Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

36 minut temu, Jakim napisał:

Przeciez mozna im normalnie na(pipi)ac. Ja jak widze ze leci dwoch trzech to zrzucam caly ladunek i po kilku ciosach kazdy leży. Slabe to w (pipi) i niestety dla mnie jest to srogi minus. Juz chyba 3-4 cale obozy wyczyscilem w taki sposob. 

Jak zabijesz któregoś, to 

Spoiler

robi się rozpróżnia, krater i obszar opanowany przez wynurzonych?

 

Odnośnik do komentarza

Troche bekowo jednego muła w tej ich bazie z zaskoczenia wzialem, potem dwoch mnie zauwazylo chcialem uciec bo sie przestraszylem dogonili mnie ja nie ten przycisk co chcialem wcisnalem i niechcacy znokautowalem jednego :reggie: 

No to potem drugiego. Z 60kg na plecach. No niesamowity facet ten Sam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To spróbujmy to w ten sposób może wyjaśnić.

Spoiler

 

To nie są zawodowi mordercy ani przestępcy tylko janusze dostawcy którzy robią w szarej strefie, możliwe ze połowa z nich nie potrafi się bić, dodatkowo wiedzą że nie mogą zabić czyli odpada rzucenie kamieniem albo nóż. 

Dowodem na to że to nie takie głupie jest to że później mamy do czynienia z terrorystami i tam już nie ma tak lekko.

Czyli efekt zamierzony.

 

 

 

Edytowane przez Michał_K
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Michał_K napisał:

To spróbujmy to w ten sposób może wyjaśnić. To nie są zawodowi mordercy ani przestępcy tylko janusze dostawcy którzy robią w szarej strefie, możliwe ze połowa z nich nie potrafi się bić, dodatkowo wiedzą że nie mogą zabić czyli odpada rzucenie kamieniem albo nóż. 

Dowodem na to że to nie takie głupie jest to że później mamy do czynienia z terrorystami i tam już nie ma tak lekko.

Czyli efekt zamierzony.

 

 

Spojlery kolego

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem dzisiaj na Hard, miałem strefę wynurzonych, ale przekradłem się bez skuchy, chociaż trochę musiałem pokluczyć i poslalomować. Muły też nie czuję, żeby były jakieś agresywniejsze, więc póki co zostawiam i zobaczę jak będzie dalej. Poza tym porozbijałem się trochę furą między bazami (z dostawami poszedłem na ilość kosztem jakości i po raz pierwszy wpadło kilka ocen A, zamiast S), zainwestowałem trochę materiałów w budowę dróg, wyczyściłem dwie bazy Mułów, wymieniłem się towarem z wędrującym kurierem (nawet trofeum za to wpadło), ot, zwykły, szary dzień w robocie, bo fabuły pchnąłem niewiele. Chyba jednak się nie wyrobię do końca roku xd

Ech, prozaiczne czynności, a wciągają jak ta smoła od Wynurzonych.

 

Mam tez taką teorię, że gdyby ta gra była trudniejsza, to mogłaby się stać frustrująca. A tak wystarczy odrobina rozwagi, ostrożności, żadnych szarż i beztroska na wodzy, a można się przy tytule wyluzować. Ja np. bym się trochę zirytował, gdybym dzisiaj zgonował, a Muły w tym czasie by mi oskubały całą ciężarówkę paczek i materiałów xd Brrr.

 

Odnośnik do komentarza

Ahhh już nie moge sie doczekać powrotu do domu i odpalenia Kurier Stranding. Wezmę najdalsze zlecenie jakie mam dostępne - za 1000lajków (jprdl jak to brzmi). Wezme dwie pary butów. 

 

Ta waluta powinna być inaczej nazwana, np. pkt więzi, nie lajki. Troche to kiczowate. Ale wiadomo, że chinol nie byłby wtedy sobą

 

 

Odnośnik do komentarza



mijalem baze mułów. da sie z nimi zrobic cos innego niz uciekac przed nimi jak poje.bany lub obejsc ich prawie kilometrowym łukiem?


Wkładasz w rękę powróz (linę) prawy krzyżak, trzymasz ją L2 w gotowości i gdy Muł robi na ciebie zamach klikasz R2, wtedy Sam robi coś w rodzaju kontry i przemieszcza się na plecy oponenta, wtedy klikasz znów R2 i mobek zostaje związany liną. Mój ulubiony sposób likwidacji Mułów. Broń palna jest dla januszy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.