Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Embargo na recenzje padło! Mamy hicior i jednego z najlepszych Residentów w serii!

 

OTWIERAMY SZAMPANA <tss>

Guardian - 100 / 100

Destructoid - 100 / 100

EGM - 95 / 100

GamesRadar+ - 90 / 100

The Digital Fix - 90 / 100

GamingBolt - 90 / 100

Polygon - 90 / 100

Paste Magazine - 90 / 100

TrueGaming - 90 / 100

CGMagazine - 90 / 100

Shacknews - 90 / 100

Stevivor - 90 / 100

PC Gamer - 90 / 100

Xbox Achievements - 89 / 100

Game Informer - 85 / 100

PlayStation Universe - 85 / 100

Wccftech - 85 / 100

TheSixthAxis - 80 / 100

USgamer - 80 / 100

Giant Bomb - 80 / 100

Telegraph - 80 / 100

GameSpot - 80 / 100

Metro GameCentral - 80 / 100

IGN - 77 / 100

ThisGenGaming - 75 / 100

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przeciez ta gra to definicja Resident Evil, tu nie brakuje niczego Residentowego, a najlepsze elementy serii sa ubrane w ich swietnie zaprojektowane wersje. Zmiana kamery juz nie raz w RE nastapila. Zbyt pachnie hejtem na kamere, co piszesz ;P

Nie chciałem wbijać na Ciebie. Twoja opinia i pewnie gra sama w sobie zacna. Jednak kamera kompletnie do mnie nie przemawia. Dużo osób mówi o RE 1-4 a dla mnie seria która uwielbiam za bycie Residentem to pierwsza trylogia. Remake i Zero pokazały że nadal w statycznej kamerze i TPP można mieć genialnego Residenta i tak jak czwórka wg mnie nie odświeżyla serii tylko ja zepsula tak kierunek jaki teraz seria obrala również nie jest RE. Dlatego napisałem o zerowaniu na marce. A sama gra pewnie super, obadam, powspominam i zapomnę. Może odświeże na VR jak kupie sprzęt a z tym czekam na więcej niż jedną "dużą" grę. Nadal po cichu liczę że remake dwójki zrobią w stylu zero i reremake z GameCube. No offence...

Odnośnik do komentarza

No RE1/0/4 to dobre kilkanaście godzin za pierwszym razem, tutaj gracze piszą że 7-10h często z lizaniem ścian. Jak na najlepsze części serii to mało no ale wolę konkretne 10h gry niż męczące 20h, trzeba cisnąć do sklepu.

Ja tam nie wiem bo wszystkie stare resy przechodziłem w 10-11h, raptem re4 wychodziło przed szereg ze swoim 20h, jak re7 jest 10h to bajka. Jak dla mnie to narzekanie mocno na wyrost, ale niech tam będzie. Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No tak ale to na speedrunie. Zresztą jest za to pucharek.

 

@nobody

 

Walka jest trudna i to trzeba uczciwie przyznać. Potwory ciężko trafić w głowę w miarę zadawanych obrażeń one przyspieszają ale największe jaja są z dwoma lub trzema.

 

Pograłem dzisiaj ze trzy godziny i co tu dużo mówić. Jeśli nie lubicie pokolenia od RE4 i czekaliście na coś godnego RE1 to właśnie macie okazję do zakupu. Gra jest warta tych pieniędzy. Ja sam i tak jeszcze SP wykupie. Szkoda że muszę się wyspać do pracy ale gdybym miał jutro wolne...

 

Klimat mega, zbieranie i czytanie dokukentow, pròby omijania wrogów jak za dawnych lat, trudne walki, zbieranie roślinek, prochow do broni, szukanie kluczy, klasyczne zagadki i mega-design. Tak, Resident Evil rocznik '98-99.

Edytowane przez Nemesis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...