Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, oFi napisał:

A Hideo Kojimba game

 

Dobrze, że ślubu nie miałem na końcu z małpą.

Mocno bawi ten twój ból tyłka po tym jak latałeś z cieczką po forum hajpując jaki to będzie niszczator od mistrza Kojimy bez smyczy Konami.

 

Najlepsze jest to że zainteresowałem się grą po tym jak ci du.pa pękła i nie spełniła oczekiwań, bo po twoim nakręcaniu miałem ochotę atomówkę na Kojima Productions zrzucić :lapka:

 

Dzięki

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, walek napisał:

Po rozegraniu 110 godzin i po zrobieniu ekstremalnej ilości zadań pobocznych (czy one się w ogóle kończą? :)), gdzie ciekawym wyzywaniem było dostarczenie 1 tonowego cargo, stwierdzam ze największym minusem gry, to oglądanie tych cholernych animacji, czy to po dostarczeniu przesyłki, wjazdu do kryjówki, wyjazdu, picia Monsterow itd. Wiem, ze można je skip’owac, ale cholera jasna 4x skip przy braniu prysznica!? :) Dajcie mi update gdzie nie będzie tych animacji, a będę wniebo-wdzięczny. Jednak żeby ten post nie miał negatywnego wydźwięku, chce zaznaczyć, iż Death Stranding dostarcza mi (bo nadal gram, 8 rozdział) najlepszego doświadczenia w grach na ta generacje. Może w wielu aspektach nie jest perfekcyjna, i ma słabe strony, ale jako całość jest prezentuje się znakomicie. Ja w każdym bądź razie stawiam ja w osobistym rankingu najlepszych gier na Ps4 na pierwszym miejscu. 

A to fakt. Kij z tymi co mozna pominac bo opanowalem do perfekcji combo options+X ale animacja wiatraczka wkur.wia strasznie xd A juz szczegolnie jak jade autostrada a gdzies pindziesiont metrow od niej stoi jakis wynurzony kur.wiak i zalacza sie ta je,bana animacja tylko po to zeby za dwie sekundy wiatraczek sie schowal :dafuq:

Przyznam bylem lekko striggerowany na pana Kojima. Ale tylko na chwilke

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Średnio to wypadło. Hermetyczny i mocno ograniczony obszar. Strzelanie jak z suszarki.

Już wolałem ciągnąć wózki przez pozostałe epizody. 

a ja tam rozdziabiłem japę i akurat tym momentem byłem pod ogromnym wrażeniem. Natomiast już powtórka w realiach IIW, a później współczenyh czasach to była kalka tego samego na innych mapach i ogólnie wyszło to słabo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, izon napisał:

a ja tam rozdziabiłem japę i akurat tym momentem byłem pod ogromnym wrażeniem. Natomiast już powtórka w realiach IIW, a później współczenyh czasach to była kalka tego samego na innych mapach i ogólnie wyszło to słabo.

I teraz porównaj to do walk z bossami z mgsów :reggie: 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

teraz porównaj to do walk z bossami z mgsów

Ale teraz zestawiasz ze sobą dwa różne światy.

Snejk, to killing machine, weteran wyjadacz na polu bitwy. Nie jest objuczony paczkami, jak muł w Palestynie. 

A Sam jest zwykłym kurierem, jakich mijasz każdego dnia na ulicy jadąc po bułki.

Jakże zła była by ta gra, kiedy musiałbyś dbajàc o swoje paczki toczyć długie i wymagające walki.

Później resetować misję i wracać znowu po nie uszkodzone?

Samo założenie gameplayowe nie pozwala nawet o czymś takim myśleć hermano amigo ...

Odnośnik do komentarza

Niespójne jest to że włączyłeś audio suahili a napisy hebrajskie i nie zrozumiałeś że każdy ma własne połączenie z plażą, mówiło to parę postaci.

Jestem już w 100% pewien że po przejściu gry, kompletnemu jej nie rozgryzieniu, obejrzałeś jakiś skrótowiec wyjaśniający i ze złości teraz piszesz takie rzeczy.

Sam trafił na plaże Cliffa poprzez te burze  a nie został teleportowany przez Fragile.

 

Edytowane przez Michał_K
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jednak ten schemat się mocno rozwijał, z całkowitego korytarzyka, do małego dżunglowego open worlda ;] 

 

To pochwała numer 1023 w kierunku tej gry, nie tylko opracowali wielkie regiony postapo Ameryki, które są niepojęte pod względem krajobrazów i rzeźby, w ciągu tych 3 lat zrobili też 3 lokacje z wielką pieczołowitością które są kompletnie z innej bajki.

edit: właściwie cztery :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie te momenty były chyba najlepsze w całej grze. Jakby dżambo bardziej rozwinął akurat ten motyw to gra by wiele zyskała na odbiorze. A tak :

 

Spoiler

wszyscy się spotkali na plaży, pani amelia z Bloodborne zamieniła się w starego brzydala, a później młoda amelia wywaliła nas z plaży, na którą żeby wrócić to trzeba było przejechać ciężarówką przez całą amerykę.

 

Serio, budowanie suspensu w tej grze to top kek. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...