Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj gra pękła - podnoszę ocenę do 7/10 za singla - końcówka to ostra rzeź (niestety waliłem ostro do przodu  - byle dotrwać do napisów)

szkoda że respawn nie zachowało filingu tf1, widać że to ma być pod ludzi którzy kochają cod'a

 

A tego to już zupełnie nie rozumiem. TF1 był o wiele bardziej CoD-owy niż dwójka. Przynajmniej wnoszę po becie...

Odnośnik do komentarza

 

wczoraj gra pękła - podnoszę ocenę do 7/10 za singla - końcówka to ostra rzeź (niestety waliłem ostro do przodu  - byle dotrwać do napisów)

szkoda że respawn nie zachowało filingu tf1, widać że to ma być pod ludzi którzy kochają cod'a

 

A tego to już zupełnie nie rozumiem. TF1 był o wiele bardziej CoD-owy niż dwójka. Przynajmniej wnoszę po becie...

 

 

Obawiam się, że wątpię. Betę po 30min wyebałem rzucając na pożegnanie "CoD z mechami kuwra xD". TF1 to TF1, ani CoD, ani BF, dlatego tak w swoim czasie zamiótł te kupy.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj kilka godzin w multi i póki co bawiłem się świetnie. Jedynym istotnym mankamentem jaki wychwyciłem (grałem tylko w ten tryb z odkładaniem kasy na konto) jest zasadność ustawiania drugiej broni na jakieś pistoleciki. Możliwe, że chodzi o jakieś tryby bez tytanów, gdzie faktycznie się przydają, no ale to jak kogiel mogiel  bez jajka.

Odnośnik do komentarza

skonczylem singla - od polowy robi sie na prawde fajnie ale calosciowo mocno przecietny i zupelnie nie rozumiem zachwytow - przez cala gre czulem sie jakbym gral w fpsa z lat 90stych z lepsza grafa - jest fajne pifpaf, nie ma za duzo skryptow, co etap dostajemy nowy bajer przewodni (chyba najwiekszy plus singla), sa elementy platformowkowe, sa jakies zagadki dla szympansow, z drugiej strony singiel jest totalnie budzetowy - brak praktycznie jakichkolwiek wstawek, filmikow, czegokolwiek by lepiej poczuc immersje z tym swiatem, o postepach w fabule dowiadujemy sie z tekstu podczas loadingu, sama fabula tez dramatycznie slaba, oprawa av nie rowna, w pomieszczeniach srednia, w plenerach sliczna, caly czas tytanowe 60fps, polski dubbing jak z lat 90stych - zenujaco smieszny

 

z sumie mila odskocznia od wspolczesnych fps z miliardem skryptow, z drugiej strony jednak zachwyty, ze to jeden z lepszych singli w gatunku w ostatnich latach sa do mnie calkowicie nie trafione, jest po prostu ok (choc i tak te ok to sporo bo np w BO3 to nie potrafilem nawet skonczyc singla)

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi singiel tez sie podoba, ale ja nie mam zbyt duzych wymagan od fpsow. W zasadzie do fabuly w tego typu grach przestalem przywiazywac wage. Chyba ostatni fps ktory zrobil na mnie jakiekolwiek wrazenie to pierwszy BlackOps...Dobrze jak sie jeszcze cos trzyma kupy, bo niekiedy dostajemy zlepek misji, bez ladu i skladu, albo zwykle toturiale do multi z wyciętym scenariuszem, gdzie nawet z mocno rozwinieta sila dedukcji (pipi) wie o co w zasadzie chodzi... Mimo wad, ktore wymienil Ficus i z ktorymi sie calkowicie zgadzam bawilem sie przednio. Udzwiekowienie najgorsze jakie ostatnio slyszalem. O multi zdania niestety nie zmienilem, wiec wracam do 1dynki - za 130-140  zl warto sprawdzic, jak ktos nie ma dostepu do pierszej czesci to tym bardziej - u mnie historia konczy sie tak jak przewidywalem: koperta/Cex/polecony priorytet. FPSow zas dosyc na najblizsze pol roku!

Odnośnik do komentarza

Bo jak do nich nie strzelasz, to masz z automatu 5-6 sekund kary za każdego, który przeżył i odpowiedni wynik na koniec. Żeby osiągnąć taki czas musisz zabić wszystkich piętnastu, czy ilu ich tam jest i praktycznie non-stop zapierdzielać po ścianach, bo tak jest najszybciej - trudna sprawa, wiem. Sam jestem ciekaw, czy wyrobię manualnie, bo wiekowy już jestem :P

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsza dodatkowa mapa "Angel City" zostanie opublikowana dla graczy, którzy zdecydowali się złożyć zamówienia przedpremierowe już 30 listopada. Reszta fanów Titanfall 2 otrzyma dostęp do rzeczonego DLC 3 grudnia.

W ramach dodatku wydawca przygotował dla nas więcej atrakcji, niż tylko świeżą mapę.

Dokładnie możemy liczyć na następujące elementy:

- Pistolet Wingman Elite

- Sześć zestawów Titan Kits

- Nowa egzekucja pilota: Inner Pieces

- Ekran statsów

- Sklep wbudowany w grę

"Sklep wbudowany w grę" oczywiście może wzbudzać podejrzenia, co do zamiarów wydawcy. Okazuje się, że EA zamierza wprowadzić do Titanfall 2 zakładkę, gdzie zakupimy nowe skórki, schematy malowania i Prime Titans "za skromną cenę". Autorzy twierdzą, że te elementy w żaden sposób nie wpływają na siłę zawodników i są jedynie kosmetycznymi modyfikacjami (Prime Titans mają posiadać taką samą siłę jak podstawowe jednostki). W grze nie będzie występować możliwość zamiany wirtualnej waluty na prawdziwe pieniądze, więc pozostaje nam tylko sięganie do karty płatniczej, w razie chęci zakupu takich bonusów.

http://www.ppe.pl/news/47682/pierwsze-darmowe-rozszerzenie-titanfall-2-oprocz-nowej-mapy-wprowadzi-mikrotransakcje.html

Odnośnik do komentarza

news z ppe jest troche wyplycony jesli chodzi o zawartosc i obietnice, tutaj po angielsku to co tworcy napisali na oficjalnej stronce

 

 

First let’s look at the big picture and make a crucial point about our DLC vision crystal clear: All maps, modes, weapons —anything that has effect on gameplay— will be free for all players that bought Titanfall 2. We believe that in order to maintain a healthy community we shouldn’t be segmenting players behind paywalls for these things.

In addition to the free stuff, we will be opening a store in game with the launch of DLC #1 that will allow you to purchase new skins, camo and Prime Titans if you want for a modest price. We will have no in-game currency exchange. No locked loot boxes, crafting shards or pay-to-win weaponry. No RNG. If you see something you like, you buy it and that’s it. These in no way effect stats and are purely cosmetic. We will have two Prime Titans available at launch. They have new chassis and assassinations but function the exact same way as their original counterparts.

The first DLC drop will be on November 30, 2016 and it’s called Angel City’s Most Wanted. We’ll be going into more detail and showing it off closer to launch but here’s a high level look at the free content you’ll be getting:

Angel City’s Most Wanted [all content below will be FREE]:

  • Angel City map: A fan favorite map from Titanfall 1 is reborn for Titanfall 2.
    • Fans that pre-ordered Titanfall 2 will get access to the Angel City map starting on November 30. All other players will get access to the Angel City map starting on December 3rd.
  • Wingman Elite Pistol
  • Titan Kits: Get more customization for your Titan with these all new kits.
    • Ion: Refraction Lens
      • Splitter Rifle splits 5 ways
    • Scorch: Scorched Earth
      • Flame Core ignites the ground, leaving thermite in its wake
    • Northstar: Threat Optics
      • Enemies are highlighted while zooming in
    • Tone: Burst Loader
      • Aiming allows the 40mm to store up to 3 shots to burst fire
    • Legion: Hidden Compartment
      • Power Shot has two charges
    • Ronin: Phase Reflex
      • When doomed, Ronin phases out of danger
  • Pilot Execution: Inner Pieces
    • Phase into an unsuspecting victim
  • Stats screen
  • FAQ menu
  • In-game store

Angel City’s Most Wanted is just the beginning of our support for Titanfall 2. We will have more drops that will differ in size and scope but the additional maps, modes, and weapons available will continue to be free. We’ll be revealing just what these are next year but in the meantime here’s what kind of events and updates you can expect from us for 2016:

  • GAME MODE TWISTS
    Changing things up and trying out new ways to play is a big part of how we work here at Respawn. We’re carrying that philosophy over to multiplayer with semi-regular events that will change up rule sets on certain games, giving them a “twist” to how you might normally play them. Changes like these force players (and ourselves) to look at the game differently and try some things you may never have tried before.
  • DOUBLE XP WEEKENDS
    Beyond new content and rules that change the game, we’re also big fans of giving excuses for all your friends to pile into Titanfall 2 over a weekend to reap bonus XP, level up faster or unlock a weapon you’ve had your eye on and generally have some fun. Don’t forget to coordinate with your Networks to optimize your happy hour merit madness!
  • TOP NETWORKS RECOGNITION
    Networks represent our grand experiment to make Titanfall 2 a meaningful social experience for all players. Being a part of a Network is a great way to meet new people and get bonuses for playing, so every week you’ll find us calling out a few Networks we think are worth checking out. You can join as many Networks as you like, so make a point to join one that interests you! It’s a great way to meet fellow Pilots and have fun together.
  • SOCIAL GIVEAWAYS
    Make sure to follow @respawn because every Wednesday we’ll get doing random giveaways that could be anything from the Titanfall 2 Art book, signed posters, and much more.

And this is just all the stuff we’re ready to talk about right now! We’ve got more that we’re working through but isn’t ready for prime time just yet. What I hope you’ll take away from this as that this is just the start. We are committed to supporting Titanfall 2 for the long haul and look forward to taking this journey with you.

Alright! And with that let’s take a look at some of the rad community content you busy bees have been making.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...