Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zrobiłem ostatnio drugie podejście do tej gry i muszę przyznać, że mnie oczarowała. Ale to dopiero w momencie rozprawienia się z

Spoiler

Rippersami i Carlosem

i tym, co dzieje się po tym. Wszystko nabrało większego rozmachu i dynamiki, częściej pojawiają się ciekawe misje, miejscówki bardziej robią, jest większe zagrożenie, choćby ze strony nowych typów przeciwników. No miodzio, momentalnie nabiłem dodatkowe 25 godzin. Na razie kolejna przerwa na bieżące tytuły, ale następnym razem wracam skończyć tę historię na pewno.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, giger_andrus napisał:

@Wredny wbiłeś 100% ?

Bo ja też się kiedyś czaiłem ale odpuściłem wyzwania i może bym się zmotywował. 

 

Jeszcze nie, bo mnie Redfall oderwał :leo:

A tak serio to sprawdzałem trochę tego crapa od Arkane, a także pośmigałem konno w obydwu RDRach i jakoś Deacon poszedł na boczny tor, ale chyba dziś sobie wrócę.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Qbon napisał:

Też ostatnio wróciłem do Days Gone, przechodzę tę grę już któryś tam, dla mnie jeden z najlepszych tytułów na przestrzeni wielu ostatnich lat, tym bardziej wkurza fakt, że nie planują kontynuacji. Zagrało tutaj praktycznie wszystko, fabuła, świat, setting, postacie, eksploracja, fajny feeling strzelania.

 

image.thumb.jpeg.b602eda463e2ad48ab6afc1b1ef8e904.jpegimage.thumb.jpeg.2a9252c5acca89ceb1e46418f38e439e.jpeg

To jedna z najprzyjemniejszych platyn jaką miałem okazję zrobić na PS4. Absolutny top gier o zombie. Miło wspominam ten tytuł, a ostatnie screeny tylko pokazują, jak to dalej pięknie wygląda, mimo upływu lat. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

To jedna z najprzyjemniejszych platyn jaką miałem okazję zrobić na PS4. Absolutny top gier o zombie. Miło wspominam ten tytuł, a ostatnie screeny tylko pokazują, jak to dalej pięknie wygląda, mimo upływu lat. 

Zdecydowanie. Moim zdaniem jest to najlepsza gra w takim klimacie post apo zombie w otwartym świecie. Mapa duża ale nie za duża, bardzo dobrze zaprojektowana no i graficznie tak, wciąż wygląda świetnie. Pierwsze bodaj 2 przejścia robilem na PS4 pro, teraz to jest drugie na ps5 i jestem pewien, że będę do tej gry nie raz wracał. Mimo ogólnego zmęczenia grami open world tutaj tego w ogóle w ten sposób nie odczuwam.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Qbon napisał:

Moim zdaniem jest to najlepsza gra w takim klimacie post apo zombie w otwartym świecie.


Inna sprawa, że takich za dużo nie ma - jedynie "nasze" Dying Light (gdzie jedynkę stawiam na drugim miejscu w tej kategorii, za Days Gone właśnie, dwójka to już niestety dużo gorzej) oraz dwie części State of Decay, ale to jednak inny rodzaj, bardziej survival aniżeli gra fabularna, choć dwójeczka jest już mocno rozbudowana.
Od biedy można by podciągnąć tutaj jeszcze rozszerzenie pierwszego RDR - Undead Nightmare i to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o "post apo zombie w otwartym świecie" :dunno:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem, co prawda kilka lat temu. A o który challenge chodzi?

 

Generalnie najpierw warto odblokować jak najwięcej tych naszywek. Żeby zrobić złoto trzeba poznać mapkę i dobrze dobrać perki, większość challenge jest prosta, tylko kilka jest ciężkich - pierwszy jest chyba najtrudniejszy. Motor może irytować momentami ale sprowadza się do nauczenia trasy na pamięć. Jak coś to polecam filmiki od Mr Reign na youtube.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, giger_andrus napisał:

Też żałuję ale nie chodzi o glitche tylko trudno mi wrócić do takich wyzwań po dłuższym czasie. Powinienem to machnąć będąc rozpędzonym po dwóch przejściach gry. 
@smoo korzystałeś z jakichś nieczystych zagrań czy wszystko legitnie ?

 

Zrobiłem all legitnie. Z pierwszym chciałem spróbować glitcha z wejściem na dach ale był już spaczowany więc musiałem git gud.

 

Muszę jeszcze wrócić i machnąć NG+ na najwyższym by dobić 100% w glorious 60fps, tylko czasu wciąż brak :frog:

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, smoo napisał:

 

Muszę jeszcze wrócić i machnąć NG+ na najwyższym by dobić 100% w glorious 60fps, tylko czasu wciąż brak :frog:

 

 

Tez chciałem wrócić i ograć ponownie w 60fps, ale ciągle coś innego wpada do przejścia :rayos:

To już cztery lata od premiery najlepsze gry poprzedniej generacji.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...