Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest gameplay (minus set-piece z dźwigiem i helikopterem po dogonieniu), Insomniac wspominało, że cała pogoń za helikopterem może wyglądać zupełnie inaczej, można go złapać znacznie szybciej, można ominąć QTE, można oczywiście gonić go inną trasą etc.

Zastosowana kamera też pewnie sprawia wrażenie większej "filmowości" i mniejszego udziału gracza. Czekam na wydłużone demo, które jest dostępne na samych targach, pewnie prędzej czy później ktoś to wrzuci.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak ktoś z Marvela albo właśnie od Insomniac mówił, że ruszą kolejne komiksowe uniwersum do życia.

 

No był wywiad z kimś z Marvela. które bardzo poważnie chce się zabrać za swoje portfolio czego efektem jest ten Spiderman i nowa gra z Avengersami od twórców Tomb Raidera. A gdyby taki Punisher od Remedy pojawił się to bym się troche zeszczał.

Ogólnie studia jak Bend i GG chwalą sobie to, że Sony ich jakoś nie goni z terminami, nie ma reżimu. Sony zależy na jak najwyższej jakości gier i nie szkodują siana.

 

To akurat widać od jakiegoś czasu na poprzedniej generacji i podczas startu ps4 to tak nie wyglądało. Przypominam chociażby Uncharted 3.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że poczuję magię tego Spidermana jak to było na PSX, no latanie od wieżowca do wieżowca, napiedalanie w moby. Może nawet przebije tego klasyka. Sprawa z QTE (mam nadzieję, że za dużo tego nie będzie w grze) już dawno powinna być wywalona z gier, takie guwienko to możesz zostawić w grach typowo telltale i jemu podobnych. Graficznie to miód dla oczu i jak najbardziej jest możliwe na słabym PS4 wyciągnąć skoro to tylko excslusive jest. A że premiera w 2018? Nie przeszkadza Mnie to, niech pracują i doszlifują sobie spokojnie tę grę. Mamy przecież inne gierki do ogrania przed pajęczakiem ;)

Odnośnik do komentarza

I inne informacje:
 

 

 

  • The game is singleplayer only.
  • The game is mostly open world, though there are some cinematic linear segments.
  • The open world is 4-6 times the size of Sunset Overdive.
  • You won't be killing anyone in the game.
  • There will be a lot of gameplay and story segments where you play as Peter Parker going about his day instead of Spider-Man. They say it will actually focus as much on Peter as it does on Spider-Man, but I don't know if that statement just applies to the story, or to the gameplay segments as well.
  • The mission from the gameplay demo will be a bit different in the final version. For example, they mention you save a lot more people in the actual game, and there are actually failure states, but for the purposes of the demo, they changed things up a bit.
  • They note that Spider-Man is 23 in the game, and has been Spider-Man for eight years, so he's pretty accomplished, though as you might have noticed in the trailer, far from 100% confident in himself.
  • They confirm that Miles Morales was the guy at the end of the trailer. They won't say if he's playable, but they mentioned he's there because they want to show this is a different kind of Spider-Man story.
  • They also note that Miles' role is much bigger than a cameo.
  • Marvel noted that they want their games to help develop their less well known characters as well, and Insomniac mentioned that Miles' inclusion was also part of this initiative. Marvel had previously noted that they view diversity in gaming as extremely important, so there's that factor as well.
  • There will also be villains beyond Mr. Negative and Kingpin.
  • They talk a bit more about the gadgets and how you can use things like tripwires on two people instead of just traditionally. They're trying to have a lot of combat options.
  • In case it wasn't obvious, this is not tied to any existing Spider-Man story.
  • For the most neurotic fans, Insomniac assures that the white Spider-Man symbol is meaningful and has a purpose that's explained in game.
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra targów i tytuł, na który najbardziej czekam w przyszłym roku. Obejrzałem już chyba wszystkie wywiady z twórcami, z targów, i coraz bardziej się nakręcam. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak czekałem na jakąś gierkę. :D

Szkoda tylko, że nie sprecyzowali czy celują w pierwszą czy drugą połowę roku. ;)

 

Edit: Aż sobie zmieniłem avatar z tej okazji :)

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

"Kasia, zapalić sieć, Piotr Parker, będzie dużo startów i spadnięć" - poprzeczka przed Sony Polska została zawieszona wysoko, bo gra u nas na bank dostanie dubbing, nie tylko napisy.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja najlepiej wspominam  Spider-Man 2 na PS2. Kto by pomyślał, gierka od Treyarch pod skrzydłami Activision i to nie żaden CoD :)

Ależ się śmigało po mieście, ratowało dziesiątki takich samych poszkodowanych w "losowych zdarzeniach", bujanie się na sieci było niesamowicie oddane - te wszystkie pajęcze wygibasy, akrobacje... Kuźwa, siadałem na latarni i obracałem kamerą, nie mogąc uwierzyć, że właśnie odyebałem akcję, którą wcześniej widziałem tylko na kartkach komiksu :)

 

Ten nadchodzący Spider bardzo przypomina mi tamtą produkcję i wiem, że będę się bawił równie dobrze, jak wtedy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...