Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam te filmy i się strasznie nakręciłem.

Nie tylko Ty :) Z Wieśkiem spędziłem ponad 70 godz, miałem grać w Fifę 17 ale po ostatniej aktualizacji tempo w sezonach jest x2 i nie mogę w to grać i tak pomyślałem, że trzeba kupić B1, które jest dla mnie fajne ale bez tego słynnego "jeszcze tylko jeden meczyk". I tak zajrzałem do tego wątku, obejrzałem ze 3 filmiki i była szybka decyzja - czas spróbować czegoś innego :D Gierka już czeka aż domownicy pójdą spać  :whistling:

 

MaZZeo - dzięki za dwa obszerne posty i filmik, które w dużej mierze pomogły mi podjąć decyzję o zakupie :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

U mnie się za długo wczoraj zeszło z instalacją, więc pierwszych wrażeń jeszcze nie opiszę :/

 

Offtop: Zamierzam kupić Kontrolfreek'a (allegro - Nakładki KontrolFreek FPS Classic XOne Xbox One), ale generalnie nie potrzebuję dwóch nakładek tylko jedną na prawego analoga. Używałem innego modelu, gdy grywałem w B3 na PS3 i jak już się przyzwyczaiłem, to używanie nakładki naprawdę robiło różnicę. Gdyby ktoś chciał odkupić jedną sztukę to PW i się jakoś zgadamy :)

 

 

EDIT - na jakim ustawieniu Krzywej Czułości gracie? Klasyczne, Stabilne, Precyzyjne celowanie, Impet czy Liniowe? Na klasycznym jest duże wspomaganie celowania, ale jak patrze jakie akcje się w tej grze wywija to może się przydać :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

bardzo ale to bardzo mi sie ta gierka podoba, multi mega przemyslane, respy sa fajne, tempo gry fantastyczne, ilosc energii tez fajna - nie za duzo ale tez nie na jeden strzal jak w nowych codach, feeling broni super, perkow nie jakos duzo ale sa przemyslane, nawet te AI w dwoch trybach fajnie przemyslane - glownie to miaso armatnie do zgarniania punktow, lepsze takie rozwiazanie niz jakbysmy mieli np zbierac jakies paczuszki

 

szkoda tylko, ze na 200 friendsow na psn gierke kupilo u mnie cale 4

Odnośnik do komentarza

bardzo ale to bardzo mi sie ta gierka podoba, multi mega przemyslane, respy sa fajne, tempo gry fantastyczne, ilosc energii tez fajna - nie za duzo ale tez nie na jeden strzal jak w nowych codach, feeling broni super, perkow nie jakos duzo ale sa przemyslane, nawet te AI w dwoch trybach fajnie przemyslane

Nic dodać, nic ująć :) Bardzo fajnie jest zbalansowana rozgrywka w której biorą udział tytany i piloci, nie czuć że tytany mają mega przewagę.I tak jak napisałeś, przy starciach pilot vs pilot jest szansa się wybronić jeżeli ktoś zacznie strzelać do nas jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza

i sa pingi podawane i nawet mozna zmieniac serwery gry i tam tez sa podane pingi, najblizszy nam jest w frankfurcie w niemczech :)

 

 

cala nadzieja, ze tworcy beda wspierac gre i wytworzy sie w okol niej male ale wierne community, nie bez przypadku 2tyg po premierze mozna ja kupic za 150zl a dodatki beda za free - robia co moga bo start jak wspominal don gra miala dramatyczny, na obu konsolach to sie sprzedalo lacznie gorzej niz jedynka na samego loniaka

Odnośnik do komentarza

Czy macie obecnie problem z gra online? Mam komunikat "Nawiazywanie polaczenia z serwerami Respawn" i nic sie nie dzieje.
 

EDIT: Nic od wczoraj nie zmienialem na routerze, wiec nie wiem dlaczego tak sie stalo. Mam zewnetrzne IP i otwarty NAT. Przypisalem IP konsoli na sztywno w puli DHCP, restart konsoli i routera i zaczelo dzialac.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...