Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wojnar napisał:

Dla tych którym nie chce się chodzić - w pewnym momencie gra pozwala tworzyć tyrolki dzięki którym możemy jeździć w pare sekund od punktu A do punktu B. 

Mają zasięg 300 metrów więc trzeba kilka takich poustawiać pomiędzy "miasteczkami" i problem z głowy. Można nawet załadować z 300kg, na tyrolce waga nie ma znaczenia.

 

Z symulatora chodzenia robi się symulator jazdy na tyrolce.

 

Jestem do nich zrażony odkąd jakiś gracz debil ustwił tyrolke nad przepaścią. W ogóle z nich nie korzystam. 

 

A asemblery wole wykorzystać do budowy generatorów i schronów temporalnych

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To jest niesamowiteb jedyne nietrzezwe zachowanie jakie tutaj widzę to przekonywanie grających przez tych co nie grali że gra jest czymś innym niż jest. Interesujące.

 

I to zamykanie oczu że piszemy o wadach, chyba mój już drugi post po kupnie brzmiał ze wdziera sie nuda. Inni też pisali. A że sytuacja sie zmienia? Przykro nam.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, oFi napisał:

jak ktoś nie jest pewien, to polecam po prostu poczekać aż spadnie trochę cena. Żadne oglądanie twicza oraz youtuba nie daje pełnego obrazu tego, jak się odbiera tą grę po wędrówce tych 10-15 godzin gdzie relatywnie cały czas coś się zmienia (teren, MULy, wynurzeni - teren nie jest aż tak wielki jak wam się wydaje, jest dobrze zagospodarowany - bardziej niż w MGSV).

 

Po 10 godzinach tez mam takie uczucie. Niby to sandbox, otwarty świat, ale tak naprawdę to ogromny „korytarz”, którym wędrujemy od zachodu do wschodu. Kojima to geniusz. Z otwartego świat zrobił grę liniowa. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy korytarz to bardziej wynika z tego jak dany gracz podejdzie to wędrówki, widać pewne „korytarze” spoglądając na mape ale ja sie nie cackam. Biore linki, drabiny i lece przez góry w lini prostej. Polecam, jest dużo kombinowania. 

 

Przyznam, że wolałbym brak mostów, dróg i innych rzeczy wybudowanych przez graczy. Gdy widzę cudzą budowle w trakcie tripa to gaśnie uczucie tej wędrówki i samotności. 

 

Następne przejście machne w offline. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kron997 napisał:

Czy korytarz to bardziej wynika z tego jak dany gracz podejdzie to wędrówki, widać pewne „korytarze” spoglądając na mape ale ja sie nie cackam. Biore linki, drabiny i lece przez góry w lini prostej. Polecam, jest dużo kombinowania. 

 

Przyznam, że wolałbym brak mostów, dróg i innych rzeczy wybudowanych przez graczy. Gdy widzę cudzą budowle w trakcie tripa to gaśnie uczucie tej wędrówki i samotności. 

 

Następne przejście machne w offline. 

Ale tam jest powiedziane że fabularne inni kurierzy również działająca i używają Twojej krwib więc to osamotnienie takie nie do końca, tym bardziej że czasami sie ich spotyka. Ja jednak wole online, pare razy drabinka johna doe uratowała misję.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _D23 napisał:

Ja dziś dostałem wiadomość na PSN od gościa z podziękowaniami za wybudowanie mostu, który w jakiś sposób na tyle mocno mu pomógł, że aż musiał mnie o tym poinformować. 

Ech... Koijma san :fsg:

w sumie tez miałem taką myśl, bo mój tir przez to mniej energii zużywał jeżdżąc mostem, który ktoś wybudował:kojima: 

Odnośnik do komentarza

Co się dzieję od początku 4 rozdziału to głowa mała.  Recenzenci chyba serio mieli zakaz mówienia o pewnych rzeczach. Mam poczucie jakby Kojima zrobił sobie jaja - a niech myślą, że będą tak p(pipi)ć tam i z powrotem przez 20 godzin a potem spuszcze taki w(pipi), że nie pozbierają szczenek:) Niby były przebłyski w trailerach ale i tak rozdziabiłem japę po przeniesieniu w jedno miejsce. Tym, którzy utknęli w 3 rozdziale powiem krótko - warto grać dalej:)

 

Spoiler

MADS WJECHAŁ NA PEŁNEJ (pipi)IE :)

 

Edytowane przez izon
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem o wieeeeleeee dalej. Palce lizać - ze wszystkim. Fabularnie wiemy, a co ważniejsze ROZUMIEMY, więcej. Czuję satysfakcje i robie to „ :banderas: ”

 

Pewne sceny ruchają mózg. Gra aktorska, silnik Decima prawie wywinięty na lewą strone na plaże, muzyka, czwarta ściana. 

 

Oo panie. 

 

Heartman z każdą swoją obecnością kradnie szoł. Nie wiem jak dalej

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, II KoBik II napisał:

Buty się niszczą a chuy tam, pomykacze palestyńskie dobre na każdą okazję. :ragus:

 

Co tu robi ten silniczek graficzny to głowa mała. Aż w końcu chyba odpale i zaliczę Horizona. 

Wczoraj na chwile odpaliłem Horizon żeby zobaczyć jak wygląda w nowym TV (musiałem troche poustawiać suwaki w nowym OLED) i to jak to wygląda w 4k z HDR gdy czarny jest CZARNY to głowa mała. W DS tak samo się sprawdza silnik. Wogóle ta Decima powinna zostać oficjalnym i jedynym stosowanym silnikiem do gier. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.