Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, krupek napisał:

Obejrzałem The Ritual, w porządku się ogląda, nie za długie, nie ciągnie się, ale to staranie się być strasznym horrorem wychodzi strasznie komicznie i parę razy po prostu smiechłem.

Gdzie śmiechłeś? Bo jakoś nie kojarze cringe'u  w filmie, klimat jest gęstyi  nawet nie jest rozładowywany żadnymi żartami. Proszę, napisz, ja musze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza



- jak koleś budzi się obeszczany i zdezorientowany

- gra aktorska przerażenia ziomka, który skręca kostkę i 'głównego' bohatera'

- moment już na końcu, w którym 'główny' bohater próbuje uciec z chatki, kobieta zachodzi mu drogę, a on jej wymierza gonga

- no i cały ten stwór z lasu xd

 

Coś by się jeszcze znalazło, teraz to mi przyszło do głowy. No klimat może jest, góry i las robią robotę, to samo otoczka poczucia winy u 'głównego bohatera', ale ja chyba tak mam, że horrory mnie bardziej śmieszą, stąd cały czas szukam jakiegoś, który mnie bardziej zaintryguje.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Może i lekki offtop, ale że wcześniej o tym dyskutowaliśmy, postanowiłem umieścić tę informację:

HBO GO bez zobowiązań i umów z operatorem już od marca:

https://vodnews.pl/platforma-hbo-go-dla-wszystkich-juz-marcu/

 

Dodatkowo w marcu wychodzi nowy dwumiesięcznik, magazyn o serwisach VoD, premierach, ciekawostkach i innych bzdetach "Netfilm"

https://www.spidersweb.pl/2018/02/netfilm-pismo.html

 

423149-netfilm-b806c.jpg

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, S(pipi)ix napisał:

Tak. Bardzo spoko nakręcony. Szkoda, że tylko 3 epizody i do tego głównie skupiające się na obecnym sezonie.

Liczyłem na więcej materiałów historycznych i wywiadów z legendami, ale mimo to bardzo fajnie się ogląda nawet dla osób co leją na haratanie w gałe.

Odnośnik do komentarza

Dziś wyszedł Seven Seconds  10 odcinków od twórców The killing, oceny ma przeciętne póki co, ale lubie klimat śledztwa więc na pewno usiąde :)

no i film Mute dziś też.

 

Anihiliacja z kolei zbiera dobre recenzje, chyba bedzie pierwszy dobry blockbuster na netflixie (może dlatego, że nie bezpośrednio od nich).

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...