Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale teraz każdy wydawca może powiedzieć to samo co goście od tf.

Wydawca jest jeden... Titanfall jest własnością Respawn (nie chcieli powtórki z Call of Duty), dlatego mogą sobie na taki manewr pozwolić i jak widać ostateczna decyzja należy do nich. Jedynka też długo nie było uwzględniana w EA Access, w końcu jednak do Skarbca wleciała.

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas mam cichą nadzieję,że premiera Titanfall 2 zostanie przełożona na okres poświąteczny. Nie wiem...styczeń-luty 2017. Pod koniec roku konkurencja zabójczo-miażdżąca:

1.CoD:IW

2.CoD4 Remaster

3.B1

4.Gears 4

 

Mogliby wykorzystać ten czas na poprawę ułomności...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego EA robi sobie konkurencje mają BF1 powinni dać Titanfallowi trochę czasu aby dojrzał. Po becie mam mieszane uczucia. No chyba ,że BF1 będzie miał tak słabą kampanie  ,że TitanFall2 ma robić za tytuł z "fabułą".

 

Jest też możliwość ,że EA chce aby po porażce TF2 zmiękła parówa Respawnowi przez co A) odkupi prawa do TF B) kupi Respawn'a aby ten wskrzesił Medal of Honor. Szalona koncepcja  ale mówimy o gierkowym biznesie tutaj wszystkie chwyty dozwolone.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

  • Digital Spy - 90 / 100

PlayStation LifeStyle - 90 / 100

TheSixthAxis - 90 / 100

GamesRadar+ - 90 / 100

GameSpot - 90 / 100

Xbox Achievements - 85 / 100

NZGamer - 82 / 100

USgamer - 80 / 100

Polygon - 70 / 100

 

 

ja je bie - beta mnie odrzuciła, drugiej tury nawet nie sprawdzałem ale mam takie ciśnienie na tytana że chyba wpadnie na premierę

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tegorocznych FPSów grałem w Bety BF1 i Titanfall 2 właśnie. CoDa nawet nie odpaliłem, mimo że zdobyłem kod na te "zamknięte" testy i nawet ściągnąłem oraz zainstalowałem. Jednak za każdym razem, kiedy miałem to uruchomić, wymyślałem setki powodów, dla których nie chcę w to grać.

BF1 podobało mi się bardzo, choć zdecydowanie przegięte pojazdy. Ba! Nawet chciałem kupić, ale powstrzymała mnie myśl o modelu wydawniczym tej serii - jakieś Premium, wydania kompletne za 500zł... prawie się obrzygałem...

 

W przypadku Titanfall 2 od początku do końca każdej rozgrywki towarzyszyła mi tylko i wyłącznie frajda z grania, więc w piątek lecę do sklepu po swój egzemplarz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...