Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Wesker napisał:

Peter Englert nie jest wymagany do platyny ;) 

 

no nie wiem, jak połączyłem go z UCA to od razu wskoczył trofik za połączenie wszystkich baz + wymaksowałem 5 gwiazdek u niego i też już wtedy wpadło trofeum za 5 gwiazdek we wszystkich bazach bo zostawiłem go sobie na koniec

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Faka napisał:

 

Spoilery jakieś są u Quaza?

Nie, chyba że nie chcesz zobaczyć jak wygląda tyrolka czy most. 

Bardzo dobra recenzja.

 

Ja sam jestem w 12 rozdziale i 

:banderas:

o ludziska co tam się nie działo

Spoiler

podróż do ostatniego węzła i WTF. "Co do *** trafiłem do bloodborne?" Walka z mega bossem dość schizowa. Koji umie w horrory.

Walka z Higgsem super. Zwłaszcza jak koji przypomniał sobie najlepszy moment MGS4 i napieprzanie się na pięści :D.

 

No i muszę wspomnieć o podróży na wschód. W jednej recenzji ktoś pisał ze musisz wracać caaaałą droooogę z buta i jaki to kiepski moment gry. Najlepsza podróż w całej grze! :). Coś wspaniałego. Moje tyrolki sprawiły ze najwyższe góry to było chyba 10 minut. Jak na mnie wyskoczyły dwa sub bossy naraz to myślałem że majty obsram, zwłaszcza że drugi wyskoczył zza pleców :D. Udało mi się uciec ale trochę mi pizzę poturbowali. :) Jestem świeżo po walce z Cliffem i muszę powiedzieć że najlepsza, ale widać ze ta gra nie była robiona pod strzelanie. Został mi ostatni odcinek do stołecznego i lecimy z zakończeniem:)

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kanabis napisał:

Powiem wam ze ciezko teraz grac w cos po tej pozycji. Gram sobie teraz w control i asasinka odyseje i strasznie odpychaja , szczegolnie graficznie.Wszystko wydaje sie takie brzydkie i niedopracowane. Przede wszystkim jesli  chodzi o modele postaci.

Ehh. Trzeba na tlou 2 czekac

Nie mam takich problemów, odpaliłem ostatnio Parasite Eve i Silent Hilla po 2h w Death Stranding i grało mi się wybornie;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

No i mam glicza na endingu :/

  Ukryj zawartość

Kiedy Sam ma moźliwość strzelić do idącej w wodzie Amelie, albo zrezygnować. Cokolwiek bym nie zrobił pojawia się komunikat " połączyć ponownie?"

Czyżbym się zapętlił na jej plaży na zawsze...

 

 

tak zrób



schowaj broń, podejdz od tyłu i przytul

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek czasem się przyłapuje na tym, że ciśnie w jakąś gierkę, jest fajnie, ale w pewnym momencie zapał maleje, więc zaczyna grać już tylko po to, by skończyć i wziąć się za coś nowego. 

A tutaj mam 90 godzin na liczniku i nadal nie mam ciśnienia, by kończyć. 10 chapter, dziś trzy godziny i fabuła stoi w miejscu.

Pierwszy prepers odnaleziony, ostatnia pizza doniesiona, Max Payne wymaksowany, kilkanaście innych zleceń wykonanych, choć nie były one niezbędne do niczego (więzi już na 5*), ale miałem po drodze, więc czemu nie. 185 Legend of Legends. Dwie stówy pękną jak nic.

Spoil 10 chapter.

Spoiler

Obecnie nie ma u mnie Wynurzonych pod postacią "duchów", ale w ich strefach od razu przenosi mnie do fazy "walki" z szefem. To trochę utrudnia dostawy. No i atmosfera zrobiła się wyraźnie mroczniejsza (zorza na niebie, częściej i mocniej pada im bliżej Węzła Jeziornego). Po domknięciu fabuły powrót na mapę (w celu zrobienia czego się nie zrobiło) jest na jakich warunkach? W sensie otoczenia. Wrócą normalne strefy wynurzonych i mniej depresyjna aura sprzed 9 chaptera?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...