Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale rozumiem Blant. Raz, ze nigdy nie bylem fanem multi, wolalem dobrego singla (zmienilo sie to troche przy tej generacji konsol) a dwa sam tez mam coraz mniej czasu na ustawki w multi, po prostu jak juz jestem to wtedy ustawiam sie z osobami, ktore tez sa online a grywaja w BF1, zwlaszcza, ze teraz dodali te cale kluby i tam tez sporo osob chyba mozna znalezc. Ale obaj macie racje, BF niestety ze swoja zgrana ekipa to zdecydowanie lepsza gra, niz z randomami i daje duzo wiecej frajdy.

Odnośnik do komentarza

Przegralem w takiego bc2 prawie 600h, z czego 550h ze zgrana ekipa na pc z ktora gram do dzis. Bardzo duzo meczy wygrywalismy sami bo randomy to debile i potrafia kampic albo nieporadnie cos robic. Wiadomo doswiadczenie robi swoje w naszym wypadku ale tez bez zbednej przesady. Battlefield to byla zawsze seria nastawiona na wspolprace i wykonywanie objectivow a nie zdobywanie killi.

Ile razy slyszalem jak ludzie z ekipy narzekali w bf1 na typow co nic nie robia i sa bezuzyteczni to bym mogl z tego z 10 minut filmik sklecic.

Odnośnik do komentarza

gusta gusciki, ja zawsze wolalem idee multi z coda nad ta z bf, a tu dostalem ponadto perfekcje techniczna (framerate, matchmaking itp cudo) i genialny movement i jestem szczesliwy

 

na prawde nie kumam tych co na sile graja w cod:iw jak w t2 jest podobnie ale pod kazdym wzgledem lepiej

 

Powiem Ci dlaczego. Bo beta T2 była po prostu choojowa i odstraszyła wielu graczy, w tym mnie. Jesli miałem do wyboru co najpierw kupic tj CoD-a+ kotlet czy T2 to wybór dla mnie był oczywisty...

Odnośnik do komentarza

napisal izi, najwieksza choragiewka, ktory potrafi zdanie o grze czy konsoli zmienic 8 razy w ciagu dnia po zagraniu 3 meczy w titanfall2


 

gusta gusciki, ja zawsze wolalem idee multi z coda nad ta z bf, a tu dostalem ponadto perfekcje techniczna (framerate, matchmaking itp cudo) i genialny movement i jestem szczesliwy

 

na prawde nie kumam tych co na sile graja w cod:iw jak w t2 jest podobnie ale pod kazdym wzgledem lepiej

 

Powiem Ci dlaczego. Bo beta T2 była po prostu choojowa i odstraszyła wielu graczy, w tym mnie. Jesli miałem do wyboru co najpierw kupic tj CoD-a+ kotlet czy T2 to wybór dla mnie był oczywisty...

 

full lepszy od bety ale akurat do mnie beta IW byla tak tragiczna, ze nawet na podstawie bet nie mialbym dylematu :P

 

a remaster cod4 kusi nadal, choc juz teraz na spokojnie czekam jak wrzuca go do ps store do kupienia osobno 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ficus jaki Ty ostatni jestes zenujacy - od poczatku pisalem ze beta jest (pipi)owa (a z beta spedzilem wiecej godzin niz Ty chyba z fullem) - gorsza znacznie od pierwszej czesci. Pelna wersja za bardzo niczym sie nie rozni, wiec jak masz jakis cytat, gdzie niby zmienilem zdanie to daj, a nie wszędzie sie przypierdalasz o nic klapie, bo nagle odkryles gorszy sequel gierki, ktora w porownaniu do konkurencyjnej konsoli (widzianej gdzies na wystawie w sklepie) nie ma absolutnie nic do zaoferowania.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ale gdzie ja niby napisalem ze chwaliles bete? wysmialem tylko wszystkim znany fakt, ze czesto o nabytych rzeczach zmieniasz zdanie 5 razy w ciagu dnia i tyle

 

gratuluje, ze jednak cwiczysz charakter i hejtowales zarowno bete jak i fulla bo nagle z kosmosu nie dodali przeblyskow singla do multi

 

zycze powodzenia w dalszym hartowaniu charakteru i samych ostrych tekstur i patchy ich nie psujacych na pro i konczmy offtopa xDDDD

Odnośnik do komentarza

acha czyli typowy Ficus wlazi do tematu o grze i wyciaga jakies rzeczy z CW, a na pytanie gdzie zmienilem zdanie o Titanfallu juz nie odpowie, no bo niby jak ?Jakbym porposil o te cytaty gdzie niby tak chwale pro i jaram sie w innych tematch tez bys nie odpowiedzial, bo jedyne co napisalem, to fakt, ze roznice w grach widac golym okiem. Ogolnie bol dupy o zakupy i o wyrazanie swojego zdania, ze cos jest gorsze od 1 czesci, ktorej niestety jednoplatformowiec nigdy nie widzial. 
 

"choragiewka!" "choragiewka!"

no najlepiej cale zycie grac na konsoli 1 firmy i przypierdalać sie do wszystkich, ktorzy maja wiecej mozliwosci!
Sam zaczynasz jakies prywaty, masz jakis bol dupy nie wiadomo o co, by po raz kolejny napisac "aaaa konczmy offtopa"
To moze trzymaj sie tematow w ktorych piszesz.
  
No i pomoge Ci - "hipokryzja" w slowniku slaskim:

jak dla mnie mega zawod - odpalajac 1 czesc czulem ogrom wojny, AI poruszalo sie wszedze, levele byly zaprojektowane pod parkourowa swoboda ruchów, do tego wszystko wydawalo sie mega zbalansowane - Tytanami gralo sie za(pipi)iscie, czuc bylo ich integracje z lekka piechota, a teraz dostajemy gre wykastrowana ze wszystkiego co bylo fajne. Do tego 0 klimatu wojny frakcji - w jedynce juz poczatki robily wrazenie, zrzuty na pole walki, klimat wielkiej bitwy, tytany kroczace od 1 chwil, polecenia wyzszych ranga - ciagle cos sie dzialo, mimo ze mapy wydawaly sie znacznie wieksze !
No i to co pisaliscie - Tytan - Rodeo, granat, poki co - wszystko wydaje sie tak slabe, ze wole odpalic brzydsza jedynke niz bete sequela!

Zapomnialbym jeszcze o tych wszystkich przypadkowych animacjach o ktorych wspomina Krizz! To wlasnie buduje klimat! Zolnierze pomagajcy sobie na wzajem, tu ktos niesie na ramieniu kolege, przy bazie ktos kogos przeslu(pipi)e, 2 przecznice dalej jakis NPC dostaje serie w plecy i padajac jeszcze probuje jedna reka oddac strzal z karabinu - a tutaj? nawet w wyniszczeniu mamy mapke, ktora wieje nuda, AI biega w 1 miejscu, a do tego wszystkiego dostajemy Tytany na 2 strzaly.
Nie wiem skad ta hiperbola zielonych po fali hejtu, ale ja po becie wiem, ze na premiere biore Battlefielda, jezeli Tytany, to poki co tylko jednynka (no chyba, ze nagle singiel bedzie dobry).

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak easye ale ja kupilem tf2 dla singla. Tak, dla singla. Dlaczego? Dlatego ze jak czytalem rozne opinie to bardzo go chwalono i kilka razy dalo sie wyciagnac wnioski ze to wysoka jakosc rodem z najlepszych odslon coda. Multi po becie tez mi sie nie podobalo. Niestety singiel bardzo rozmija sie z tym co o nim czytalem. Szkoda bo liczylem ze w koncu cos fajnego w singlu w klimatach 'militarnych' no ale jednak nie. :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak easye ale ja kupilem tf2 dla singla. Tak, dla singla. Dlaczego? Dlatego ze jak czytalem rozne opinie to bardzo go chwalono i kilka razy dalo sie wyciagnac wnioski ze to wysoka jakosc rodem z najlepszych odslon coda. Multi po becie tez mi sie nie podobalo. Niestety singiel bardzo rozmija sie z tym co o nim czytalem. Szkoda bo liczylem ze w koncu cos fajnego w singlu w klimatach 'militarnych' no ale jednak nie. :(

 

A skończyłeś go? Bo podobno dopiero od 4 misji chyba się rozkręca, ja właśnie w tym momencie na singlu stanąłem i do tej pory też nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad gierką. 

Odnośnik do komentarza

Nie skończyłem i nie skończę. Właśnie z tego powodu, że gra zwyczajnie nie potrafiła mnie przyciągnąć przed ekran. Owszem, potem może być świetnie ale kurde, dlaczego dopiero potem, a nie od samego początku? Chociaż biorąc pod uwagę, że według poradników byłem w 6 misji na 9 i było dla mnie bardzo nierówno jeśli chodzi o jakość samej kampanii to wątpię aby kolejne 3 misje coś zmieniły. 

 

Poza tym gameplay samym tytanem był strasznie płytki w porównaniu do etapów gdzie gramy pilotem. 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku kampania w TF2 została zakończona w ciągu 2 dni, tak szybko skończyłem na tej generacji tylko dwie gierki od Naughty Dog. W BF1 ruszona pierwsza opowieść w dniu premiery i tak zostało do tej pory, podobnie jest z BO3, Doom znudził mi się w połowie. Moim zdaniem zachwyty nad singlem TF2 jak najbardziej uzasadnione, o multi zostało już tu powiedziane tyle dobrego ze mogę tylko przytaknąć i napisać, ze w końcu jest gra która podoba mi się równie mocno jak U4.

Odnośnik do komentarza

ja tez nie kumam tych spustow nad kampania w recenzjach - ok jest to powrot do starej szkoly robienia fps gdzie nie chodzi sie korytarzem szerokim na metr i co 50m odpala sie jakis skrypt, mamy tu sporo fajnego strzelania i bardzo sporo elementow platformowkowych i ta budowa tak charakterystyczna dla fps minionego wieku moze sie podobac ale procz tego to jest totalna niskobudzetowka byle tylko nikt nie narzekal ze znowu jest titanfall bez singla - fabula to jakis zart, brak scenek przerywnikowych, o postepach w fabule dowiadujemy sie z krotkiego tekstu podczas wczytywania nowego poziomu itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka to praktycznie to samo co dwójka,bez linki, wszytsko praktycznie to samo,strzelanie bez recoila, skakanie po ścianach dobtze się bawiłem.

Nie wiem czemu ludzie piszą jaka jedynka była wspaniała i och ach,może dlatego że na xone w tym czasie byk do ogrywania kolekcja halo,która miała potworne problemy z matchmakingiem oraz cod ghost, który był chyba najgorszym codem w historii.

Szybko znajduje mecze?,chyba wymianie za fife która jest totalnie z dupy w tym roku.

Odnośnik do komentarza

"Strzelanie bez recoila" - chyba się zbytnio nie przyłożyłeś do poznania gry, wystarczy spróbować z Kostuchy zdjąć cel w multi z dalszej odległości i zobaczysz jak miota bronią. Jak się bierze pistolet maszynowy ze stałym odrzutem to potem wygłasza się takie opinie. Co do kampanii to niektórzy się zachowują jak by filmiki przerywnikowe były czymś co stanowi o jakości kampanii, a co z gameplayem, nie jest to przypadkiem 95% sukcesu gry ?

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Kampania trzyma stały, średni poziom. Jest kilka momentów och-ach ale zdecydowanie zbyt mało jest otwartych terenów które ładnie się prezentują. Niestety chodzenie po budynkach, ciasne korytarze troszkę przymulają. Dzisiaj kończę gierkę, zostały dwa levele które raczej nie wpłyną na moją wstępną ocenę 6 tytanów na 10.

Odnośnik do komentarza

Co do kampanii to niektórzy się zachowują jak by filmiki przerywnikowe były czymś co stanowi o jakości kampanii, a co z gameplayem, nie jest to przypadkiem 95% sukcesu gry ?

 

Chodzi o ogólny feeling dopracowania tego elementu. Przez ten brak całość sprawia wrażenie niedorobionej i kleconej na szybko, byle jakiś singiel dorzucić do multi.

A gameplay jest spoko, bo mechanicznie gra jest udana, ale w singlu chodzi również o pacing i tego typu sprawy - a tu już jest gorzej, bo mimo że ogólnie dość ciepło myślę o kampanii dla pojedynczego gracza, to muszę przyznać, że na dłuższą metę przymula i ciągle tego nie ukończyłem - porzuciłem i nie chce mi się do tego wracać.

Odnośnik do komentarza

wczoraj gra pękła - podnoszę ocenę do 7/10 za singla - końcówka to ostra rzeź (niestety waliłem ostro do przodu  - byle dotrwać do napisów)

szkoda że respawn nie zachowało filingu tf1, widać że to ma być pod ludzi którzy kochają cod'a

 

kto płakał że w tf1 za dużo botów biega po mapach w multi tu dostaje tego więcej - piechota, widma, jakieś pająki wybuchowe, większe robociki, wieżyczki przeciw tytanom i pilotom

 

jeden wielki chaos, piloci odje.bani w fioletowe, różowe ubranka wszędzie pałętające się boty gdzie chvuj wie czy to nasz czy wróg bo wszystko jest kolorowe jak jakiś wiejski festyn

 

świetny pomysł z brakiem licznika zgonów w podsumowaniem meczu - człowiek nie musi płakać że zginął xxx razy he he

 

filing biegu po ścianach jest dużo gorszy od tf1 - bardzo słabo zaprojektowane mapy no nic tam nie zgrywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...