Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem multi. Stare dobre wyniszczenie i ten tryb łowcy fajne:) pogralbym jeszcze ale kolega przyszedł z papieroskiem i już nie jestem w stanie. Sabotowal mnie i poszedł ale jutro będzie grane. Chyba podwójne xp się szykuje.

Odnośnik do komentarza

pograłem trochę wczoraj i muszę powiedzieć, że singiel z battlefield 1 do pięt nie dorasta temu z titanfall 2. rewelka jak dla mnie, świetny pacing, feeling broni, elementy zręcznościowe, jest moc!

w multi jeszcze nie grałem, ale po przystawce jaką jest singiel, myślę że danie główne będzie smakować wyśmienicie :)

 

Obie te gry to głównie multiplayer jak możesz je porównywać jeżeli nie grałeś w główną składową jednej z nich ? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie gdzie znajdę ostatnią broń dla tytana w kampanii bo chyba przegapilem :(

 

Ok już mam ;)

 

Końcówka kampanii super. Dawno w strzelance singiel nie był tak soczysty i ciekawy. Old school ale w dobrym stylu. Ten sinhiel tylko mnie utwierdzil w przekonaniu że ostatnie 3 części call of duty w singlu były (pipi)owe a o battlefieldach nawet nie wspomnę. W bf1 mnie już pierwsza misja znudziła :D.

 

Teraz multi i może kiedyś tytanek na najwyższym poziomie. Na pewno to gra którą na razie sobie zostawiam. Przykro mi cebula edition z tytankiem nie będzie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

A te nowe kolory dla tytana i żołnierza jak się odblokowuje? O co chodzi z tą regeneracją, żeby odblokować?

Kolorki odblokowujesz wraz z robieniem jakichś wyzwań, czy postępów - przerzuć parę stronek, może akurat kolor, który odblokowałeś jest na jakiejś dalszej pozycji.

"Regeneration" to przypuszczam, że jakiś odpowiednik CoDowego "prestiżu" - czyli "przekręcenie licznika" :)

 

@Mazzeo - łap plusika, boś pięknie to podsumował :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...