Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Film Spider-Man: Homecoming - 6 lipca 2017, wydanie gry to chyba najlepszy termin 2tyg przed filmem czyli powiedzmy połowa czerwca 2017.

Po pokazie z E3 nie wydaje sie aby gra była w zaawansowanym stadium, ciekawe czy sie wyrobią, jak myślicie?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak dla mnie to jest najlepsza niespodzianka tegorocznych targów. Na takiego Spider-mana czekam od czasów Ultimate Spider-man. Po Batku przyszedł czas na Spidey'ego, aby dostał porządną grę.

 

W sumie ciekawe, że gdy M$ ogłosił czasową ekskluzywność najnowszego Tomb Raidera to w internecie zaczęła się (pipi)burza. Teraz Sony dostaje najpopularniejszego superbohatera i nikomu to nie przeszkadza :P (ja tam oczywiście też nie mam nic przeciwko).

 

P.S. Po tej zapowiedzi naszła mnie ochota na jakąś grę z pajączkiem - czy któryś z tych nowszych Spider-manów od Activision jest wart uwagi (ostatnim moim był właśnie USM)?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jest najlepsza niespodzianka tegorocznych targów. Na takiego Spider-mana czekam od czasów Ultimate Spider-man. Po Batku przyszedł czas na Spidey'ego, aby dostał porządną grę.

 

W sumie ciekawe, że gdy M$ ogłosił czasową ekskluzywność najnowszego Tomb Raidera to w internecie zaczęła się (pipi)burza. Teraz Sony dostaje najpopularniejszego superbohatera i nikomu to nie przeszkadza :P (ja tam oczywiście też nie mam nic przeciwko).

 

P.S. Po tej zapowiedzi naszła mnie ochota na jakąś grę z pajączkiem - czy któryś z tych nowszych Spider-manów od Activision jest wart uwagi (ostatnim moim był właśnie USM)?

shattered dimensions zjadliwe, reszta straszne sredniaki
Odnośnik do komentarza

W sumie ciekawe, że gdy M$ ogłosił czasową ekskluzywność najnowszego Tomb Raidera to w internecie zaczęła się (pipi)burza. Teraz Sony dostaje najpopularniejszego superbohatera i nikomu to nie przeszkadza :P (ja tam oczywiście też nie mam nic przeciwko)

Tomb Raider nie był od początku zapowiadany jako czasowy exclusive, stąd ta, jak to ująłeś, gó.wnoburza.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

W sumie ciekawe, że gdy M$ ogłosił czasową ekskluzywność najnowszego Tomb Raidera to w internecie zaczęła się (pipi)burza. Teraz Sony dostaje najpopularniejszego superbohatera i nikomu to nie przeszkadza :P (ja tam oczywiście też nie mam nic przeciwko).

 

 

Najpierw szli w zaparte, że to console ex, same SE na chwilę przed premierą potwierdziło plotki że jest tylko timed.

Hejty były spowodowane głównie tym, że MS po prostu dał w łapę żeby opóźnić premierę TR na PS4, a Spiderman bez Sony w ogóle by nie powstał. Zobacz na Scalebound, Recore - nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Sony ma od lata prawa do pajęczaka, dziwie się ze dopiero teraz exa robia.

Przez lata Sony miało prawa tylko do filmów ze Spider-man'em, jeśli chodzi o gry to Activision trzymało ręce na marce. Dopiero jak Amazing Spider-Man 2 nie spełnił oczekiwań finansowych, to Sony podzieliło się prawami z Marvelem, a oni pewnie w zamian dali im prawa do gier. I pewnie od tego gdzieś czasu (druga połowa 2014) powstaje ten nowy Spider-Man od Insomniac.

 

 

 

Spiderman bez Sony w ogóle by nie powstał. Zobacz na Scalebound, Recore - nikt nie narzeka.

 

Bez przesady, pewnie nie jeden wydawca przygarnąłby takie ip. A Scalebound i Recore to nowe ip, gdzie Spidey to marka sama w sobie i od zawsze kojarzona z multiplatformami (tak jak Tomb Raider).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnie odpowiedzi na twiterze Insomniac:

- nad grą pracują już od ponad roku

- duży team pracuje nad Spiderem ok 200 osób (przy żadnej grze jeszcze nie wydzielili tyle osób)

- gra działa na silniku użytym do Ratchet & Clank, tylko nieco podrasowanym

- gra jest w zaawansowanym stadium produkcji

- możliwe, że beda ulepszenia (upgrades) wyposażenia Spidermana i zmysłów

- gra open word

- gra nie jest połączona ze zbliżającym sie filmem w 2017

- duży tytuł AAA, ma być najambitniejszą grą Marvela do tej pory

- nie będzie raczej dema

 

http://giant.gfycat.com/ConventionalJitteryAmurminnow.gif

 

 

edit: a co nie tak z tym postem?

to nie moje info tylko Insomniac z twittera

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 8
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ten gif wyglada troche jak te przejscia miedzy budynkami w Assassin's Creed 3 chyba. W pelni automatyczne/wyrezyserowane. Mam nadzieje, ze sie myle.

 

Jakbyś grał w Sunset Overdrive to byś wiedział jak bardzo się mylisz.

Odnośnik do komentarza

 

Ile wam trzeba powtarzać że spiderman 2 na ps2 był SZTYWNIUTKI

 

PRZEKOZACKA gra..pierwszy raz tak pieknie sie latalo pajaczkiem.Wymaksowalem tego szpila na pierwszym klocku ;]

 

https://www.youtube.com/watch?v=BSvJkrmul_c

Wpis, świetny tytuł. Również szpilałem jak zły i kochałem latać spideyem ot tak. :)

Odnośnik do komentarza

W sumie ciekawe, że gdy M$ ogłosił czasową ekskluzywność najnowszego Tomb Raidera to w internecie zaczęła się (pipi)burza. Teraz Sony dostaje najpopularniejszego superbohatera i nikomu to nie przeszkadza :P (ja tam oczywiście też nie mam nic przeciwko).

 

Trochę z d... porównanie, bo TR to od zawsze była multiplatforma, a ostatni tytuł  był tak genialny, że posiadaczy PS4 musiały zaboleć dupska na wieść o microsoftowym szwindlu w przypadku jego kontynuacji.

Natomiast Spider-Man to komiksy, filmy, ale gry już raczej nie bardzo - to bohater masowej popkultury, niekoniecznie głównie związany z naszym hobby, a do tego gry z jego udziałem do jakoś specjalnie wybitnych nigdy nie należały, więc jakoś tak przeszło to bez echa.

Może w USA to by kogoś zabolało, gdyby społeczeństwo było tak biedne, że przeciętnego Smitha stać by było na konsolę tylko jednej firmy, ale akurat w ich przypadku to nie problem.

No i w sumie mnie, jako posiadacza PS4, ta wiadomość też zbytnio nie obchodzi - nie skakałem pod sufit z tego powodu, nie cieszyłem się, że "mamy kolejny świetny exclusive". Myślę, że posiadacze XBOXów właśnie z tego względu nie płaczą - bo to nie kolejna część jakiejś zajefajnej serii, tylko superbohater, którego i tak wszędzie pełno - stąd właśnie ta obojętność i brak "gównoburzy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.