Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie będzie nawet venoma to gra dla mnie już ma mega minusa.

Nie mam ochoty na mniej znanych, jedyne co mi  przychodzi do glowy to cała ta dzika jazda z cameleonem,  Kainem,  Jackalem i  tym siwym  dziadkiem wędrownisiem,  ale t by były zbyt mroczne klimaty, by np.  główny bohater  na koncu dowiedzial sie ze jest klonem...

Nie mam ochoty na walkę z wieśniakami,  spiderman to nie jest najlepszy komiks ;///

Odnośnik do komentarza

Obecność mniej znanych nie oznacza, że nie będzie znanych postaci, przecież Kingpin jest już potwierdzony. Spider-Man ma kilku ciekawszych, mniej znanych przeciwników jak właśnie Mr. Negative (no i naturalnie pojawia się przez to Wraith) czy Taskmaster (prawdopodobnie w grze, skoro będzie rozbrajanie bomb ukrytych w mieście).  W jakiejś formie pewnie pojawią się: Scorpion, Rhino, Volture i Electro (patrząc po materiałach z GI), Shocker również.

Bardzo wątpię w pokazanie najbardziej niszowych i nielubianych postaci.

Kogo chciałbym jeszcze widzieć? Jackala, Smythe'a i pewnie Ocka.  Oby obyło się na razie bez Goblinów, Kravena i Carnage'a. Nie skończy się na jednym Spider-Manie, więc wolę aby klasyków ładnie rozłożyli, niż popełnili błąd gier Rocksteady :v

Co do symbionta - jestem ciekaw jak Marvel się zapatruje na to, skoro filmy robione przez Sony nie będą specjalnie współgrać z MCU.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Nie skończy się na jednym Spider-Manie,

 

A skąd ty to wiesz? Hendrix bez obrazy, ale czasami mam wrażenie, że w swoich postach na siłę szukasz wytłumaczenia na wszystko, a niektóre informacje bierzesz z kapelusza.

Odnośnik do komentarza

Nie, po prostu czytam. Serio - nie jest to specjalnie wyszukana umiejętność (i polecam każdemu stosowanie jej):

 

Cytat

"But the future of the Spider-Man console games is with Sony and Insomniac. We're delighted about this partnership, and that's something that's going to continue forward


Słowa Jaya Onga szefa Marvel Games (wywiad z 2016, szeroko dostępny w internecie)

Plus:  Sony posiada IP do tej gry, tej konkretnej wersji growego Spider-Mana, tylko porażka i słaba sprzedaż może wystraszyć Sony w kontynuowaniu projektu, a to jest coś na co Sony (i Marvel) sobie po prostu nie pozwolą, ba, stawiam, że Spider-Man będzie w trójce najlepiej sprzedających się gier od SIE.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...