Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę w pośpiechu zainstalowałem bez zmiany regionu i mam ten dubbing :I Ale ogólnie to giera przednia, w singlu doszedłem do toru i staram się zejść poniżej 40sek, ale przede wszystkim robię multi, które jest... :fsg:

 

No niby nie mam takiego doświadczenia w multi pif-pafach z pierwszej osoby, jeden tytuł na jedną generację na ogół styka, i Titanfall 2 jest na dobrej drodze do bycia tym tytułem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj dużo w multi i co mogę powiedzieć... trochę żałuję, że nie kupiłem tej gierki na Black Friday za 20 funtów;).

Jest to bodaj pierwsza gra, w której tak dobrze idzie mi fragowanie. Jedyne co bym zmienił to długość meczy - 10 minut to dla mnie trochę za mało.

Multiplayer w tej grze to mistrz! Mam poważny dylemat czy kupić, tym bardziej, że ogrywam też Batllefield 1.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem kampanię. O ja pyerdole co tam się nie wyprawia. Wszystko jest tak fajnie wymieszane, zróżnicowane i świetnie pokazana jest więź człowieka z maszyną. Szacun dla Respawn za pomysłowość i dopracowanie gierki. Kupujcie i grajcie bo warto zwłaszcza za taką cenę. Mam nadzieje, że EA zezwoli na powstanie Titanfall 3. A multi to sztos a nie jak w Infinite guvnie.

Odnośnik do komentarza

wypraszam sobie, a dosc czesto jeszcze pykam z pajgim i plejem

Klamczuch...caly czas grane w Fajnala :-P

Na tytanach to widzialem Cie jakos po nocy przed weekendem chyba ;-) no ale mniejsza o to...przyjemnie sie biega nawet samemu no ale inva to mozecie wyslac jak będziecie ;-)

Ciekaw jestem ile mapek dadza w tych DLC bo troche malo ich jest :-(

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

O dziwo ten polski dubbing w kampanii nie taki zły. W multi dobiłem na razie do 10 lvl, ale co z tego, jak leją mnie goście na lvl 40 wzwyż, którzy harcują po tej samej mapie. Przez to wielu na początku może się zniechęcić, kiedy jakiś przyczajony koks sprzątnie ich na strzała ze snajperki, albo wyskoczy zza rogu i wypali w twarz ze strzelby. Tym bardziej, ze grafika jest tu tak kolorowa, że momentami ciężko wypatrzeć gracza z przeciwnej drużyny. Tak, nie gram zbyt dużo na multi, tym bardziej na konsoli (ostatnio Destiny rok temu, ale to była też końcówka), ale zaciskam zęby i brnę w to dalej, bo wciąga to niesamowicie. 

Odnośnik do komentarza

LVLe w tej gierce raczej nie mają za dużego wpływu na wyniki, bo na 40 LVL prędzej czy później każdy się znajdzie, a przypadające z tego tytułu profity nie są żadnymi game changerami. Podstawowe guny i perki  (no i tytan) są wystarczające. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie na najwyższym nie jest tak trudno, zdecydowanie łatwiej niż w codach i bf'ach więc jeżeli tam zaliczasz kampanie na najwyższych to tu po prostu przebiegniesz. A sama gra ciekawa, ma swoje momenty i grafikę a robot BT zdecydowanie jeden z fajniejszych towarzyszy w grach- "trust me"

Odnośnik do komentarza

Skończyłem w końcu singla. Szybka, nieustanna jazda bez trzymanki. Pomysł z zabawą z czasem w elementach platformowych na plus. Szkoda tylko, że bossowie to zwykłe mięso armatnie, które jest bardziej wytrzymałe. Ich imion już zapomniałem.Podobnie jak w Codach czy innych BF-ach, single to tylko przystawka przed świetnym multi. Co do polskiego dubbingu- nie był taki zły. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...