Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, XM. napisał:

Robi nowa gierka już jakiś czas, w małym zespole.

No, ale nic o niej nie wiadomo. Na tę chwilę tyle, co o nowej grze Kojimy  - że kiedyś będzie.

Mam nadzieję, że gościu wyznaje filozofię "ogłosimy dopiero, gdy gra będzie gotowa i za góra rok premiera".

 

Skoro już się licytujemy, to u mnie 70 godzin i wciąż początek 8 rozdziału. Robię dostawy na boku nałogowo.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, hudiny napisał:

BS Infinite? Jestem fanem :) 

 

Grałem 40h i skończyłem tylko dla tego, ze  każda gra Kojimy na końcu ma plot twist. To mnie trzymało przy konsoli. 

 

Hehehe :) 

 

W życiu bym nie spędził na największym rozczarowaniu roku 40h, ale to taki mały komentarz.

Ja podtrzymuję że od czasu MGS1 najlepsza gra Kojimy, dla mnie bez wad znaczących, tych mniej znaczących nigdy nie będzie pozbawiona żadna gra wiec nie warto wspominać. Ja 86 na budziku i NADAL odkrywam nowe obszary i się zachwycam nowymi widokami i sytuacjami. Nie mówiąc o wspomnieniach m.in. Lucy co wnosi WIELE do głównej fabuły. Fascynujące są. A jeszcze mi wiele brakuje.

 

Dla tych co skończyli:

Spoiler

1. Na końcu mapy przy synu pisarza nad brzegiem unoszą się te purchawko-mózgi.

2. Nie chce oczywiście robić teorii spiskowej ale czy nie jest dziwne że zarówno w kryjówce Higgsa jak i w labo Heartmana są dwa elementy wspólne? Brak hologramu i ten sam wyświetlacz oraz... dużo czaszek.

 

Edytowane przez Michał_K
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kmiot napisał:

No, ale nic o niej nie wiadomo. Na tę chwilę tyle, co o nowej grze Kojimy  - że kiedyś będzie.

Mam nadzieję, że gościu wyznaje filozofię "ogłosimy dopiero, gdy gra będzie gotowa i za góra rok premiera".

 

Skoro już się licytujemy, to u mnie 70 godzin i wciąż początek 8 rozdziału. Robię dostawy na boku nałogowo.


Od wyjścia Infinite i rozpadu IG dłubie nad swoją grą, ale imo znowu ma założenia ZBYT ambitne, żeby to mu wyszło - bo chodzi o A.I i narracje kreowane w oparciu o sztuczną inteligencję ( I mean, nie absolutnie niemożliwe, A.I pisze już wiadomości sportowe dla stron internetowych, hehe).

Odnośnik do komentarza

Serio wam sie te bioshocki podobaja gralem w 2 i infinite i fakt. Pierw jest oczarowanie ale po 3-4h jest ten sam schemat, zero roznorodnosci lokacji no i nie da sie dalej grac. Zadnego nie dalem rady ukonczyc. To juz prey mi lepiej podszedl.

 

No ale o gustach sie nie dyskutuje. U mnie 80h na liczniku. Do platynki brakuje juz tylko polepszenie wiezi popaprancow w rejonie himalajow i 3 czasowek. Powoli konczymy wspaniala przygode

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, kanabis napisał:

Aha rozumiem ze 1 jest sporo lepsza. No niestety nie bylo mi dane zagrac jakos


Dokładnie tak - remastery są, możesz nadrobić, choć @XM. pisał, że kichę odwalili w temacie tekstur.
W każdym razie pominąłeś tę naprawdę zayebistą część, przez którą dwójeczkę leciało się z sentymentu (bo to bardzo bezpieczny sequel), a przy Infinite człowiek czuł się oszukany, bo zrobiono z tego kolorowe pif-paf bez głębi w rozgrywce i z na siłę udziwnionym scenariuszem, byle tylko zaserwować naciąganego mindfaka na koniec.

Odnośnik do komentarza

No z Hideo też dziwna sprawa, bo niektórzy piszą tutaj, że Death Stranding to "najlepsze co zrobił od czasów pierwszego MGS" i jakoś tak dziwnie mi się to czyta, biorąc pod uwagę, że gdzieś tak w międzyczasie wyszło MGS3, które jest najlepszą odsłoną i gierką, która w tamtych czasach zaorała wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MYSZa7 napisał:

Przecież gameplayowo to jest praktycznie to samo, jedynie z kilkoma rozwinięciami w trójce.

Rozgrywka w 3-ce jest rozwleczona przez duże plansze połączone z tymi śmiesznym kamuflażami. Nieważne jak to było fajnie zrobione ciągłe zmienianie ich jest zbyt upierdliwe. Dodatkowo kompletnie nieciekawe rozmowy przez codec w trójce, gdy w jedynce są kultowe. 

Odnośnik do komentarza

Chyba zaskoczyło :obama:  Specyficzny tytuł ale trzeba przyznać że ma coś w sobie. Świetny klimat i kilka pomysłów gameplayowych robią robotę. Chociaż trzeba spróbować samemu bo jak by to komuś opisywać to pewnie puknalby się w łeb.

 

No i te momenty kiedy odpala się ost :banderas: Swoją drogą świetny jest, dzisiaj sobie odpaliłem playliste w pokoju Sama jak trening robiłem xD "Ghost" <3

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się marzy gra Kojimy z otwartym światem w skali mikro, rozmiaru Mgs3, gdzie fabuła jest poprowadzona jak w starych mgsach. Gdzie wszędzie teoretycznie można byłoby pójść ale to fabuła kieruje cię w odpowiednie miejsca  No i gra maks na 15h bez dłużyzn z fajnymi walkami z bossami (takimi jak w mgs1-3). A nie 500 misji o niczym i jeszcze różne wariacje tego samego. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. To jedna z najważniejszych gier jaka powstała, najlepsza gra tego roku i jedna z gier, które zapadną na zawsze w mojej pamięci. Ostatni raz takie feelsy miałem po ukończeniu RDR 2, wyższy poziom opowiadania historii, aktorstwa, doboru muzyki, wyciśnięcia z pozornie prostego i wtórnego gameplayu, czegoś unikalnego. Dobrze, że są jeszcze tacy twórcy jak Hideo Kojima. Takiej gry po prostu jeszcze nie było.

 

 

A teraz wracam do tego świata, przyszłość jest w moich rękach.

Odnośnik do komentarza

Ok, skończyłem. Fajne to. 8plus za całość, bo gameplay to nie moje klimaty, aleeeee cała reszta to nie gra, to już sztuka. Przy MGS 5 na 10 to nie stało.

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...