Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Tak fabularna jedna tez jest solidna i myślę, że z tą w tartaku są podobnej wielkości.

Tak czy inaczej przy tych wielkich trzeba najpierw zrobić rozeznanie często są beczki, wybuchowe skrzynie, które fajnie się sprawdzają, ale najlepsza zabawa zaczyna się po pewnym etapie gdy dostajemy

 

Spoiler

koktajl z napalmem

Ale hordy to wisienka na torcie tej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem dzisiaj no i trochę mnie oszukaliście, bo

Spoiler

ta w tartaku też jest fabularna.

Bardzo fajna gra, z ciekawą fabułą i postaciami, wygląda i chodzi super na PS5 (poza tymi ułomnymi loadingami przed scenkami). Jako takich poważnych błędów nie uświadczyłem, więc obstawiam, że wszystko połatali.

Jeżeli kiedyś powstanie DG2 to czekam.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

No do tej pory trafiało się na nie przy okazji. Chociaż dzisiaj odkryłem hordę która nie była zaznaczona na mapce i było info o jej odnalezieniu. W dzień łatwiej się je eliminuje, bo zanim wypełzną z jaskini to się ubije sporo.

 

Btw. macie jakieś miejscówki w których najlepiej robić nitrodrift? Tylko tego mi brakuje z trofeów, a nie chce robić sposobem.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mario10 napisał:

Ale z tym nie było jakiegoś problemu z tego co pamiętam. Wystarczyło mieć nitro dokupione do motocykla i trochę miejsca.

Odnosisz się do driftu w "kółko"? No ja chciałem normalnie sobie zrobić podczas regularnej jazdy. Pobawię się w takim razie podczas robienia aktywności które mi zostały.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie hordy i reszta rzeczy po fabule ukończona. Szkoda, że ilościowo tak skromnie w tych pierwszych regionach, najmniejsza horda to chyba 25 świrusów.

Zobaczyłem dodatkowe zakończenie i tym bardziej chciałoby się dwójkę. Wielka szkoda.

 

Zastanawiałem się po kiedy zbiera się te Technologie IPCA i niestety srogie rozczarowanie po zdobyciu przedmiotu.

Nie zamierzam na razie, ale co się przenosi do NG+? Umiejętności, bronie i wszystko w obozach zostaje do dyspozycji? Trzy ostatnie przedmioty w tworzeniu to też w NG+ do odblokowania? Ulepszona maczuga, topór i coś nowego?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ukończyłem gierkę, ale z tego co wiem to istnieje jeszcze sekretne zakończenie, z czego co czytałem to w pewnym momencie pojawi się misja, która je odblokuje. Porobiłem już parę misji pobocznych, wyczyściłem parę obozów i nadal nic. Czy trzeba oczyścić wszystkie obozy plus ogarnąć wszystkie stacje badawcze czy to nie ma znaczenia ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...