Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Już sama zapowiedź na E3 w 2016r wypierdoliła oczekiwania w kosmos. Typ gonił jakiegoś gościa, dopadł go w opuszczonej fabryce i nagle zjawiła się Horda. Oglądało się to do końca ze szczęką na podłodze. 

Potem gdy nareszcie gra wyszła, miała swoje problemy ale eliminowano je w patchach. Więc koniec końców krytyka należy się głównie za niedopracowanie silnika gry, który miejscami zwalniał animację, a nie za niesamowity świat i dość ciekawą historię i rewelacyjny klimat gry. Nawet pomimo tamtych problemów z dropami animacji, dla mnie to 10/10 podobnie jak Mad Max. Jak gra wciąga pomimo problemów to chuj na to kładę bo bawię się nadal świetnie. Chcę Days Gone Second Wave Coming :hype:

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No i co z tego że się dwie baby zabawiają w pozycji na nożyczki skoro gra broni się mega zajebistym klimatem. Mnie osobiście rozpierdziela nocne niebo i często właśnie tą porę wybieram aby robić różne zadania np hordy czy obozy łupieżców. 60fps na PS5 robi tej grze niesamowicie dobrze!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wredny napisał:

Właśnie o to @dee chodziło, że przecież są les, więc dlaczego lewaki się prują :dunno:

 

Żeby nie było, ja generalnie mam w nosie czy w grze dominują białe heteroseksualne samce, czarne lesbijki, silne azjatyckie kobiety czy co tam jeszcze. I cała ta gównoburza w tym i wielu innych przypadkach jest dla mnie męcząca. Najlepiej niech obie strony ideologicznego sporu odpieprzą się od giereczek, a ludzie decydują portfelami.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dla mnie to tankowanie było super, mi bardzo pasowało nawet wtedy jak musiałem dość często się zatrzymywać i tankować zwiększało to dla mnie wczucie w grę. W końcu świat już nie istniał jako taki więc to tankowanie fajnie mi zagrało. Ale co kto lubi, później jak już się ulepszyło bak to tankowania już co jakiś były konieczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...