Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, krupek napisał:

Dlaczego jak uruchomiłem pierwszy miesiąc darmowy i wybrałem opcję PayPal to i tak musiałem podać kartę, a nie podpiąć moje konto PayPal z środkami? Po tym miesiącu pobierze mi z karty, czy będę mógł zapłacić PayPalem?

Odepnij karte i się przekonasz :potter: 

Odnośnik do komentarza

No i dobrze, co jak co ale Sapkowski potrafi porządnie kreować kobity w swoich książkach, więc coś takiego byłoby pójściem w całkowicie przeciwnym kierunku.

 

Tak czy siak podchodze do tego tytułu z mocną rezerwą. Jeśli wyjdzie mocny średniak to wcale nie będę zaskoczony, no ale liczę że będę i pokażą coś bardzo dobrego.

Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem cały sezon.

Warto jak najbardziej, bardzo dobry serial dramatyczny, ale z tym typowym koreańskim stylem, że gorzkie łzy przeplatają się ze śmiechem czasami.

Główni protagoniści to niesamowicie barwne postaci, drugi plan też fantastyczny.

Do tego bardzo dobrze rozpisana fabuła. Widać, że pod tym względem wszystko zostało dopięte na ostatni guzik jeszcze zanim padł pierwszy klaps na planie.

Ode mnie 8+/10.

Szkoda, że jeszcze nie ma zapowiedzi drugiego sezonu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"PRZYJACIELE" ZBYT KONTROWERSYJNI DLA OBECNEJ MŁODZIEŻY? WIDZOWIE NETFLIKSA SĄ ZSZOKOWANI POPULARNYM SERIALEM, lepiej szybko oglądać jak ktoś chciał odświeżyć ten serial bo jeszcze padnie ofiarą cenzury i go ściągną.

 

http://pl.ign.com/netflix/8388/news/przyjaciele-zbyt-kontrowersyjni-dla-obecnej-mlodziezy-widzow

Odnośnik do komentarza

Slasher, 2 sezon. Progres w stosunku do mocno przeciętnego sezonu pierwszego jest spory. Zupełnie nowa historia i postacie, niezłe sceny gore, poprawny twist jeśli chodzi o mordercę, no i dobry finał. Oczywiście jak na ten gatunek przystało debilnych decyzji bohaterów po których można złapać się za głowę jest sporo, ale po skończeniu nie czułem się jakbym oglądał serial na który twórcy w końcowym rozrachunku nie mieli pomysłu (a tak było w pierwszym sezonie). Dla fanów tego gatunku pozycja warta zainteresowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Unabombera i jestem pod pozytywnym wrażeniem. Generalnie wszystko fajnie gra, jest dramaturgia, jest przesłanie, jest oparcie o fakty. Od serialu idealnego kilka rzeczy mi nie zagrało, ale wezmę w spoilery na wszelki wypadek:

 

Spoiler

1. Nierozwinięty motyw przemiany bohatera z karierowicza w pustelnika. Co gorsza, wystarczyła jedna wizyta FBI i gość jak gdyby nigdy nic wrócił do normalnego życia. Szkoda, bo jednak spodziewałem się jakiejś tęgiej rozkminy Fritza nt. ludzkości.

2. No właśnie, rozkmina miała szansę być silniejsza gdyby relacja między Kaczynskim a Fritzem była bardziej rozrysowana. Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale zbyt krótko trwała IMO konfrontacja intelektualna obu postaci. To mogła być metafora zderzenia strefy komfortu z dziką wolnością.

3. Trochę w pewnym momencie znużyło już to ignorowanie kryminologii lingwistycznej, stało się wręcz tendencyjne. W każdym odcinku jedyną przeszkodą w sukcesie Fritza okazywała się ignorancja przełożonych, czym film moim zdaniem zbytnio epatował.

4. Chyba trochę za bardzo pominięta cała historia śledztwa, szkoda bo mogli nieco bardziej pokazać te 17 lat wstecz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...