Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie poki mecze znajduje w max 10sekund to mam to gdzies, rodzina tworcow nie jestem by sie bac o robote czy, ze nie bede mial co do gara wlozyc, a przynajmniej dobre gierke mozna kupic w cenie nie rujnujacej portfela chwile po premierze z obiecanym darmowym wsparciem

 

gdyby gierka dobrze sie sprzedawala to na bank by trzymala cene i season pass bylby platny

Odnośnik do komentarza

Ja już dawno tak dobrze nie bawiłem się w grę multi. Nawet jak zagram po prostu zły mecz, ale wejdzie mi jakaś turbo efektowna (w moim mniemaniu)  akcja, to śmieje się jak głupi do sera. Np. wczoraj wskakuje na uszkodzonego tytana, wyciągam rdzeń, pilot się katapultuje, a mnie katapultuje razem z nim. Ściągam go w powietrzu i z dupy ląduje na kolejnym tytanie, też uszkodzonym, znowu wyciągam rdzeń i kolejny tytan na koncie. Cała akcja trwała jakieś 10-15 sekund. 

 

Z tego co widzę na łowcach prawie codziennie w jakimś sklepie pojawia się teraz oferta tytanowego janusza za 125 zł, tylko nie trwa zbyt długo, bo nakład szybko schodzi. Bardzo dobrze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ficus, rozumiem, ze to Twoj pierwszy fps od 10 lat, ale ciagle plusowanie tworcow, za to ze mecze wyszukuje Ci w 10 sec zaczyna sie robic nudne, zwlaszcza kojarze chyba tylko jednego fpsa, ktory przy premierze mial z takimi rzeczami problem -Rainbow Six. W kazdym niemalze wydawanym w ostatnich latach matchmaking tak działa, nie wazne co wezmiesz - Dooma, Coda, BFa, Destiny, Battlefronta, Overwatch (tu chyba tylko z ekipa dluzej wyszukiwalo) czy co tam sobie wybierzesz...

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No typowy switchklap,1 kontrargument to z(pipi)any MCC, ktorego nie wymienilem xD

W BFa mecze na ps4 znajduje blyskawicznie, nie wiem jak teraz jest w Destiny na Xie, bo jest 2 lata po premierze, ale na ps4 we wszystkich grach jakie wymienilem nie bylo zadnego problemu z matchmakingiem nigdy, no ale Ficus odkrywa gatunek fps po 10 latach i zaskoczony na kazdym kroku...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja sie pultam ? Stwierdzam tylko fakt - co z tego ze COD ma przerwy miedzy meczami, skoro matchmaking dziala tak samo od paru lat - 'w pare sec dolaczasz do gry" 

W Titanfallu nie ma przerw miedzy meczami ? 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja sie pultam ? Stwierdzam tylko fakt - co z tego ze COD ma przerwy miedzy meczami, skoro matchmaking dziala tak samo od paru lat - 'w pare sec dolaczasz do gry" 

W Titanfallu nie ma przerw miedzy meczami ? 

 

CoD? To ta gra, gdzie mój ekran pokazuje zupełnie co innego, niż kill cam? Aż jakieś mądre głowy specjalnie dla tej gry ukuły termin lag compensation? Chwalenie kodu sieciowego coda w jakimkolwiek aspekcie to dla mnie oznaka skrajnego niedo(pipi)ania mózgowego.

 

R6 Siege, BF1, Bad Company 2, Halo 5, Halo MCC, BF3, BF4, Hardline, Doom, i wiele innych gier sieciowych - nie miałem z nimi problemów, dobre połączenie, uczciwa gra. Activision (pipi)i od lat, że w cod dają dedyki, a tak naprawdę wszystko leci na hostach, zazwyczaj cię wwali do jakiegoś francuza lub niemca i pozamiatane, 1 sekunda w plecy czasu reakcji w stosunku do innych. Jeszcze tylko jedno dobre słowo o Cod, ostrzegam cię, pajacu.

Odnośnik do komentarza

Ale kto tutaj chwali kod sieciowy? Chyba uposledzenie to w ten temat sie wkrada, bo pisalem wylacznie o matchmakingu, ktory pomalu jest standardem w 95% fpsow dostepnych na rynku...

 

Ficus to juz w ogole przechodzi sam siebie, na 1 stronie nie rozumie slowa hipokryzja, na kolejnej nie lapie ironii...

Odnośnik do komentarza

 

I free weekend od 2.12-4.12 przynajmniej na pc.

 

Fajnie wyglądają te nowe egzekucje. Z jednej strony szkoda, że jako DLC, ale w sumie lepsze to niż bulić hajsy za każdą nową mapę i inne pierdoły bez których jesteś do tyłu :)

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Posiadacze EA Access na XOne i Origin Access na PC mogą zagrać w multi TF2 już od 30 listopada. Darmowy weekend potrwa do 4 grudnia (także w EA/Origin Access - gra wciąż nie jest częścią tych programów).

 

ŹRÓDŁO: https://www.titanfall.com/en_us/news/free-multiplayer-trial/

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...