Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ale przeciez ja sie z tym zgadzam. Po prostu nie ma co porównywać tego z przejsciem z sd na hd.

A kto porównuje? Chyba że stwierdzenie że od czasu sd>hd nie było takiego kalibru ulepszacza obrazu jest dla Ciebie równoznaczne z tym że sd->hd = hdr + 4k bo jak nie to nie widziałem nikogo innego w tym temacie co tak sądzi.

Odnośnik do komentarza

Faneczku 120 klatek nigdy nie uzyskasz bo nie masz matrycy 240hz (ostatnia Bravia to 2013 rok) ani trybu auto 1 (ostatnie modele z nim to 2012r). Twój tv jeżeli to nie jest 50W829 to nie wiem czy nawet te 120hz ma.

 

Co ciekawe i czym mnie zmartwiłeś to to ziarno. No ale się nie dowiem jak sam tego nie obczaje, chociaż balon trochę pozytywnie mnie nastawił.

Odnośnik do komentarza

No byś odpalił Uncharted 4 albo TLoU na zwyczajnym PS4 z tym pseudo hdr w trybie gry to byś zobaczył ocb. Naprawdę była paćka straszna. Jak wyłączałem ten hdr było już okey (przecieżmyślałem, że już może tv mam zepsuty xD). Dla mnie poprostu hdr jest dedykowany do rozdziałki 4k tak samo w filmach (tu nie ma opcji na hdr w 1080p) jaki i grach.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ty w ogóle czytasz co ja piszę czy tylko piszesz o tak sobie żeby się znowu do mnie przy (pipi)ać?

Przecież piszę jasno że to z hdr miałem ziarno, a ty mi piszesz że hdr go leczy wg mnie... Powiedz mi gościu ty w ogóle wiesz jak wygląda (widziałes go? jakoś w to wątpię) dobry hdr w 4k czy piszesz o tym dzięki wiedzy z CW?

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wg testów gmeru (jakoś jemu ufam bardziej, niż chłopaczką z CW) mój tv ma dobry/bardzo dobry hdr, a jaki hdr ma tv taty twojego kolegi na którym widziałeś hdr jak przynosiłeś mu zeszyty do przepisania kak był chory?

 

Sorry ale dialog z tobą to trochę jak roznowa z prawiczkiem, o odczuciach z dobrego i ostergo sexu. Masz CW to płyń tam sobie ze swoim śmieszkowo-eksperckim podejściem, a tu daj ludzią wymieniać swoje opinie o odczyciach.

 

PiSyO

Szkoda tylko że ty cwaniaczku walicz ninja edyty.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No bankowo siedziałes od wczorajszej premiery ps pro (bo niestety w 1080p to jest wydmuszka nie hdr) u kogoś i testowałeś kilka gierek w różnych ustawieniach obrazu itp. Dobra idź już stąd.

 

A kto tu mowi o PS4 Pro? lol, napisalem ze widzialem HDR w akcji a ty sie sprules jak stare spodnie i zaczales mi inputowac ze sciemniam.

Odnośnik do komentarza

Ja pie rdole a jaki to jest temat?

 

Ty się chłopie tu ciągle prujesz. Piszę wyraźnie od wczoraj. Jak hdr to tylko ps pro albo xone slim. Na ps4 masz wydmuszkę w 1080p ale ty oczywiście wiesz lepiej nie widząc hdr z ps4 pro w 4k na oczy. Ehhhh

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja gadam o hdr na ps4 pro. Na ps4 z hdr miałem ziarno i ty się do tego sprułeś.

A masz tv 4k? Bo chyba nie muszę po raz nty ci przypominać że wtedy hdr i szeroka paleta rozwija skrzydła. Jezu jak ciężko.

 

Możemy to jakoś podsumować bo się NBA zaczyna?

Kerwa ty też ciĄgle edytytujesz tylko tego nie widać. Co za cwaniaczek ehhh.

Odnośnik do komentarza

Eeee, ja sie bardziej smialem z samego tematu ziarna ktory lata po tym forum jak meserszmit dzieki kyokushinmanowi, a juz na pewno nie sprulem z tego powodu, dlatego tez cie zapytalem czy ty w ogole wiesz o co chodzi z tym ziarnem. xd

 

I znowu edycja:

 

Kerwa ty też ciĄgle edytytujesz tylko tego nie widać. Co za cwaniaczek ehhh.

 

No moje edycje sa tylko w przypadku twoich, dodaje w nich twoje cytaty i nie zmieniam diametralnie tresci posta :dunno: specjalnie dla ciebie wlacze sobie pokazywanie.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...