Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Rozi napisał:

Widzę, że gra przerosła możliwości intelektualne, zdarza się.

 

Amelie to

 

  Ukryj zawartość

Extinction Entity, które ma sprowadzić kolejne wymieranie na Ziemi, szóste.

 

 

Tak, przeczytaj to jeszcze raz i 

Spoiler

nie sądzisz, że jest to troszkę idiotyczne?

 

Odnośnik do komentarza

Ale co jest idiotyczne? To jest gra science fiction. Nie wiemy

jak wyglądały poprzednie EE i nie musimy wiedzieć. Może Amelie zamanifestowała się akurat w ten sposób? Może tamte były czymś innym?

 

@suteq, jak tam ci się końcówka podobała? Opisz wrażenia.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Ale co jest idiotyczne? To jest gra science fiction. Nie wiemy

 

  Ukryj zawartość

jak wyglądały poprzednie EE i nie musimy wiedzieć. Może Amelie zamanifestowała się akurat w ten sposób? Może tamte były czymś innym?

 

 

@suteq, jak tam ci się końcówka podobała? Opisz wrażenia.

 

Spoiler

Powinien być plakat ze spoilerem z Amelie lewitującą obok tych 5 gości na niebie :)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, cotek napisał:

Mnie te 5 postaci lewitujących nieźle intrygowało przed premierą. Miałem nadzieje, że każdy z nich to jakiś ultra boss pojawiający się pod jakąś fajnie zaprojektowaną postacią. No ale NIE xD

No właśnie :kojima:

 

Masa rzeczy jest właśnie w ten sposób olana w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Kojima już 3,5 roku temu pokazał główny trzon fabuły na tym śmiesznym  krótkim trailerze, nie dość że przez te 3,5 roku nie zmienił tego troznu tylko go obudował, to jeszcze nie było żadnego wycieku i nikt się nie domyślił co symbolizuje te 5 postaci. Za to wielki szacun i po tym można poznać geniusza który zaczyna rzeźbić i wie co chce wykonać.

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Michał_K napisał:

Aaaaa, więc samo założenie fabularne jest  wg Ciebie idiotyczne. No to nic nie poradzimy,  może poczytaj o tych 5-ciu masowych wymieraniach na Wikipedii i zobaczysz że jest tu bardzo fajna podstawa.

 

24 minuty temu, cotek napisał:

Mnie te 5 postaci lewitujących nieźle intrygowało przed premierą. Miałem nadzieje, że każdy z nich to jakiś ultra boss pojawiający się pod jakąś fajnie zaprojektowaną postacią. No ale NIE xD

 

czy wy nie lecicie ze spoilerami koledzy? ;)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Michał_K napisał:

… ale jak olana? Przecież to są postacie

  Ukryj zawartość

sprzed setek miliardów lat,

co one mają robić w tej grze?

 

Zdecydowanie w AC Odyssey wszystko będzie Ci się lepiej lepiło.

 

Spoiler

Amelie tez nie wiadomo jak powstała i dlaczego miała przynieść ostatnie wymarcie populacji. Jest tylko powiedziane, że połączyła się z DS i mogła dawać ludziom moce. 

 

Jeden motyw był dla mnie nawet fajny - ten z przytulaniem jak mamy broń. Szkoda, że Amelie zostala równiez olana na końcu, została na swojej plaży i połączenie z Samem zostało przerwane, tyle.

 

 

1 minutę temu, BoryzPL napisał:

 

 

czy wy nie lecicie ze spoilerami koledzy? ;)

Radzę unikać tego tematu do czasu zakończenia gry po prostu - bo możesz się po prostu naciąć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Michał_K napisał:

Myślę że ocenianie DS na mniej niż 9/10 zdecydowanie może spowodować

  Ukryj zawartość

6-te wdarcie

 Ludzkość na nie zasługuje. 

Tylko Kojima

 

i ta gra nie zasługuje na 9/10 bo ma scenariusz bez polotu.

 

9/10 to zasługuje jedyna słuszna gra, która powstała na tym silniku - czyli Horizon - który nawet nie miał dobrych cutscenek, ale tam jakoś wszystko lepiej się trzymało kupy, zakończenie nawet było satysfacjonujące i ten sandbox, który rzeczywiście dawał dużo frajdy.

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, cotek napisał:

No ale scenariusz =/= postacie, jest to składowa, fakt. Ale jak ten scenariusz jest bez polotu, to ja nie wiem jakiej gierki ma polot dla Ciebie. (chyba, że przytoczysz Silent Hilla 2, to się zgodzę xD )

Ja się odnoszę wyłącznie do dzieł pana arigato Kodżimashta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...