Skocz do zawartości

Featured Replies

  • Odpowiedzi 7,2 tys.
  • Wyświetleń 555,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • xD  nikt normalny nie miał 

  • raven_raven
    raven_raven

    jest już polska czołówka nadchodzącego mesjasza - Neon Genesis Evangelion  

  • Sabrina drugi sezon ? dziękuje postoje nie zniosę więcej tego lewackiego gówna wciskanego co każdy odcinek.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że nie będzie niczego nowego tylko lanie wody.

Opublikowano

Jeśli Maniak utrzyma ten poziom to dla mnie będzie najlepszą nowością tego roku. Bardzo przyjemnie się to ogląda, gra aktorska dwóch głównych aktorów jest przyjemna i zachęcająca a sam motyw serialu jest bardzo ciekaw. Retro stylistyka (filmik który oglądali w drugim odcinku XDDDDDDDD) bardzo spoko i co zaskakujące sam świat jest intrygujący.

Za to czwarty odcinek mnie kompletnie zaskoczył i jak dla mnie to już jest banderas sezonu. Miałem wrażenie jakbym oglądał Fargo. :obama:  Oby tak dalej.

Opublikowano

Po wczorajszym pierwszym epizodzie myślę tylko o kolejnych, lubię taką stylistykę i kreacje świata. Bardzo intrygująco się rozpoczęło, zobaczymy co będzie dalej.

Opublikowano

Oglądał ktoś może Mute albo Hold the dark? Trailery wyglądają ciekawie, szczególnie ten drugi film. Nie chciałbym niepotrzebnie marnować wieczoru, jeśli jednak nie są tego warte.

Opublikowano

@Luqat

 

Hold The Dark będzie lepszy, choć recenzje ma mieszane.

 

Mute to jednak 100% kaszanka. :/ 

Opublikowano

Z filmem 'Mute' wytrzymałem jakieś pół godziny czy 40 minut i nie byłem dalej w stanie tego oglądać. 

Takie guwno.

Opublikowano

Powtórzę jeszcze raz (czekam na minusy) jak macie już wyciągać największe gówna netflixa bo nie ma co oglądać to pochylcie się nad amazon prime i chociaż darmowy okres spróbujcie. Nie musicie mi potem dziękować. :xboss:

Opublikowano

Obecnie oglądam American Vandal. Średniak, ale jestem ciekaw jak zakończy się ta intryga i dochodzenie.

Opublikowano

Z okazji zwolnienia lekarskiego zaczynam GLOW.

Tylu wspaniałych użytkowników forumka nie może się mylić.

Opublikowano

Odnajdę wówczas chwalebne posty i dam każdemu solidarnie po minusiku.

Opublikowano

Doskonały serial, będzie pan zadowolony

Opublikowano

Pan dee, razem z pozostałymi mejwenami forumingu się nie mylił.

Pierwszy sezon glow wszedł jak złoto.

 

Kłaniam się nisko.

Opublikowano

To najnowsze netflixowe filmidło Powstrzymać mrok odradzam, męczy okrutnie. Dwie godziny wycięte z życia.

Opublikowano

Właśnie miałem to oglądnąć, Thx za info.

Dobry jest  netflixowy "Kaliber", mocny, ciężki klimat. 

Opublikowano
W dniu 8.09.2018 o 12:59, Mendrek napisał:

Mi się PD Police bardzo podoba, w sensie wiem czego się spodziewać - kloacznej sieki pełnej absurdu o głębi kałuży z porannej mrzawki. Jak się ma odpowiednie podejście i zamiłowanie do brzydkich żartów, to takie coś jest niezwyke odprężające. 

O tak. Po pierwszym odcinku zastanawiałem się czy poświęcać czas na żarty o kupie, ale ostatecznie zrobiło się jednak całkiem zabawnie. Przynajmniej idą na całość, co jest w epoce politycznej poprawności miłą odmianą. 

Opublikowano
W dniu 30.09.2018 o 13:27, Sep napisał:

To najnowsze netflixowe filmidło Powstrzymać mrok odradzam, męczy okrutnie. Dwie godziny wycięte z życia.

Nie wiem co pokazuje trailer ale zapewne sporo akcji a film okazuje się mocno onirycznym i alegorycznym thrillerem który porównałbym z ostatnio popularnym 'kochaj albo nienawidź' Mandy Cosmatosa. Z tym że tu zamiast kwasowej art grindhouseowej jazdy mamy senne, osamotnione i przytłaczające klimaty Alaski. Jak komuś się podobało Blue Ruin tegoż samego reżysera, Wróg Villeneuv'a, Valhalla Rising Refna to tu się odnajdzie bez problemu.

Opublikowano

 

Pierwsze skojarzenie, ekranizacja książki Rok 1984, Orvella.

 

 

 

Nowości na październik.

 

Edytowane przez YETI

Opublikowano

Pierwsze skojarzenie to The Man in the High Castle.

Opublikowano

Ostatnio obejrzane i mogę polecić:

Czterej Bracia

Sześć dni z życia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.