Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

to jest chyba liczba ludzi grajaca w dany tryb na danym serwerze - zauwazcie, ze w menu glownym gry jak najedziecie na online to pod kwadratem mozecie wybrac z jakim serwerem ma was laczyc (segreguje po jakosci pinga - na ps4 gram na frankfurcie)

 

w niedziele wieczorem w wyniszczenie na ps4 gralo ponad tysiac ludzi wiec nie ma zle, dopoki bedzie tak jak do tej pory - czyli wyszukiwanie meczu w chwile i laczenie w chwile i calosc dziala bezlagowo to nie narzekam

 

jestem w ogole w szoku jak duzo ludzi gra w cod:iw zamiast w t2 - a w tamtym temacie ciagle narzekanie na wszystko (respawny, feeling itp) jak u tytanowego janusza jest wszystko cacy (a jest nawet tryb samych walk pilotow wiec juz wtedy to calkiem jest taki ulepszony cod:iw)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Chciałem dziś rano pograć przed pracą, włączam multi i wyniszczenie. Grało 120 osób na Xbox One... Czy gra już zaczyna umierać, czy moje odczucia są nieco przesadzone...

 

dopóki matchmaking jest błyskawiczny to jakie znaczenie ma ile ludzi gra w danym momencie?

Odnośnik do komentarza

 

Chciałem dziś rano pograć przed pracą, włączam multi i wyniszczenie. Grało 120 osób na Xbox One... Czy gra już zaczyna umierać, czy moje odczucia są nieco przesadzone...

 

dopóki matchmaking jest błyskawiczny to jakie znaczenie ma ile ludzi gra w danym momencie?

 

 

 

No właśnie nie był taki szybki, wieczorem dużo szybciej szuka gier. Generalnie chodziło mi o ilość graczy, a raczej ich brak. Ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać za miesiąc, bo na grę która miała premierę niecałe 3 tygodnie temu, to słabo to wygląda....

Odnośnik do komentarza

Chciałem dziś rano pograć przed pracą, włączam multi i wyniszczenie. Grało 120 osób na Xbox One... Czy gra już zaczyna umierać, czy moje odczucia są nieco przesadzone...

Obecnie robię nocki i mam możliwość pograć w pracy jak już wszystko poogarniam i wczoraj w nocy nie było problemów ze znalezieniem gry na trybie Wyniszczenie, ale z Piloci vs Piloci już gorzej - między 3 a 6 rano cieżko było znaleźć kogokolwiek do gry.

 

Jeżeli chodzi o liczbę osób to ona na pewno pokazuję liczbę osób w danym trybie na danym serwerze, więc te kilka tysięcy ludzi wieczorami na pewno gra (w samym Wyniszczeniu na jednym serwersze potrafi być 1500 osób). Biorąc pod uwagę, że w Fifę na X One w sezonach potrafi być wieczorem tylko 5-7 tysięcy osób, to z liczbą osób w Titanfall 2 chyba nie jest chyba źle ;)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Gry roku to bym mu nie dał, bo jednak singiel kuleje na dłuższą metę. Sam odstawiłem, bo jakoś mnie znudził chyba, choć niedaleko końca jestem - największy zarzut mam jednak do tego, w jaki sposób kończą się misje - przyciemniony ekran i loading - no czasy PS2 normalnie - żadnej cut-sceenki, jedzie straszną amatorszczyzną - chyba tutaj zabrakło czasu na wypolerowanie.

 

Wiem, że tutaj singiel #nikogo, ale jednak jest to składowa ocenianej całości, która przez wielu jest chwalona.

 

W każdym razie za grę akcji i multiplayer roku mógłbym TF2 uznać, Respawn na deva roku też chyba zasługuje, choćby za to, że gra od momentu premiery działała bez zarzutów, bez jakichś naprawiających patchy i za tę zapowiedź darmowych DLC (choć tu oczywiście zielone światło od wydawcy).

Odnośnik do komentarza

No dobra ale w TF2 fabuła jest bo jest. xd

 

Mnie szczerze powiedziawszy singiel mocno znudził i odpuściłem po kilku misjach. Początek jest strasznie nijaki i nudny. Początek to powinien być rodem z CoD 4 - mocno, szybko, widowiskowo, a nie jakieś smuty, że Ci się odechciewa grać. Potem jest lepiej ale jednak dosyć nierówno. 

 

Chyba mnie znudziły takie typowe fpsy, bo przy trialu BF1 mam to samo. 

 

Najbliższy fps warty uwagi to chyba dopiero będzie Prey. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Mnie singiel też nudzi ale pewnie powoli skończę. Multi długiej kariery też nie wróżę, technicznie jest dobrze ale trudno żeby nie było jak to praktycznie CoD którego robią już X lat do tego gra w to garstka ludzi. Czegoś mi tu brakuje, każdy mecz jest praktycznie taki sam, kille w ogóle nie dają satysfakcji. Kupiłem za 126zł to nie żałuję bo pogram te 2 tygodnie i opchne bez żadnej straty ale matury tu nie będzie, jest dużo innych lepszych gier w multi.

Odnośnik do komentarza

gusta gusciki, ja zawsze wolalem idee multi z coda nad ta z bf, a tu dostalem ponadto perfekcje techniczna (framerate, matchmaking itp cudo) i genialny movement i jestem szczesliwy

 

na prawde nie kumam tych co na sile graja w cod:iw jak w t2 jest podobnie ale pod kazdym wzgledem lepiej

 

brakuje mi na chwile obecna jedynie wiekszej ilosci zroznicowanych map (za duzo takich fabryk na jedno kopyto) i trybu do pogrania w co-opa

 

singla jeszcze nie skonczylem, strzela sie w nim mi swietnie i elementy platformowkowe te fajne ale te zakonczenia misji sa dosc hmm budzetowe, mogli by dac chocby krotki filmik by uzasadnic ta wedrowke, a nie ze o postepie w fabule dowiadujemy sie z krotkiej informacji tekstowej podczas loadingu nowego levelu

Odnośnik do komentarza

multi do zaorania, koncze szybko singla i gierka do cexu poki trzyma cene

akurat ty myślałem że będziesz grać bo w jedynke chyba milion godzin ograłeś :) 

 

 

Multi musi jeszcze się rozwinąć . Na pewno dojdą nowe mapy. Mi jako graczowi niedzielnemu jeżeli chodzi o multi to to multi odpowiada. Wskakujesz grasz meczyk czy 2 i koniec idę grac w coś innego. W BF1 bez ekipy grać sie nie da a cod to coraz gorsze multi i nawet nie zamierzam tykać w tym roku. Titanfall to najlepsze multi dla takiego casuala jak ja :)

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj z ta ekipa do BFa, co do narzekan dodam od siebie jeszcze jakosc dzwieku! Slychac, ze robili to ludzie od CODa, ktorzy nigdy nie potrafili robic udzwiekowienia, bass dudni, te przelatyjace non stop mysliwce po 10 minutach meczal, co do multi 1 jest dla mnie znacznie lepsza!

Plan taki sam, singiel, pare meczy i allegro, bo zdecydowanie do postrzelania wole odpalic jedynke...

Pogralem tez na PS Pro i to jeden z tych tytulow gdzie roznice w ostrosci obrazu i teksturach widac golym okiem nawet na telewizorach Full HD.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja w bf już 3 i 4 nie potrafiłem grac bo samemu z idiotami nie da rady. Popraw mnie jeżeli się mylę i bf 1 inaczej wygląda. W Bf 4 wpadałem na serwer a tam 3/4 snajperów. Prawie nikt nie mysli o celach a tylko by się strzelali :D W takim Cod czy Titanfall chodzi o wirtualnego berka ale w przypadku BF chodzi o objectives . Ludzie są na to za głupi a mi się nie chce irytować. WBad Company 2 miałem fajną ekipe i wtedy rozegrałem pewnie ponad 500 h w multi. Teraz ekipy nie mam i dla takiego zatwardziałego singla t2 i cod jest lepszy. Co nie oznacza że BF1 to zła gra . Ona po prostu nie jest DLA MNIE :)

Odnośnik do komentarza

No ja w bf już 3 i 4 nie potrafiłem grac bo samemu z idiotami nie da rady. Popraw mnie jeżeli się mylę i bf 1 inaczej wygląda. W Bf 4 wpadałem na serwer a tam 3/4 snajperów. Prawie nikt nie mysli o celach a tylko by się strzelali :D W takim Cod czy Titanfall chodzi o wirtualnego berka ale w przypadku BF chodzi o objectives . Ludzie są na to za głupi a mi się nie chce irytować. WBad Company 2 miałem fajną ekipe i wtedy rozegrałem pewnie ponad 500 h w multi. Teraz ekipy nie mam i dla takiego zatwardziałego singla t2 i cod jest lepszy. Co nie oznacza że BF1 to zła gra . Ona po prostu nie jest DLA MNIE :)

 

Dobra ekipa i jedziesz z kampami jak z gnojem, jednego z drużyny ściągnie i reszta już wie za którym krzakiem menda siedzi i tyle go widzieli :)

Odnośnik do komentarza

Przeciez od groma ludzi z forum gra zarowni na X1 jak i PS4 w BF1, czemu sie nie ustawiasz? :)

Bo nie mam czasu i ochoty ? Wiem że mogę i na x i na ps4 z kimś grać. Mam kłopot jednak aby w coopa z jedną osobą się ustawić a co dopiero multi. Gram wtedy kiedy mam czas a nie lubię z góry ustawiać się na jakiś dzień. Dlatego multi z doskoku dla mnie lepsze :)  Jeszcze uwielbiam jak muszę się tłumaczyć czemu dzisiaj wolę pograć singlową grę niż multi z ziomkami. Tak trudno niektórym to zrozumieć więc wolę nawet nie próbować :D

Odnośnik do komentarza

mniej wiecej wiem o co blatmanowi chodzi bo to samo mnie wkurza w idei serii battlefield, wiadomo mozna grac z ziomkami - wtedy jest fajniej, mozna grac strategicznie, flankowac, wykonywac zadania itp ale do tego trzeba miec troche wiecej czasu przy konsoli - troche zajmuje zanim wszyscy znajda czas by wejsc na party (bo ten w tej chwili nie odpisuje, ten za chwile ma obiad, ten zgubil sznurowke) i majac wolne, hmm powiedzmy 20min jestesmy raczej skazani na samotna rozgrywke, a tam plaga kamperow, kolesi co sprzetem ciezkim sciagaja z konca mapy i suma summarum te 20min predzej spedzisz na wkurzeniu niz graniu 

 

cody/t2 w swojej konstrukcji dynamicznej rozgrywki i idei grania w berka wlasnie idealnie sprawdzaja sie do tych zabaw (nawet samotnych) majac wolne 20min, szybkie dwa meczyki, kilka efektownych zagran, killi i mozna robic co innego, a ze nie bylo lepszego i bardziej efektowniejszego klona coda(czy tez samego coda) jak titanfall2 na przestrzeni ostatnich hmm 3 lat to wybor jest wg mnie oczywsty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...