Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

And the stuff coming in 2018, all of that is coming in the first half of the year, so. Is it in the next 12 to 13 months? Most likely. So.

http://www.telegraph.co.uk/gaming/what-to-play/e3-2017-playstations-shawn-layden-death-stranding-spider-man/

 

Czyli pewnie będą celować w premierę w okolicach nowych Avengersów (kwiecień/maj).

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/BUDbXH2g0nM

 

Dla mnie ten Spidey był wyrąbany. Pamiętam jak czytałem o nim w starym numerze Playa, wtedy był zapowiadany jeszcze na "nową generacje konsol" (tj Ps2,Xbox,GCN) wspaniałe czasy obok Spawna z DC chyba najlepsza gra z superbohaterem w ówczesnych czasach. Batman nie istniał.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też najlepiej wspominam SM2 na PS2 - ten pajęczy free-roaming po Nowym Yorku to coś pięknego.

Na PS3 grałem w SM Shattered Dimensions od Beenox i w sumie to taki całkiem spoko klon God of War trochę (a miejscami nawet fajna skradanka). Cztery wymiary, w każdym z nich inny pająk, wielu kultowych badguyów... Mam jeszcze Edge of Time, czyli chyba sequel, ale ten już podobno uboższy i nawet nie odpaliłem jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Insomniac już dawno zapowiedziało, ze jednak nie będą robić gier w 60 fps. Napisali u siebie na blogu o tym po latach wydawania pięknego Ratcheta, który smigał w 60 klatkach. 

 

http://www.insomniacgames.com/how-much-does-framerate-matter/

 

Dziwne, no ale ich sprawa.


Cytując

 

 

A higher framerate does not significantly affect sales of a game.

A higher framerate does not significantly affect the reviews of a game

Konsolowcy nawet nie chcą 60 klatek 

 

fps_poll.jpg


 

It means that framerate is still important to us here at Insomniac, but it’s not on the same pedestal it was before. And that Ratchet and Clank Future: A Crack in Time will probably be Insomniac’s last 60fps game.

Odnośnik do komentarza

Crack in Time <3 najlepsza gra Insomniac poprzedniej generacji :)

 

Przez ten cały hype mam ochotę nadrobić Sunset Overdrive. Tylko dla jednej gierki kupować specjalnie konsolę? :/ Szkoda, że nie powstał port na PC, tak jak dla całej reszty exów xbone'a.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Przez ten cały hype mam ochotę nadrobić Sunset Overdrive. Tylko dla jednej gierki kupować specjalnie konsolę? :/ Szkoda, że nie powstał port na PC, tak jak dla całej reszty exów xbone'a.

 

Po pierwsze warto, po drugie trochę sciemniasz bo nie wszystkie gry wyszły z xboxa na PC :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Przez ten cały hype mam ochotę nadrobić Sunset Overdrive. Tylko dla jednej gierki kupować specjalnie konsolę? :/ Szkoda, że nie powstał port na PC, tak jak dla całej reszty exów xbone'a.

Może nie będziesz musiał kupować konsoli dla jednej gry Phill przebąkiwał coś o Xbox Game Pass na PC w którym jest min. Sunset Overdrive.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...