Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kalel napisał:

Wiadomo już coś więcej nt. daty premiery? Można się spodziewać 4 kwartału?

W trakcie E3 Sony mówiło, że wszystkie gry, które podczas prezentacji kończyły się napisem "2018" (czyli też Spidey) wyjdą w pierwszym półroczu. I poza tym skoro Brian pisał, że trzeci raz kończy grę, to znaczy, że są już co najmniej w fazie alfa (albo i beta), więc raczej żadnej obsuwy nie będzie. Myślę, że spokojnie się na tą premierę avengersów wyrobią, obstawiam początek maja. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skoro GoW wychodzi dopiero 20 kwietnia, to raczej nie ma szans, że Spider-man wyjdzie w okolicach premiery avengersów. :/  Pewnie będą chcieli zostawić trochę miejsca Kratosowi. No i będą potrzebowali czasu, aby rozkręcić hype/maszynę marketingową na pajączka. Czyli pewnie gdzieś tak początek czerwca, przed targami? ( @Hendrix masz może jakieś insiderskie info? ;)). A jeszcze przecież muszą gdzieś wcisnąć Detroit, które też ma wyjść na wiosnę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2017 o 13:32, XM. napisał:

A co do pytania to oczywiście ze źle - dla mnie rottr to jeden z większych syfow na tej generacji, nic dobrego taka osoba na pewno nie wniesie.

Sama gra może szału nie robiła, ale za to co odpowiadał moim zdaniem wypadło całkiem ok, generalnie reboot Tomb Raidera to świetna robota jeśli chodzi o "art design" inna sprawa, że gra się to tak sobie. 

Odnośnik do komentarza

@MBeniek

Nie mam absolutnie żadnych powiązań z tym co robi Sony (i przenigdy tak nie pisałem), więc no... muszę rozczarować każdego, kto myśli odwrotnie xDDD Data wydania Spider-Mana? Pewnie gdybym miał obstawiać, to postawiłbym też na czerwiec, ale równie dobrze może być wrzesień, wszystko zależy od tego jak wypadają milestone'y wszystkich gier Sony i tych do których mają marketing, bo w tej generacji, raczej każdy się nauczył nie wchodzić sobie w drogę w takich przypadkach.

Zresztą to gamedev, dosłownie w ostatniej chwili może wypaść coś co spowoduje przesunięcie premiery danej gry.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Hendrix napisał:

Nie mam absolutnie żadnych powiązań z tym co robi Sony

Z tego oczywiście zdaję sobie sprawę (to insiderskie to było tak w cudzysłowiu) ;) Po prostu liczyłem, że skoro bardziej śledzisz te zakulisowe sprawy z gamedevu (blogi devów itp) to może obiło Ci się coś o uszy - nie tylko o premierze, ale nawet jakieś ogólne nowe info ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Poruszanie się po mieście to nie lada wyzwanie jeśli chodzi o pająka. Samo łapanie się sieci do obiektów pod jednym klawiszem i bujanie się w linii prostej nie byłoby ani efektowne ani przyjemne. A tutaj jest chyba wszystko: prędkość, styl, klasa, moc. Ostatni raz przyjemnie przemierzało mi się mapkę w Dying Light.

Dobrze jest być graczem. Czekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...