Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Plugawy napisał:

Grając jakoś nie odczułem że muszę szukać ciągle paliwa. Dla mnie to był fajny pomysł, a kanister zawsze można było w jakichś zabudowaniach znaleźć. 

Stacji, było dużo, do tego obozy czy pierwsza nasza miejscówka, gdzie zawsze czekał na nas kanister. 
Ofc polecam jął najszybciej bak sobie powiększyć w motorze. 

Odnośnik do komentarza

Nie no pomysł z paliwem jest wporzo, motor, dbanie o niego i rozbudowa bajka, bo powoduje zaangażowanie i swego rodzaju więź z nim. Spokojnie jednak paliwa mogłoby starczać na tyle, aby nie musieć tankować prawie po każdym zadaniu. Jeśli jednak później są na to perki to :banderas:

 

Co do 15h to nie liczyłem bynajmniej na napisy końcowe, tylko by nie wkradło się tak szybko znużenie. Ale ok, ufam, że dalej będzie ciekawiej i może też trudniej. Gram na hardzie i raz zginąłem, a ammo i surowców pod dostatkiem.

Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem jak grałem to z początku doskwierał ten mały bak, nie było tak łatwo z zasobami i na normalu potrafiło zrobić się ciężko. Świetnie się w to grało w pierwszych tygodniach pandemii w 2020 r. Kolejne przejścia na hardzie były już łatwiejsze ale gra i tak mnie wciągała.

 

10 godzin temu, Ma_niek napisał:

Gdyby nie motyw przeszłości w horizon też bym tego nie ukończył. Ja tam już nawet żadnej postaci oprócz rudej nie pamietam

 

O właśnie to, to mnie też zainteresowało. Jeszcze zrobię kolejne podejście do tej gry ale najpierw muszę ograć inne zaległości.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W jakim świecie wy żyjecie, większość bohaterów w gierkach jest biała i noty ma dobre. Trzy razy podchodziłem do tej gierki przez gloryfikowanie na forumku i za każdym razem jest to samo. Gierka dostała średnią na poziomie 7/10 i w pełni na to zasłużyła. Nie ma w niej nic specjalnego, wręcz jak na taką wysokobudżetową gierkę ten model jazdy motorkiem to jest słaby, pifpaf też bez szału. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

W jakim świecie wy żyjecie, większość bohaterów w gierkach jest biała i noty ma dobre.

 

Yup, ale kiedyś nie było tylu Julek, wysrywających swoje lewackie odchyły pod przykrywką recenzji w wielkich portalach, więc ma chłop rację i trzymam jego stronę.

Zwłaszcza, że czytałem te paszkwile.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

A jest jakiś przykład innej gry, która posiadając męskiego bohatera została taka samo skrzywdzona przez te Julki recenzentki w wielkich portalach?

Nie wiem, bo rzadko czytam recki, ale ostatnio Bayo 3 dostało nizsza ocene, bo główna bohaterka okazała się hetero :)

Odnośnik do komentarza

Mi się Daj Zgon podoba jeśli chodzi o klimat, zombi, śmiganie moturem i fajne poczucie zagrożenia. Ale jak patrzę na relację Deeka z Sarah to jest to crindżowe w chuy, straszne z nich sztywniaki a gadki mają niczym z Trudnych Spraw. Samego Deeka bardzo lubię choć bawi mnie że za każdym razem jak tankuje motor baniakiem z paliwem to powtarza "właśnie tak!" :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony wraca ta sama drama z Days Gone. ZNOWU. Ileż można ....
Z drugiej strony, cokolwiek by na ten temat nie uważali przeciwnicy gry, nie da się zaprzeczyć że skala niezadowolenia graczy ze skasowania tematu DG2 plus jakieś tam petycje (do Sony z tego co pamiętam) plus spory jakby nie było rozstrzał między ocenami od krytyków a samych graczy (71% -> 84%) może świadczyć o jakimś tam "skrzywdzeniu" tej marki.
Z trzeciej strony polecam olewkę całej tej zawieruchy i sprawdzenie tytułu, który pewnie aktualnie lata za grosze. Ktoś się odbije a ktoś będzie się cudownie bawił. Bo ta gierka bez problemu może dać kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy. Mnie dała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To znów burza o gierkę, no właśnie to tylko gra, która może dać każdemu różne odczucia, ja bawiłem się bardzo dobrze eksterminując zombiaki i kontynuację bym przytulił. Klimacik motor+zombie+ Oregon dla mnie super ale co kto lubi.
Wydawać by się mogło, że gra ma sporą rzeszę fanów ale raczej na drugą część Sony się nie zgodzi :)

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, ASX said:

A jest jakiś przykład innej gry, która posiadając męskiego bohatera została taka samo skrzywdzona przez te Julki recenzentki w wielkich portalach?

Nie chodzi o meskiego bohatera tylko o typ maczo ktory praktycznie juz odszedl do lamusa w popkulturze. Dzisiaj takich bohaterow np. w filmach i serialach sie nie kreuje. 

  • Plusik 3
  • This 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

z tymi sojowymi recenzentami tak, co do reszty to oceny na premierę za techniczne niedoróbki jak najbardziej się należały 7/10 to dalej dobre oceny

Jakby pełna skala była używana to wtedy by można uznać 7/10 za dobrą ocenę, a tak jest chujowa ocena. 

 

Za kwestie techniczne oczywiście można zjebac gre, ale rzeczywistosc jest taka, że jedna gra jest jebana a inna nie. Walenie konia przez recenzentow do cyberpunka to najlepszy przykład.

 

Samo days gone ultra sztos z zajebistymi postaciami, świeżymi hordami, świetna reżyseria itd. Jeden z lepszych open worldow poprzedniej gen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Il Brutto napisał:

Nie chodzi o meskiego bohatera tylko o typ maczo ktory praktycznie juz odszedl do lamusa w popkulturze. Dzisiaj takich bohaterow np. w filmach i serialach sie nie kreuje. 

 

Dokładnie tak. Mi się właśnie w DG bardzo podobał główny bohater, jego zacięcie, lekkie nieokrzesanie i ogólnie dorosły klimat w dobie obecnych stylizowanych na fartnajta gierkach.

Gra się sprzedała dobrze i ma dużą rzeszę fanów, a brak sequela moim zdaniem wynika z tego że komuś puściły nerwy i pożarli się tam w studio, możliwe że są jakieś smrody zamiecione pod dywan o których nie wiemy. Ja tam liczę, że kiedyś jeszcze marka powróci.

Odnośnik do komentarza

Nadal się zastanawiam co to były za te mityczne błędy na premiere. Wbiłem platyne i miałem chyba dwa błędy dzwiekowe, gdzie sie dialog odpalił zanim doszedłem do postaci i w jednym quescie motor mi zwolnił i nie mogłem przyspieszyc. To tyle przez kilkadziesiat godzin.

Jak działal cyberpunk na premiere czy jak wyglądały bagna w trzecim wieśku chyba nie musze przypominac, a oceny prawie same 10/10 z gory do dołu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...