Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W multi ta gra kosi wszystkie CoD-y od MW2 zaczynając. Jazda nie z tej ziemi. W jednym meczu moja drużyna w wyniszczeniu miała dwukrotną przewagę nad przeciwnikiem, do czasu zrzutu tytanów. Wszystko się odmieniło i przerżnęliśmy. Piękna rozgrywka.

Trochę dziwne te wyznania. Beta była doprawdy zaskakująco słaba. Czyżby aż tyle od tamtego czasu poprawili??

Odnośnik do komentarza

Gram w multi i jest zajedwabiście, ale takie same odczucia miałem w becie.

Ja tam zmian nie widzę zbytnio - rozgrywka tak samo płynna i szybka, trybów i map oczywiście więcej, ale gra się w sumie tak samo, nawet w tym wypłakiwanym przez ortodoksów Attrition - oczywiście w tle coś się dzieje, ale to nadal Team Deathmatch z domieszką botów.

Nie twierdzę, że się zawiodłem, czy coś - dokładnie tego oczekiwałem po becie i to dostałem - dla mnie super sprawa, po prostu też dziwię się tym wszystkim zachwytom osób, które wcześniej były betą zawiedzione - dla mnie nie zmieniło się tu NIC.

Odnośnik do komentarza

 

W multi ta gra kosi wszystkie CoD-y od MW2 zaczynając. Jazda nie z tej ziemi. W jednym meczu moja drużyna w wyniszczeniu miała dwukrotną przewagę nad przeciwnikiem, do czasu zrzutu tytanów. Wszystko się odmieniło i przerżnęliśmy. Piękna rozgrywka.

Trochę dziwne te wyznania. Beta była doprawdy zaskakująco słaba. Czyżby aż tyle od tamtego czasu poprawili??

 

Nigdy nie grałem w TF, a beta była dla mnie super.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo, mocno mnie zainteresowałeś grą. Nie grałem w betę, nie grałem w jedynkę i T2 obserwowałem kątem oka. Teraz zwiększyłeś moje zainteresowanie szczególnie pisaniem o starym duchu Infinity Ward.

 

W multi pewnie pogram, ale nie za długo, bo nie jestem typem gracza, który w jakiejkolwiek grze siedzi w multi więc singiel ma dla mnie spore znaczenie. To co napisałeś pozytywnie nastraja.

Odnośnik do komentarza

Oj boli to że bf1 czy call of duty kupi/kupiło o wiele więcej osób. Szkoda że znowu wygrywa gra z season passami, mikro transakcjami etc a nie gra kosztująca 219 zł ze wszystkim już w cenie.  Jestem januszem co kupuje assasynki i inne takie ale boli jak czytam że na ps4 było 15 k graczy w weekend :D Kurde to już na xbox one było o wiele więcej w sobotę w grze.  Strasznie wyglądają te statystyki w porównaniu do bf1 a pewnie cod dowali do pieca po raz 1001 .  

 

 

Ci co jeszcze się zastanawiają nad sieciową strzelanką na najbliższe miesiące - kupujcie titanfalla. Bf1 ogracie jak będzie goty edycja ze wszystkim w cenie 200 zł a remaster coda kupicie pewnie w styczniu bez infinity.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

W multi ta gra kosi wszystkie CoD-y od MW2 zaczynając. Jazda nie z tej ziemi. W jednym meczu moja drużyna w wyniszczeniu miała dwukrotną przewagę nad przeciwnikiem, do czasu zrzutu tytanów. Wszystko się odmieniło i przerżnęliśmy. Piękna rozgrywka.

Trochę dziwne te wyznania. Beta była doprawdy zaskakująco słaba. Czyżby aż tyle od tamtego czasu poprawili??

 

Nigdy nie grałem w TF, a beta była dla mnie super.

 

No właśnie to mnie niepokoi :/  Mnie beta w stosunku do jedynki mocno rozczarowała. Muszę zatem poczekać na więcej opinii zwłaszcza tych, którzy grali bardzo dużo w pierwszą część, ograli betę dwójki, a teraz łupią w pełniaka...

Odnośnik do komentarza

Wyniki sprzedaży są tak złe, że gra trafi do EA:A z prędkością światła. Na Xone i PS4 mniej niż 50% tego co jedynka na Xone, podobno 20-25%.

Wstyd mi za branże w której bf i cod znowu zbierają graczy.  :(  Szkoda wielka szkoda. Żal szczególnie tego że ta gra jest naprawdę dobra. Po cichu kibicuje aby Cod w recenzjach okazał się crapem to może część czekających na cod'a kupi titanfalla (wątpię)

Odnośnik do komentarza

Raczej kiepska beta im bokiem wyszła.

Niewątpliwie to, oraz fatalnie wybrany termin wypusku. Po chuy się pchali pomiędzy mocarzy tj B1 oraz CoD?? Dopieściliby całość, wycyzelowali, nalezycie odrobaczyli, wrzucili na rynek w marcu-kwietniu i szafa by grała...
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Brak marketingowego wsparcia ze strony MS + rozmyślne wysłanie gry pod topór przez EA. Respawn wykończy ich własny wydawca. Kwiecień gdy już kurz po BF i CoD opadł byłby pewnie dużo lepszym terminem, a w marcu kolejne otwarte testy aby zmazać plamę po becie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...