Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie aplikacja w telewizorze też wariuje. Podczas oglądania, zaczyna nagle buforować, po czym zatrzymuje się na 25% i wywala problem z siecią. Pamiętam, że już kiedyś miałem taki problem, ale zniknął po kilku dniach. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

U mnie aplikacji TV Samsunga żadnych problemów z 4k.

 

Kończę właśnie oglądać F is for Family, całkiem wciągającą kreskówkę o dość nerwowej rodzinie w USA lat 1970. Zabawna, ale jednak dużo bardziej na serio niż Family Guy. Niby o niczym szczególnym, ale ogląda się fajnie, szczególnie jeśli ktoś lubi klimaty tamtej epoki.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2018 o 11:11, balon napisał:

Wczoraj oglądałem na appce w Samsungu. Szybki bufor, stabilne. Nic nie odczułem negatywnego.

Masz wyjaśnienie. Wifi w samsungach jest jakieś lepsze niż to co mam w sprzętach sony bo ciągle mam jakiś problem z siecią na PS4 lub TV. Xbox i komp normalnie smiga. 

Odnośnik do komentarza

http://www.wykop.pl/ramka/4161355/netflix-placi-polskim-statystom-4-zl-na-godzine-zamiast-ustawowego-minimum-12-zl/
4 złote za stanie i nic nie robienie? Całkiem dużo jak dla polaka. 

 

"W artykule Huberta Orzechowskiego "Jak Netflix kręci w Polsce. I to dosłownie" czytamy szokującą relacje statystów. "Zbiórka była o 4:40 (...) Siedzieliśmy w zimnie na dworze, a byliśmy ubrani tylko w cienkie płaszczyki. Plan miał trwać do 18, skończyło się o 21. Ale stawka nie uległa zmianie - 60 zł" - mówi jedna z osób. "Mieliśmy pracować 12:30 -18. Nagle zrobiła się 20, a ostatecznie skończyliśmy po 2:30 rano" - dodaje drugi świadek, któremu udało się wyegzekwować podwójną stawkę - 120 zł za 14 godz. pracy (8,5 zł za godzinę). Przypomnijmy, że minimalna stawka za godzinę pracy w Polsce wynosi 12 zł netto."

Nie no, smutne tak naprawdę. Mogli w ogóle nic nie kręcić skoro to ma się odbywać takim kosztem. 

Odnośnik do komentarza

zacząłem Everything Sucks!... takie se to nijakie. Mam wrażenie jakby reżyser obejrzał End of the fu... i Stranger Things i rano zabrał się za pisanie serialu. Mamy tu takie stranger bez things, bez klimatu lat 90 tych, bez ciekawej historii i bez celu, opowiadane w podobnej krótkiej formie jak End of.... Jedyny plus, że dzieci w tym wieku, grają dzieci w tym wieku, a nie 20 letnie cycate panny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...