem, ze je mam w innym schowku :dunno:

Nie:) Po pierwsze na pewnym etapie gry kupno nowego sprzętu to żaden problem, po drugie gracze dużo zostawiają we wspólnych szafkach. Po drugie taka typowa szybka podróż trochę zabiłaby ducha tej gry. Aczkolwiek ja nie naparzam wszystkich misji pobocznych, więc może dlatego mi to nie przeszkadza..

Odnośnik do komentarza

Surowce chyba tak, ale mu chodzi bardziej o to, że sobie w jednym zostawia w prywatnej szafce drabine, buty itp:., a w innym węźle nie może tego odebrać ;) No to nie jest diablo z magiczną skrzynką xD Ale fakt, mogłoby się wydawać, że dzięki sieci chiralnej możemy sobie przedrukować rzeczy do innego węzła z naszej szafki :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, cotek napisał:

mogłoby się wydawać, że dzięki sieci chiralnej możemy sobie przedrukować rzeczy do innego węzła z naszej szafki :)

Dzięki sieci chiralnej można drukować rzeczy, które wymagają surowców, samych surowców już nie. Nie kleiłoby się to totalnie, bo cały motyw dostarczania materiałów do budowy straciłby sens - wystarczyłoby walnąć drukarkę, wklepać co chcemy i na bieżąco dorabiać sobie co trzeba i ile trzeba.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Michał_K napisał:

… co by musiało kosztować surowce na druk :)

 

Ja wczoraj myślałem że kończę ale po trafieniu do 11 rozdziału wiedziałem że it's not over Sam, i'ts not Over.

 

p.s. rozwaliło mnie "what took you so long".

Dżizaaas :D Ja dotarłem do 8 wczoraj. 
 

Spoiler

Wejścia Clifforda to mistrzostwo :D

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bzduras napisał:

Dzięki sieci chiralnej można drukować rzeczy, które wymagają surowców, samych surowców już nie. Nie kleiłoby się to totalnie, bo cały motyw dostarczania materiałów do budowy straciłby sens - wystarczyłoby walnąć drukarkę, wklepać co chcemy i na bieżąco dorabiać sobie co trzeba i ile trzeba.

To jest jasne, nie chodziło mi o surowce, tylko o przedmioty ;D

Odnośnik do komentarza

@pajgi

Ja osobiście bym odradzał, dużo tutaj nowego podejścia do starych powtarzanych po stokroć elementów gry, grafika to już fotorealizm,, więc też jakoś dziwnie. Gry się nie da skończyć w 2 wieczory co powoduje że zawala się obowiązki szkolne/domowe/partnerskie. Muzyka wspaniała ale nachalnie czasami zaczyna grać w trakcie podróży i przez nią znika HUB. No i jedno z NPC jest zakochane w bocie dostawczym, a główny bohater lubi zażywać kąpiele z panem gdzie różnica wagi to jakieś 100 kg.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób co są już po 10 rozdziale albo przeszli grę:

Spoiler

Czy filmik z Cliffem wychodzącym z wody z żołnierzami, na plaży z Bridget, to nie był przypadkiem już filmik z aktorami? Bo prawdę mówiąc nie sądziłem że również postacie mogą być tak fotorealistyczne, nie wiem po co nam następna generacja gdy mają taki silnik :D

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Michał_K napisał:
Spoiler

Czy filmik z Cliffem wychodzącym z wody z żołnierzami, na plaży z Bridget, to nie był przypadkiem już filmik z aktorami? Bo prawdę mówiąc nie sądziłem że również postacie mogą być tak fotorealistyczne, nie wiem po co nam następna generacja gdy mają taki silnik :D

 

Nie, to nie był filmik, ale wyglądało to rewelacyjnie. Każda w zasadzie scenka jest dopieszczona do granic możliwości, magia Decimy. Obok RE Engine i Fox Engine jeden z najlepszych silników ever.

Odnośnik do komentarza

Gra się super, wreszcie ogarnąłem z grubsza skradanie się przy wynurzonych ;-).  Trochę wkurzające było zadanie z MUŁ-ami (wykradnij dokumenty z bazy) - mam nadzieję, że później będzie więcej sprzętu i skradanie się będzie przyjemniejsze.

 

Pytanko małe:

Czy olewając zadania poboczne tracę jakieś wartościowe nagrody (np. nowe narzędzia mocno ułatwiające rozgrywkę itp)? 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ptasiek napisał:

Gra się super, wreszcie ogarnąłem z grubsza skradanie się przy wynurzonych ;-).  Trochę wkurzające było zadanie z MUŁ-ami (wykradnij dokumenty z bazy) - mam nadzieję, że później będzie więcej sprzętu i skradanie się będzie przyjemniejsze.

 

Pytanko małe:

Czy olewając zadania poboczne tracę jakieś wartościowe nagrody (np. nowe narzędzia mocno ułatwiające rozgrywkę itp)? 

 

 

 

Nie. Mój przypadek - 50h grania, skończona historia, wykonane zadania poboczne w liczbie 17. Grałem na wysokim poziomie i mogłem sobie pozwolić na wiele, dotyczy to smolarzy jak i MUŁów. Nie przejmuj sie, że nie robisz pobocznych, nie dają wiele. Chociaż otrzymasz pewne gadżety, np. Ulepszone granaty krwiste od rzemieślnika. Wciąż nie jest to gadżet który zmienia oblicze gejmpleju. Luzik arbuzik. 

 

Jedynie w górach warto zrobić zlecenie dla Robotyczki, podaruje Ci egzoszkielet terenowy. Sam kica przez śnieg i pod góre aż miło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...