Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, teddy napisał:

. Świetny klimat i kilka pomysłów gameplayowych robią robotę. Chociaż trzeba spróbować samemu bo jak by to komuś opisywać to pewnie puknalby się w łeb.

 

Beskitu chyba najtrudniejszy tytul w polecaniu u mnie w sklepie xd 

"No i co tu sie robi czytalem ze tylko paczki roznosi"

No i co ja mam powiedziec skoro tak jest , a przeciez kur.wa nie bede januszowi dla ktorego scenariusz coda to cos wspanialego o czym jest fabula tlumaczyl bo juz wiecej nie przyjdzie bo pomysli ze mnie poje,balo. A w tle zaczyna z joypada leciec bek guvniaka. Wyciagam go i kolysze. Aha, do widzenia.

 

A najlepsi sa ci co mowili ze ogladali na youtube. No kur.wa w ta gre trzeba zagrac, czy taka gre czy rdr2 jesli bedziemy ogladac na yt to zasniemy. To jedna z tych gier ktore z boku wygladaja na flaki z olejem. 

 

No ciezka sprawa. Cale szczescie kto mial wziac ten wzial na premiere a janusze tylko pytaja bo na interii widzieli ze dobre

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

tak se mysle, ze fajnie gdyby DS zapoczatkowal mode na znanych aktorow w grach. wiadomo, zdarzalo sie wczesniej, ale nie wiem czy na taka skale.

 

taki mads mikkelsen zaorał, mysle, ze na dloni widac roznice miedzy nim a przecietnymi bohaterami innych gier. kazda scena z nim byla zaje.bista bez wyjatku. wiadomo, doswiadczone typy z branzy jak troy baker tez jak najbardziej ok.

 

w serialach dobrze to wyszlo. kiedys nie do pomyslenia serial z kevinem spacey, matthew mcconaugheyem itd dzisiaj juz prawie standard.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MEVEK napisał:

Polecialem z fabula i przegapilem kilka baz z poczatku 3 chaptera i poszedlem w gory. Teraz zeby pozyskac metal musze zejsc i wrocic sie na poczatek miejscowki? Gdzie najlepiej uderzyc?

Jeżeli bawisz się w poważne budowanie, jak np. autostrad, to najlepszym źródłem metalu są Muły. Ta ich pierwsza baza od naszej bazy wypadowej, gdy zaczynasz Chapter 3. Pierwsze co robisz to stawiasz jak najbliżej obozowisk Mułów skrzynkę. Potem wszystkich nokautujesz, hakujesz ich skrzynkę i masz sporo metalu. Możesz go jeszcze trochę znaleźć w namiotach oraz przy ciałach. Do tego jeszcze szukaj skrzynek ustawianych przez graczy, zamaskowanych w skałach. Tam tez sporo można znaleźć. Gdy wszystko wyczyścić umieszczasz towar w swojej skrzynce. Potem podjeżdżasz fura i ładuje cenny towar na pakę. :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Koleżanka, która gra w DS powiedziała mi dziś że (tu spoiler)

W trakcie fabuły Mama ginie w dramatycznych okolicznościach

. Czy to prawda? Przyznam że nie oglądałem żadnych trailerów, grę planuję nabyć w przyszłości ale o tym epizodzie w fabule wyjątkowo chciałbym coś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Koleżanka, która gra w DS powiedziała mi dziś że (tu spoiler)

 

  Ukryj zawartość

W trakcie fabuły Mama ginie w dramatycznych okolicznościach

. Czy to prawda? Przyznam że nie oglądałem żadnych trailerów, grę planuję nabyć w przyszłości ale o tym epizodzie w fabule wyjątkowo chciałbym coś wiedzieć.

Nie do końca ginie i nie w dramatycznych okolicznościach.

 

starship-troopers-wyltkm.jpg

Odnośnik do komentarza
 

Myślę, że to wyjaśni wszystko: 

https://deathstranding.fandom.com/wiki/Mama Mama (czyli Malingen) ma siostrę bliźniaczkę Lockne, z którą łączy ją bardzo tragiczna historia, która jest potem jest powodem jej "śmierci" - Mama nie żyje od czasu ataku na szpital, tylko BT jej (albo ich) dziecka utrzymywało ją na tym świecie. Potem zostaje jako sama świadomość, czyli Ka, dusza.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...